Şimdi Ara

DEEP FREEZE NEDİR,NASIL KULLANILIR?(Resimli web sayfası VE FİLM ŞEKLİNDE) (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
0
Favori
269.335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet bu daha güzel olmuş.işte böyle olucan tüm herkes seni alkışlayacak

herkes birbirine destek olmalı ok
  • http://www.totalidea.com/tweakxpdown.php işte tweakxp download adresi
  • Sağol arkadaşım şimdi indirmeye başladım programı
  • win98'e deep frezee hangi adresten yükleyebilirim.
  • SLM BEN DEEPFREZE İ KURDUM KULLANIOM AMA OYUN KAYITLARINDA SORUN YAŞIYORUM HARD DİSKİ İKİYE BÖLÜP KAYITLI OYUNLARI D YE ATTIM AMA UNDEGRAUND C YE KAYIT YAPIO : (( BUNU NASIL HALLEDEBİLİRİM
  • şimdi 7. sayfadasın bir önceki 6. sayfaya bak göreceksin oku o sayfayı ok
  • quote:

Orjinalden alıntı: xmuratti

http://www.totalidea.com/tweakxpdown.php işte tweakxp download adresi

Çok saol dostum bu tam benlik
  • windows98 deep freeze hangi adresten yükleyebilir. cevap verecek arkadaş yokmu
  • win 98 için yüklemene gerek yok al yükle kiti 98 içinde oluşturup çalıştırabiliyorsun
  • Deep Freeze'nin 20 MB lık Enterprise sürümünü indirebilmeniz için yeni server faaliyete geçmiştir. Ancak buradan link vermeyeceğim, imzamdaki siteme girip PROGRAMLAR bölümünü seçerek oradan indirebileceksiniz.

Başka yerlerede link vermek istemiyorum, çünkü "BANDWITH" ücreti çok tutuyor!! Ben sizlerden tek kuruş talep etmeden bu yardımı yapıyorum, lütfen sizlerde bana saygı göstererek beni maddi açıdan zarara sokmayın arkadaşlar!! Benim tek arzum sizlerin güzel programlara sahip olmanız ve sizleri memnun etmektir! Bunu yapmaktanda gurur, sevinç ve bahtiyarlık duyuyorum!
    Yakındawww.kitapgibi.net siteside açılacak ve oradanda comdaki olduğu gibi işlemleri yapabileceksiniz.

Şimdilik bu kadar diyerek, sağlıklı bir yaşam ve huzur dolu günler dilerim. KitapGibi

• abimizin değerini bilin arkadaşlar hatta kendi serverinde yayınlayan arkadaşlarda destek olabilirler böylece her zaman alternetif bulundurabiliriz
    abi tekrar teşekkürler
  • Arkadaşlar tweakxp ile C:\Documents and Settings\All Users ı d:\ olarak değiştirebilen varmı ??? tweakxp sadece C:\Documents and Settings\oturumismi ni değiştiriyor ... Nfs save leri ise C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\NFS Underground altına kaydediyor... Regedit ten bile All Users\Application Data yı d:\ olarak değiştiriyorum olmuyor.. Yapabilen arkadaşlar varmı acaba ??
  • Emeği geçen herkese teşekkür ederim.
  • başlık yazılım bölümüne taşındı
  • Şu deepfreeze yapan programın 98 versiyonu yok mu?
  • bende yapamadım bir turlu olmuyor......
    quote:

Orjinalden alıntı: mustime

Arkadaşlar tweakxp ile C:\Documents and Settings\All Users ı d:\ olarak değiştirebilen varmı ??? tweakxp sadece C:\Documents and Settings\oturumismi ni değiştiriyor ... Nfs save leri ise C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\NFS Underground altına kaydediyor... Regedit ten bile All Users\Application Data yı d:\ olarak değiştiriyorum olmuyor.. Yapabilen arkadaşlar varmı acaba ??

• dostum basarabildin mi nfs yi kaydetmeyi.......
    quote:

Orjinalden alıntı: kmp16

Sağol arkadaşım şimdi indirmeye başladım programı
  • yokmu oyun problemlerini cozen arkadas ..............
  • ya o kadar biseyler yazmislar ama ben ne deep freezin tam surumunu neden o eski small olan versionun 60day crackini buladimdim. Verdikleri linkler calismiyo tamindor.com dan inmiyo birisi bi yardimci olabilirmni?
  • arkadaşlar 98 ve save dosyalarıyla ilgili sorunların hepsi bu 7 sayfa içinde vardır dikkatli okusanız cevabını görürsünüz ok
    oha etmeyin adamı okumadan sormayın

indirmek isteyen kitagibi abimizin sayfasından indirebilirler.türkiyede sadece bu siteden indirebilirsiniz
    www.kitapgibi.com a bakın" görmedim yerini" diyen dayağı yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 19 Kasım 2004, 23:44:29 >
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.