Şimdi Ara

arkadaşım ehliyet alıcak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşım ehliyet alıcak ama gözlük kullanmıyor. doktorun verdiği yazıları göremem diyor. gözlük takamıyor. burnunda problem var. lens önerdim. o da gözleri çizdiricem zaten diyor. bu ehliyette herhangi bi protez kullanmıyor gibi göstermek istiyor yani. muayeneyi gözlük takmadan nasıl geçebilir ? lens takıp gitse doktorlar gözünde lens var derler mi ?

• alt tarafı altta gözlük yada lens kullanıyor yazıyor bunun ne sakıncası var gözlük yada lens kullanmayanlarda bile yazıyor ve onlar bu durumu sorun etmiyor.Arkadaşının sorun etmesi neden
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre1270393

alt tarafı altta gözlük yada lens kullanıyor yazıyor bunun ne sakıncası var gözlük yada lens kullanmayanlarda bile yazıyor ve onlar bu durumu sorun etmiyor.Arkadaşının sorun etmesi neden

hocam kendisi takıntılı. bu tarz takıntıları var. burnunda sorun olduğu için eskiden gözlükle ilgili kötü bi anısı oldu. o yüzden gözlük gibi şeylerden nefret ediyor. şimdi yaşadığı olayı burada anlatmak etik olmaz ama bende ona hak veriyorum. sadece lens takıcak kontrole giricek ama lenssiz ya da gözlüksüz çıkmasını istiyor. lens takıp gitse doktor anlar mı ?
  • ben gittiğimde hiç yüzüme bile bakmadı şunları oku dedi uzaktan uzağa okudum bir şeyler karalayıp elime kağıt verdi halbuki sağlık raporuymuş o doktordan doktora değişir tabi ama büyük ihtimalle bakar yada sorar
  • hep arkadaş olur zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okumadı Sürünüyo

hep arkadaş olur zaten

kardeşim ne yalan söyleyecem yahu. işim gücüm yok buradaki insanlara yalan mı söyleyecem bi de. hadi rahatlayacaksan olaydaki kişi ben olayım. düşündüğünüz şeylere bak Allah aşkına. bilen kişilerden yardım istiyoruz işte.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.