- x
DEEP FREEZE NEDİR,NASIL KULLANILIR?(Resimli web sayfası VE FİLM ŞEKLİNDE)
615 Cevap258656 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1482 Mesaj
8 Ağustos 2004; 16:29:24 
Bu mesajla ilgili şikayetinizi bu icon a tıklayarak yapabilirsiniz. Şikayet PM

selam
serkan türen arkadaşın yaptığı çevirmenlik ve göz nuruyla pdf formatında ve türkçe bir kullanım klavuzu var isteyen okur ve indirir ok
bu çalışmadan dolayı serkan arkadaş teşekkür ederiz eminim bu bilgi bir çok cafelerde ve ev kullanıcılarında işe yarayacaktır

www.edizayn.com/ebooks/DeepFreezePro.pdf

İstanbuldaki cafelere oyun ve program kurulur,temiz sistem ayarlanır,antivirüs ve spylar temizlenerek en sonda DEEP FREEZE kurarak ve nasıl kullanılacağını öğreterek sağlam sistem teslim edilir.
bu konuda ciddi ilgilenenler benimle msn veya telefonla irtibata geçsinler
ücret makina başınadır ve pazarlık sistemdeki makina sayısına göre değişebilir (fazlada abartmadan tabi..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 25 Mayıs 2005, 23:34:01 >

all be beack

2034 Mesaj
8 Ağustos 2004; 16:35:18 

baya işe yarayacak fikir paylaşılmış.emeği geçenlere teşekkürler.

2034 Mesaj
8 Ağustos 2004; 16:40:37 

yalnız programın bir dezavantajı var bana göre.öğrenciler ödev kaydediyorlar belgelerime birkaç gün sonra yeniden baktıklarında ödevlerini göremeyecekler.buda bize eksi puan demek.(öğrenciden kastım yüksek okul)

1482 Mesaj
8 Ağustos 2004; 17:32:55 

hayır bu konuda programda pdf dosyasını okusaydın görürüdün program tek bir sürücüye kurulsa bile sanal bir sürücü oluştuyor ve belgelerini buraya atarak hem koruyorsun hemde işine devam ediyorsun burda açıklanıyor eksik tarafı yok iyi oku ok

all be beack

1482 Mesaj
9 Ağustos 2004; 22:44:24 

evet başka okuyan yokmu keşke 1 hafta sabitte kalsa

all be beack

753 Mesaj
10 Ağustos 2004; 14:42:10 

bi evde inceliyeyim.

2104 Mesaj
12 Ağustos 2004; 9:41:41 

sağ ol arkadaş bende deep freezenin kull. ve anlatmını arıyordum çok sağ ol

36 Mesaj
12 Ağustos 2004; 18:51:05 

program için teşekkürler uğraşı varen herkese.

195 Mesaj
12 Ağustos 2004; 21:11:37 

acaba bu programı ve aynı zamanda Goback programını kullanan biri varsa karşılaştırma yapabilir mi ?
Eksiler artılar nelerdir ?

3475 Mesaj
13 Ağustos 2004; 11:29:40 

sağol xulux gerçekten değerli bilgiler çok işimize yarayacağı kesin

1482 Mesaj
13 Ağustos 2004; 11:46:36 

sorun değil herşey iyi bir sistem için

all be beack

201 Mesaj
13 Ağustos 2004; 14:28:10 

çok sağol beende kullanımını arıyordum.

DENİZLİ

537 Mesaj
13 Ağustos 2004; 18:41:15 

arkadaşlar çalışıyor ya. teşekkürler.

SİZ HİÇ GÜLERKEN AGLAYA BİLDİNİZMİ EĞER GÜLERKEN AGLAYABİLDİYSENİZ İŞTE O ZAMAN SİZDE BİZDENSİNİZ YASAYAN ÖLÜLERDEN.

1482 Mesaj
14 Ağustos 2004; 2:17:57 

sorun değil son programımı dikkatli okuyun bir keylogger ve özcan bey tam senlik bir program suçlular için yani
ben bu pogramı istanbulda çok olay çıkan bir üniversite için önermiştim ama dikkate alınmadı umarım açtığım burda bir zarar görmeden okunursa iyi olacak
iopus keyloggere bak ok
buraya linkini bir yazayımda sende indir bir bak ok

http://xulux2002.sitemynet.com/iopus/

linki dikkatlice okuyun

all be beack

949 Mesaj
14 Ağustos 2004; 15:24:03 

tamamda programı nasıl tam sürüm yapacağız ? ben goback kullanıyorum süper bir program aslında ama denemek istiyorum deepfree yide ..

1482 Mesaj
14 Ağustos 2004; 16:52:04 

http://www.tamindir.com/program.asp?id=3279 sayfasındaki yeraltı bilgilerini bir daha oku ok

all be beack

169 Mesaj
16 Ağustos 2004; 15:26:16 

çok saolunn benimde tam aradığım buyduu deepfreeze'de kafama takılan şeyler vardı...

1482 Mesaj
17 Ağustos 2004; 1:00:37 

no problem yazdığım sayfalara dikkat et veya www.tamindir.com da benim eklediğim programlara bak ok aynı nikle ordayım
eminim işin eyarayacak çok program bulacaksınız

all be beack

375 Mesaj
18 Ağustos 2004; 14:07:17 

Slm
Deepfreeze programını kurdum herşey iyi hoşta benim internet cafeye gelne daimi müşterilerin kayıtlı oyunları var ve oyunlar otomatik olarak c:/belegerimde ayrı klasöre kaydediyor örneğin underground vice city gibi oyunlar
deepfreeze programı ayrı bir sürücü oluşturuyor ama o benim işimi görmüyor acaba sadece belegelerim klaösrünü kuruma dışı nasıl yapabilrim bir fikriniz varsa yardımcı olursanız sevinirim
Teşekkürler

Merak edin Merak herşeydir...
Philips 3d led TV 42pfl7696
Samsung R620 p8700 2.5 ghz
SonyEricsson C905 8.1 mp

1482 Mesaj
18 Ağustos 2004; 20:42:00 

cevabını özelde verdim tekrar yazayım
hdd ikiye ayırıp cve d olarak ayırın deep freeze kurulurken sadece c'ye kurun yani windows ve programların olduğu bölüme böylece asla çökmez
d ye gelince size tavsiyem bunada geniş bir yer ayırıp hatta c den fazla ayırın ve oyunları d ye kurun ve norton ghost ile yedekleyin d'yi.
böylece c zaten çökmeyecek d yede bir şey olupta silnse bile yedeği var gül gibi geçinip gidersiniz.hatta d ye bir belgelerim klasörü açarsınız müşteriler oraya koyar
ama bazı cafelerde görüorum ilerlemeli oyun yerine counter gibi save gerekmeyen oyunlara önem veriliyorsa hdd ikiye ayırın oyunları ve programları sadece c ye kurun elemanalara save dosyalarını d ye atmalarını söyleyin başlayacakları zaman ordan c ye atıp devam ederler böylece yine başınız ağrımaz
yok bu da zor geliyorsa sadece ghostlayın bitsin o kadar çökerse çöksün ne yapacasınız yani :)

all be beack

1661 Mesaj
19 Ağustos 2004; 11:00:49 

tşk

1482 Mesaj
19 Ağustos 2004; 16:59:17 

sorun değil işe yaradımı siz onu yazın neler yaptınız ne için kullandınız

all be beack

15 Mesaj
19 Ağustos 2004; 19:58:02 

arkadaşlar ben be deepfreeze kurmaya başlayınca bir sorunla karşılaştım proğramın üzerine çift tıklayıp kuruluma başlayınca
"Deep Freeze Pro was succesfuly installed" altındada tamam yazıyor tamama bastığım da kurulum yapılamıyor sebebi ne olabilir bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

1482 Mesaj
19 Ağustos 2004; 21:10:13 

eksik bir şeyler olmalı
bak birde şunu dene önce crackini yani reg dosyasını önce bir çift tıkla ve evete bas başarıyla girildi yazısını görünce yüklemeye çalış ok
bende geçenlerde format attım her şey yüklendi programlar sürücüler filan tamam oldu(asla acemi değilim)
sonra deep freeze tam sürümü kurayım dedim o ne mavi ekran hatası ntoskrnel.exe hatası ilk defa balıma geliyor şimdi sistemi tekrar kurmak lazım filan iyiki ghostlamışımda 3 dk sistem eski halinde neyse bu 4-5 defa aynı hatayı verdi hatta erinmedim 1 hafta sonra bir format daha temizce yine kurdum yine 4.20 tam sürümü kurdum yine mavi ekran yine ghost
bu sefer deep programının ana sitesinden deep indirdim (www.faronics.com) 5.30 çıkmış yükledim bu seferde program yüklenmiş ama üsütünde x işareti hemde boot frozen olmasına rağmen artık iyice sıkılmaya başladım sildim tekrardan bu sefer reg anahtarını çalıştırıp başarıyla giriş yaptı yazdıktan sonra yükleme yaptım ana! o ne deep çalışıyor
şimdi her forumda 5.30 un crackini arıyorum yapan bulsam icabına bakıcam zaten
crackle ilgilenen kişiler lütfen şu deep freeze nin 5.30 unu bir incelesinler
ilginçtir 4.20 nin reg anahtarı sayesinde 5.30 u yükleyebildim sizde bir deneyin ok

all be beack

15 Mesaj
20 Ağustos 2004; 9:42:29 

olmadı yin ekuramadım crack ı açtım sonra kurayım dedim aynı hatayı veriyor

2494 Mesaj
20 Ağustos 2004; 23:25:14 

DeepFreeze 5.20.220.1125 Enterprise Edition
Programın Full sürümünü isteyenler PM atsın

1482 Mesaj
21 Ağustos 2004; 13:40:53 

ben indirdim ve tamindire ekliyorum bence deneyin 4.20 kullananlar 5.20 ye çıkarsınlar sürümünü gerçekten başarılı buldum
symmetricale teşekkür ediyoruz

all be beack

20 Mesaj
25 Ağustos 2004; 12:24:07 

Bu program sayesinde internet cafelerden Baya Bi Kazandım. Çok Kalite Bi program Ghostun Pabucunuda çoktan Attı Dama

Th€ Fast And Th€ Furious

1482 Mesaj
25 Ağustos 2004; 13:10:41 

akşamcı artık banada bir pay verirsin artık değilmi :) bu arada istanbuldayım

all be beack

195 Mesaj
26 Ağustos 2004; 21:04:42 

Ya tamam yazmışsınız çok güzelde bir Allahın kulu şu programla goback arasındaki farkları yazmayacak mı ?
Goback varken şimdi rahatımızı bozup deepfreeze kuralımmı ?

1482 Mesaj
27 Ağustos 2004; 1:18:08 

bir kere goback açılışta sana devamlı çalışayımmı çalışmayayımmı sorar bu sormaz devam eder
az yer kaplar ram den 2-3mb yediğini acak görürsün ama goback bayağı yer
kurması rahattır öyle yarım saatte kurulma derdi yok
disable etmek istersen shift tuşuna parmağınla basıp mouse ile systrayda deep programının ikonuna çift tıklayıp şifreni yazıp reset etmen yeterli
ayrıca programın anlatımını resimli hale getirdim bu sayede program tamindir sitesinde bir ayda 400 denn fazla hit aldı.girin göreceksiniz anasayfada
gobacki bir bilgisayarda dene birde deep freezeyi gör bakalım ne kadar yer kaplıyorlar deep freezeye gel dene göreceksin korkam burdaki arkadaşlar artık uzmanlaştılar sadece cankus yapamadı sanırım donanımda veya sürücülerinde bir hata var çünkü onca indiren içinde sadece onda hata çıktı kader kısmet diyorum
denersen görürsün

all be beack

2494 Mesaj
27 Ağustos 2004; 18:29:45 

DeepFreeze yer kaplamaz, istersen sanal sürücü oluşturursun oradaki bilgilere bir şey olmaz , sistemde hayalet gibi çalışır system tray aki iconu da iptal edersen kimse yüklü olduğunu anlayamaz , ikide bir bellek hatası vermez
Goback yer kaplar fazlasıyla yerin olmalı 80 gb da en az 10 gb boş olmalı Ram ın en az 512 olmalı yoksa ikide bir auto revert hatası verir oyun oynarken çıkar karşına seni windowsa atar sinir olursun eğer cafede olursa müşteri kalkar gider, Kurulumu ve dosya değişimi uzun sürer, bazen tuhaf nedenlerden çökebilir
Goback in tek artısı kolay devre dışı bırakılır olması diyelim makinan kilitlendi önemli dosyalar var açılışta revert yapmasını engelleyebilirsin veya çalışırken yeniden başlatmaya gerek olmadan devre dışı bırakabilirsin.

1482 Mesaj
27 Ağustos 2004; 22:30:58 

hemen bir şey eklemek istiyorum deep kuranların dikkatine
bugün bir arkadaşıma cd içinde deep freeze 5.20 verdim
o da kurmuş baktım aradı ben kurdum dedi ee dedim masaüstü resmi açıldı ama ne ikon var nede başlat menüsü dedi şaştım böyle şey yok canım filan diyorum valla dedi iyice şaştım sonunda sebebi öğrendim
bu akıllı arkadaş bilgisayarda admin ve başka bir kullanco adı olarak mistikadam olarak ikiye ayırmış
ve programı admin kısmına kurmuş ayrıca admin kısmıda şifreli
sizin anlayacağınız şifreli şekilde koruduğunuz administrator kısmına bu programı kurmayın her zaman xp kurarken yeni bir kullacı mutlaka atıyorsunuzdur.siz işte yeni kullanıcı kısmına programları kurmalısınız.kesinliklede deep freezeyi admin kısmına kurmayın
şimdi arkadaşımın bilgisayarı ntrld hatası verdi format yiyecek bana sormadan yaptı bilseydim zaten oraya sadece deep değil gerekli programlar dışında bir şey kurdurmazdım yoksa çakışma olabiliyor ve ekrana xp gelmiyor ama mantıklı bir sebep bulamadım.sanırım sistemden iyi anlayan biri nedenini yazabilir.yoksa bu çakışma sadece arkadaşamı nasip oldu acaba?
anlayacağınız budur deep her zaman admin dışındaki kullancı kısmına kurulur ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 27 Ağustos 2004, 22:33:05 >

all be beack

2494 Mesaj
28 Ağustos 2004; 17:25:34 

Ben Administrator olarak kuruyorum sorun yok arkadaşın kullanamamıştır bence

1482 Mesaj
29 Ağustos 2004; 0:52:05 

deep freezeye şifre koymadınsa silmen gerekmezdiki
dep açıldığında şifre kutusu ilk önce boştur içi boşken ok bas karşına boot kontrol ve password kısmı gelecektir .
passwordu aç alt alta yeni şifreni gir ok bas olay buydu pire için yorgan yakmışsın ama bir şey doğru tüm sistemi yama oyun ayar vs yükledikten sonra önce image alın sonra deep yükleyin
bir de bu deep freezenin full sürümün kitini aldığımı söylemiştim bende onu bu kitle 2 mb civarında sadece c sürücüsünü koruyacak şekilde ve şifreside 1234 olan deep programını create olarak hazırladım ama 2 mb olrak yayınlayacak bir yer arıyorum bende yer var derseniz size yükleyeyim sizde bu 5.20 full ve 2 mb büyüklüğünde ve sadece c sürücüsünü koruyacak olan bu programı alın indirin kırma (krakere) derdiniz hiç olmanız ok
ellerinde 4.20 olanlar bu full sürümle kurtulabilirler bana sadece 2 mb yükleyecek bir yer bulun yeter bulsam zaten link verecem millet kullansın

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bu yazıdan 1 saat sonra mohican arkadaş sayesinde yer buldum.ve şimdi yayınlıyorum linke tıklayıp indirin ok

http://www.geocities.co...c/deepfreezefull520.zip

kurulması aynı 4.20 gibi ama bu sefer size hdd sürücülerini sormayacak direk kuruluyor ve sadece c sürücüsünü koruyor
şifresi:1234 ok çekin kurun şifresi aynıdır.şifresini değiştiremezsiniz işinizi fazlasıyla görecektir.5.20 ve full dur ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 29 Ağustos 2004, 2:02:02 >

all be beack

138 Mesaj
29 Ağustos 2004; 16:35:37 

Verdiğin bilgiler için Teşekkürler...

Başka Söze Gerek Yok

Bu Arada Deep Freeze Ait Türkçe Yama Varmı ?

local://upfiles/16479/9AD4F5DC57CC4CD48FBEB995ECCB10A6.jpg

Ekteki dosya (1)

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

2238 Mesaj
29 Ağustos 2004; 18:03:03 

quote:

Orjinalden alıntı: xulux
bir de bu deep freezenin full sürümün kitini aldığımı söylemiştim bende onu bu kitle 2 mb civarında sadece c sürücüsünü koruyacak şekilde ve şifreside 1234 olan deep programını create olarak hazırladım ama 2 mb olrak yayınlayacak bir yer arıyorum bende yer var derseniz size yükleyeyim sizde bu 5.20 full ve 2 mb büyüklüğünde ve sadece c sürücüsünü koruyacak olan bu programı alın indirin kırma (krakere) derdiniz hiç olmanız ok
ellerinde 4.20 olanlar bu full sürümle kurtulabilirler bana sadece 2 mb yükleyecek bir yer bulun yeter bulsam zaten link verecem millet kullansın

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
bu yazıdan 1 saat sonra mohican arkadaş sayesinde yer buldum.ve şimdi yayınlıyorum linke tıklayıp indirin ok

http://www.geocities.co...c/deepfreezefull520.zip

kurulması aynı 4.20 gibi ama bu sefer size hdd sürücülerini sormayacak direk kuruluyor ve sadece c sürücüsünü koruyor
şifresi:1234 ok çekin kurun şifresi aynıdır.şifresini değiştiremezsiniz işinizi fazlasıyla görecektir.5.20 ve full dur ok

Ben indirip ve kendi siteme yükledim XULUX. Bu yazını akşam saatlarında okudum, daha önce okumuş olsaydım, benim siteye yükle derdim. Ama yinede aynı şey. Ben yükledim, mühim olan programın ele geçmesidir.

Yalnız bir durum var bunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Bu Program Internet Cafee'ler için hiç iyi olmaz, Çünkü şifreyi değiştiremiyorsun. Cafede birileri öğrendiği zaman programın hiç bir özelliği kalmaz, şifreyi girer ve istediği gibi verilerle oynar. Her neyse yinede verdiğin emeğe ve ellerine sağlık diyerek Teşekkür ediyorum.

Programı yüklediğim adres şöyle:
http://www.kitapgibi.co...r/deepfreezefull520.zip Bu adresede LINK verirsen isteyen arkadaşlar alabilirler. Elinde veya bildiğin insanlara yarayan ( Bilakis yeni bilgisayar kullanıcılarına ) ve 5 MB geçmeyen programlar olursa benim sitede barındırabiliriz.

Hoşça ve sağlıcakla kalın. KitapGibi

Ermeni soykırımını "Türkiye tanısın mı, tanıamsın mı" diye yabancılar bir anket yapmış..
Lütfen "NO"yu seçerek, aşağıdaki linkten oyunuzu kullanın.
Ve bunu tanıdığınız herkese duyurun onlarda oylarını kullansınlar.
Tip: Her oylamadan sonra, Temp dosyasındaki "Cookie:xxx@network54.com"u silerek istediğiniz kadar "OY" kullanabilirsiniz..
BAŞKA TÜRKİYE YOK. Nu Mutlu Türk'üm Diyene..!!

http://www.network54.com/Votelet/29462

107 Mesaj
29 Ağustos 2004; 18:07:45 

xulux kardeşim. şu an bu sayfada DeepFereze hakkında yazılanların hepsini okudum . benim sorum "Dolunay" kardeşimin sorusuyla aynı. ben internet cafe işletiyorum. ve müşterilerimin de %70'i daimi müşteriler. tabiki haliyle de kayıtlı oyun oynuyorlar. Dolunay kardeşimize verdiğin cevapta oyunları Hdd nin D sürücüsüne kurmasını söylüyorsun. güzel mantıklı. ama bazı oyunlar var. ( örneğin GTA,Fifa2003-2004,NBA 2003-2004,TCM 2004-ve EA Games'in bir çok oyunu ) bu oyunlar oyunu D sürücüsüne kursan dahi kayıtlarını otomatik olarak belgelerim klasörüne ( C:\Documents and Settings\xp\Belgelerim ) kaydediyor. ve haliyle DeepFreez de c sürücüsünü koruduğuna göre bu oyunları kayıtlı olamayacak. veya da her müşteriye ayrı ayrı söyleyerek oynadıkları oyunun kaydını D sürücüsüne kaydetmelerini sağlamak gerekecek. Sanırım Sorunumu anlatabildim. şimdi benim ne yapmam lazım. nasıl bir yol izlemem gerek. Bana bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim. Saygılar.

Birşey Biliyorsan Konuş İbret Alsınlar
Birşey Bilmiyorsan Susta Adam Sansınlar!

1482 Mesaj
29 Ağustos 2004; 20:18:09 

bu full sürümü normalde 20 mb civarında yükleyecek yer olsa oraya yüklerdim.ama tekliflere açığım tabiki vereyim msn den sizde sitenizde yayınlayın ama lütfen http olsun.pekş neden 20 mb bu aslında bir "kit" yani siz burda şifresini sanal sürücüsünü hatta network ayarlarını dahi yapıyorsunuz.bazı kısımları ben bile anlamadım nasıl networkte kullanılıyor mesela?eminim cafecilerin ana makinadan yönetecekleri bir şey eklemişler ben gördüm ama çözemedim 5.20 bayağı gelişkin yani.bu kit sayesinde sadece c sürücüsünü korumasını ve şifresini 1234 olarak belirleyip create ettim yani hazır paket olarak exe olarak hazırladım ve indiren standart sürücü ve şifreyi kullanıyorlar .eğer bu full sürümünü 20 mb yayınlayacak bir yer bulursam indşren kendi sürücülerine ve şifresine göre create yapabilirler.zaten kullanımı www.edizayn.com/ebooks/DeepFreezePro.pdf pdf dosyasıyla aynı ama network olayı için iyi ingilizce bilen biri çözüp ne işe yaradığını burda adam akıllı yazması gerekiyorki cafeciler kullansın
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
hamety arkadaşa gelince birincisi oyunlarını save edenleri uyarmak zorundasınız diyorum c sürücüsü yerine d sürücüsünde veya hangi sürücüyse orda oyunlar adına klasörler açıp save dosyalarını oraya kopyalasınlar
standart şifre için deep bilinir diyorsanız kolayı var yükleyin ve sağ tarafta çalıştığı bilinmemesi için "gizleme" moduna alın
saate sağ tıklayın özelliklere girin görev çubuğu altındaki özelleştire tıklayın ve deep freeze programını " her zaman gizle" moduna alın
çalışırken alamayabilirsiniz.şifreyle çalışmaz hale getirip gizleyin ve sonra şifreyle aktif edip reset edin bu kadar basit zaten çoluk çocuk deep freezeyle uğraşmaz.umarım cevabım işinize yarar.artık istanbulda cafelere gidip programı satacam hehehe
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
eğer 20 mb http sinde yer var olan varsa bana msj atıp msnden veya icqdan yollayabilirim yükleyende bana linki verirse gerisi Allah kerimdir arkadaşlar.ha bu arada kim sitesine hit almak ister :) tamindir sitesinde ayda 600 kadar deep indirme rekorunu kırdım uyandırayım (www.tamindir.com a bakın hala ayın en çok inen programıdır)

all be beack

2494 Mesaj
29 Ağustos 2004; 23:44:55 

Oyun save leri için bir program var ayarlarını yaptıktan sonra yedekle dediğinde istediğin oyunun save ini istediğin klasöre atıyor. Biz save dosyalarını ana makinada saklıyoruz program fala kullanmıyoruz

xulux
benim verdiğim full linki kullanıyorsan o uçmuş 25 download a izin veriyormuş yeniden yükledim ama link değişti sitedeki linki değiştirmen gerekiyor

KitapGibi
Setup dosyasını oluştururken seçeneği var "şifre değiştirebilsin" diye eğer onu ayarlarsan değiştirebilirsin programın şifresini

1482 Mesaj
30 Ağustos 2004; 15:44:16 

ok biliyorumbu akşam halledicem zaten banada uyarı geldi siteden
sahi o ayar nerden yapılıyor ingilizcem az olduğu için bu ayaraın farkında değilim
sende bu 5.20 vardı istersen sen bu tür ayarı yapıp bir yerde yayınlarsan senin linki hizmete açabilirim tamindirde ok
birde bu şifre değiştirme eklemeyeri programın neresinde resimli gösterirsen işimeyarayabilir
hatta network ayarlarıda var ama bilmiyorum aslında cafecilere göre bircreate oluşturabilmek iyi olurdu 20mb ineceğine 3 mb insin sağlam olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 30 Ağustos 2004, 15:45:39 >

all be beack

2238 Mesaj
30 Ağustos 2004; 20:32:17 

quote:

Orjinalden alıntı: Symmetrical

KitapGibi
Setup dosyasını oluştururken seçeneği var "şifre değiştirebilsin" diye eğer onu ayarlarsan değiştirebilirsin programın şifresini

Sağol Symmetrical; Olayı çözdüm. Bilgi için teşekkür ederim. Tabii ki; Xulux da
Program Internet kafeler için çok güzel ve kullanışlı. Ancak benim gibi ev kullanıcıları için pek önem taşımıyor. Çünkü yeniden başlatıldığında önceki masa üstün olsun, Internet Temp dosyası olsun, Cockie olsun eser bırakmıyor. Bende bunu sevmedim. Genellikle masa üstünden çalıştığım için, bana uygun olmadığına karar verdim.
xulux'un dediği gibi, bende şu anda çıksam Internet Cafee'lere bu programı kurabilir ve yönetebilirim, nitekim yanımdaki komşu Internet Cafee'ye kurdum.

Hoşça ve sağlıcakla kalın. Sevgi ve selamlarımla. KitapGibi

Ermeni soykırımını "Türkiye tanısın mı, tanıamsın mı" diye yabancılar bir anket yapmış..
Tip: Her oylamadan sonra, Temp dosyasındaki "Cookie:xxx@network54.com"u silerek istediğiniz kadar "OY" kullanabilirsiniz..

1482 Mesaj
30 Ağustos 2004; 21:27:16 

selam ama ben evde kullanıyorum
tüm gerekli şeyleri kurduktan sonra sadece c yi korumasını sağlıyorum ve belgeleri hdd in 2. bölümüne atıyorum ;)

www.tamindir.com daki link düzelmiştir ayrıca 1 ay içinde türkiye genelinde rekor kırarak 650 indirim olmuştur (ne program bulurmuşum be faronics şirketi beni ihya etmeli tabi full verdiğimi bilseler beni oyaralar ama neyse ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 31 Ağustos 2004, 12:02:36 >

all be beack

2238 Mesaj
31 Ağustos 2004; 20:42:00 

Önceki yerden indirdiğim (Geodan ) Deep hasarlı çıktı ZIP dosyası açılmıyordu, xulux; Diğer serverdekini i,ndirdim ve kendi siteme tekrar yükledim. Haberin olsun.

http://www.kitapgibi.co...r/deepfreezefull520.zip

Hoşça kal ve kolay gelsin.

1482 Mesaj
31 Ağustos 2004; 20:50:31 

ok saol ben hemen o linki seninkiyle değiştiriyorum o halde ok
ayrıca bu deep freezenin 20 nb lık indiripte screenshotla anlatacak ve yeterli ingilizce bilgisine sahip biri varmı acaba
5.20 bayağı gelişmiş hatta network olayıda var ama ingilizcem yeterli değil
bakın ben screenshotlu bir site yaptımve program tanıtımı yaptım mesela şu siteme bakın

http://xulux2002.sitemynet.com/iopus/

aynı bunun gibi deep freeze pro nun screenshotlu olarak türkçe şeklinde site yapabilecek birini arıyorum ayrıca network ve ing. olayı iyiyse bu programı etraflıca anlatıp milletin hizmetine sokalım ne dersiniz

all be beack

2238 Mesaj
31 Ağustos 2004; 22:58:54 

Siteyi gördüm XULUX; Bunu yapmak hiçde zor bir şey değil, ben bunun alt yapısını ve daha güzel bir şekilde resimle ve resmin üzerinde/altında anlatım yapabilir, ayrıca da sitemde yayınlayabilirim. Ancak, malesef benimde İng. yok. Almanca olsa idi hiç sorun değildi, eğer bu programın Almanca'ya dönüştürülmüş bir sürümünü bulabilirsek, bende bunu Türkçe'ye çevirerek kesin yaparız.

İngilizce bilen bir arkadaş menüdeki yazıların ne anlama geldiğini açıklasa buda yeterli olur diye düşünüyorum. Benim bir tanıdığım var ama ne yazık ki, Asker'de 3-4 ay sonra Asker'lik bitecek ama, bize şimdi lazım.

Bu forumda inşallah bu yazdıklarımızı okuyan olur da, birileri yardımcı olur. Heeeyyy Arkadaşlar duyun lütfen, İngilizce bilen birini veya birkaçınızı arıyoruz!
Sevgilerimle ve hoşça kal. KitapGibi

1482 Mesaj
2 Eylül 2004; 20:42:18 

ee kimse ben yardım edebilirm demeyecekmi

all be beack

1 Mesaj
3 Eylül 2004; 1:25:11 

Arkadaşım bu senin deepfreeze yi kurdum 5.20 bunu nasıl kaldırabilirim

1234 le şifreyi giriyorum ama birtek çalış yada çalışma diyebiliyorum

Sayısal Veriler

1482 Mesaj
3 Eylül 2004; 9:19:58 

bakın unnistal olayını bir kere yazıyorum iyice anlayın ok
5.20 kurulum paketi aynı zamanda deep freezeyi silen tek şeydir yani kuran neyse kadıranda o dur
silmek için önce etkisiz hale getir yani şifrenle ayarları aç ve boot kontrolden boot thavedi seç reset et bilgisayar açıldığı zaman üstünde "x" işareti göreceksiniz bu çalışmıyor demektir
sonra 5.20 kurulum(setup) çalıştır altta unnistal butonuna bas bu kadar bir daha reset etiğinde göremezsin ok

all be beack

281 Mesaj
4 Eylül 2004; 21:43:01 

deep freeze derin dondurucu deil mi benim bildiğim sebze falan saklanmıyo mu

referanslarım : Sülün Osman
Selçuk Parsadan

1482 Mesaj
5 Eylül 2004; 10:14:57 

quote:

Orjinalden alıntı: bigjesus

deep freeze derin dondurucu deil mi benim bildiğim sebze falan saklanmıyo mu

ya böyle saçma şeylerle burayı doldurmayın ya ben mod olsam bu yazıyı silerdim
burda deep freeze ile ilgili sorular sorun evet manası derin dondurucu zaten görevinide hakkıyla yapıyor gobacki sildi süpürdü yazılım
burda sorunlara çözüm üretelim ok

all be beack

123 Mesaj
5 Eylül 2004; 16:06:40 

slm arkadaşlar bende coktan berı deep freez3.20 kullanıyorum ve 3.20 de sorunlarım var bunların başında cok cabul şişiyor ve cache doluyo odolunca mecburen restart atmak zorunda kalıyordum inş 5.20 de bunlar duzelmıştır
xulux arkadaşımın hazırladıgı pdf ıcın cok sagol
ben sızın burda verdıgınız lınk tekı 5.20 full http://www.tamindir.com/program.asp?id=3279 burdan indirdim cracklı anladıgım kadarı ıle yanı yanı 60 gun luk degıl demı bırde pdf de gostermış oldugunuz program pro galıba cunku 5.20 de bunlar yok
ben 5.20 de 1234 şifresını nasıl kaldırabılırım kurulumda pasword degıştırılsın dıye bır secenek yok dıkkat ettım ozellıkle şayet 5.20 degıl proda varsa o zaman ok
tşk sagolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut63 -- 5 Eylül 2004, 16:09:02 >

alış veriş yatıklarım:EX_PRO--tsubasa--ilkbilir--kartal4891

1482 Mesaj
5 Eylül 2004; 21:53:41 

tamindirdeki programlar artık crackli değil full dur
ayrıca şimdilik şifre değiştireceğin kısım yok ama yakında 20 mb lık full yayınlayacağım o zaman ayarlardan kendi şifresini değiştirebileceğin bir deep meydana getirebileceksin

all be beack

123 Mesaj
6 Eylül 2004; 16:51:34 

slm xulux elındekı 20mb lık dosyayı ıstersen bana gonder msnden falan bende arkadaşın sıtesıne koyuyum ve lınkını vereyım herkes ceksın tabii adslen falan varsa.
yoksa 20mb dosya ıcın lınk vermenı beklıyecegım tşk sagol

1482 Mesaj
6 Eylül 2004; 22:27:40 

uyar hemen bana msn adresni yaz ok
benimkinidie özlden yoladım sana

all be beack

123 Mesaj
8 Eylül 2004; 11:15:19 

slm dostum xulux dun msnden msj yazmışsın ben makına başında degıldım sabah geldıgımde gordum ınş bugun goruşuruz

269 Mesaj
8 Eylül 2004; 17:45:59 

ahanda dur hemen indirelimm

ERKEKLER İÇİN TEKNOLOJİ HABERLERİ VE DAHA FAZLASI YENİ BLOGUMDA, DESTEĞİNİZİ BEKLİYORUM http://www.tech4men.blogspot.com

1482 Mesaj
9 Eylül 2004; 0:07:13 

deep freeze 5.20 21 mb full linki hizmete girdi
selam 5.20 full network destekli deep freeze administrator hizmete girdi bu yüzden hemen www.tamindir.com dan indirebilirsiniz duyurulur

all be beack

279 Mesaj
9 Eylül 2004; 0:50:23 

kardeş bu 21 mb mı yoksa 2 mb mı... bende var ama boyutu 2 mb... sen yanlışlıklamı yazdın 21 diye????????????

1482 Mesaj