Şimdi Ara

DEEP FREEZE NEDİR,NASIL KULLANILIR?(Resimli web sayfası VE FİLM ŞEKLİNDE) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
615
Cevap
0
Favori
269.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xulux aviyi izledim, kamerayı çok hızlı sağa sola çevirmişsiniz, biraz daha yavaş olsaydı daha güzel ve net çıkardı görüntü. ( Mesleğim olduğu için eleştirmek durumunda kaldım kusura bakma.)
    Orada traş yapan bir vatandaş var o benim deme sakın! Yoksa senmisin?
    Hoşça kal ve iyi günler, bol traşlar sana.

• Yaaa xulux çok teşekkür ederim ama artık dayanamadım ve format atmak zorunda kaldım Bu akşam uçuruyom Bilgisayarı Gene de Çok sağol baba beee. Umarım Bidahaki hatamda buray davet edicem seni Bide Şu full xp cdsinde bize Karşıdan odemeli gondersende bizde şu cd den yararlansak olmaz mı be! Yaaa geliyim Traş olıyım olmasınada Çook uzak Parasında da değilim ama Zaman konusu işte Ben Taaaaaa Zeytinburnunda Çalışıyom Oturduğum Yer ise Avcılar Maalum İstanbul Trafiği ama bi gün Mutlaka Traş olmaya gelicem Tekrardan Yardımlarınız için ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Bu arada Artık Bende Daonanım Haber Müdayiiimlerinden oldum Ama daha eriz çok yol Katetmeliyiiiz

• Arkadaşlar tekrar merhaba. xulux benim daha önceki yazdığıma cvp vermişsin tşkr ederm bende zaten dediğin gibi yapmıştm tüm bilgsayarlara format attım yeniden kurdm ama program yine aynı hatayı veriyo bi anlam veremedim daha önceden trial versiyonu kuruluydu o yüzden veriyodu sanıyodum ama öle deilmiş verdiği hatayı sana yazayım bi yardımcı ol kardeş ok.DEEP FREEZE ENTERPRİSE CONFİQURATİON ADMİNİSTRATOR WAS SUCCESSFULLY İNSTALLED diye bir hata bilgisayarı güvenli kipte administratorde açtım yine yanı hatayı verdi bi pok anlamadım tekrar yardım edersn sevinirm şimdiden tşk XULUX.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aksarif

Arkadaşlar tekrar merhaba.
    DEEP FREEZE ENTERPRİSE CONFİQURATİON ADMİNİSTRATOR WAS SUCCESSFULLY İNSTALLED diye bir hata.

Bu bir hata değil dostum. Kurulumun gerçekleştirildiğini bildiren bir uyarı. 20 MB'lik olan tam sürümünde kurarken "W" bölümünden kur daha emniyetli ve daha sorunsuz çalışır. Nasıl yapacağını ekteki resme bak.
    Kolay gelsin ve hoşça kal. KitapGibi

• KitapGibi teşekkür edrim, kurduktan sonra bende programlar içinde gördüm pdfde anlatılanları okudum ordakileri uygulamaya çalıştım ama şimdi program aktifmi anlayamadım bilgisayarın sağ alt köşesinde programın simgesi çıkmadı şimdi onla uğraşıyorum halledim heralde ama yinede söyleyeceğiniz bişeyler varsa sevinirim gönderdiğin resimdeki yere tıklıyorum bişeyleri kaydetmemi istiyo kaydediyorum bi değişiklik yoq nese ben yine uğraşıyım yazarsan sevinirim.
    Salıcakla kal.
  • Arkadaşlar olayı anladım galiba o kaydedilen dosyayla kurulum yapılıo neyse yinede tşkler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: aksarif

Arkadaşlar olayı anladım galiba o kaydedilen dosyayla kurulum yapılıo neyse yinede tşkler.

Aynen öyle aksarif.
    Sen ilk önce Configiration ( Ayar ) yapıp o ayarları kaydettin. Şimdi o ayarlardan tekrar yaptığın ayara göre kurulum yapacaksın. Umarım bütün HD'leri koruma altına almadın? Aldınsa hiç bir HD bölümüne kayıt gerçekleşmeyeceğini bilmeni isterim.
    Hoşça kal ve kolay gelsin. KitapGibi
  • Güzel bir çalışma olmuş emeği geçen herkese teşekkür ederim. ama önceki mesajlarda bi ark.ım benımde sorunumu dile getirmiş ama cevabı verilmemiş. Cafe ye gelen devamlı müşteri sayısı fazla ve onlarda Gta3,Underground vs. oyunları oynuyolar. Save ler de C:\Documents and Settings de olduğu için bu sistemi kurarsak kayıtlı save ler sonraki restart da gidiyor. bunun için bir program solenmiş ama ismi ve linki verilmemiş save lerin yerlerini değiştiren bu konuda yardım olursanız sevinirim.
  • Yaaa bişey sorcam Şimdi Bu programı Kaldırmadan format atabiliriz dimi. Ben XP HOME EDİTİOM KULLANIYOM Bilgisayarımdaki deepfereeze programından kurtulmak için Yaklaşık 3 saat sonra format atıcam Program kalkmadan format atabilirim dimi. Gerçi Format atmayı denedim olmadı ama şimdi Evdeki Bilgisayarıma BAĞLAYIP FORMAT ATMAYI Deniycem bi sorun olmaz dimi arkadaşlar...
  • Arkadaslar bilgisayar manyak sekilde takılmalar oluyor peki bundan haberiniz varmı.... bilgisayarın simdi özelliğini sorarsınız... AMD2500 512 RAM 40 GB 128 9600XT ekran kartı hadi buyurun özellikle counter strike....
  • kitapgibi saol kardeş evet filmi biraz salladım çeken benim traş eden babamdı
    ayrıca imzamda belirttiğimwww.berberix.tk de vido kısmında normal rahatlıkta seyredeceğin filmlerde var bir kaç güne kadarda benim ayrıntılı filmimi görebilirsiniz
    kitapgibi sana bir şey söyliyeyim.deep programını dos üzerinden kapatmanın yolu var.bir açılış disketi ile bu yapılabiliyor bunun açıklamasını kitte help kısmında yazılımış buraya copy edeyimde sende türkçesine bir zahmet çevir gözüm ok
    -----------------------------------------------------------------------------
    anladığım kadarıyla disketle açıp program files-faronics-Deep Freeze Enterprise klasörü içindeki dfc.exe yi dos üzerinden çalıştırıp aşağıdaki kodları yazarsan (açma-kapama vs) dos üzerindende durdurabiliyorsun bu sayede mavi ekran hatası veripte windowsa ulaşamazsan bile dos tan kapatabiliyorsun.aynen yazıyorum sende bir incele hatta tüm kit çekenler ve ing. bilenler çözsün help kısmından ok

Syntax Description
    DFC password /BOOTTHAWED Restarts workstation into a Thawed state. Only works on Frozen workstations.
    DFC password /THAWNEXTBOOT Sets up workstation to restart Thawed the next time it restarts. Only works on Frozen workstations. Does not force workstation to restart.
    DFC password /BOOTFROZEN Restarts workstation into a Frozen state. Only works on Thawed workstations.
    DFC password /FREEZENEXTBOOT Sets up workstation to restart Frozen the next time it restarts. Only works on Thawed workstations. Does not force workstation to restart.

burada kodlarda dfc şifre/bootthaved yaparsanız dos ortamından deep kapabiliyor sanırım bir deneyin ok
    ----------------------------
    ceko deep freeze olan makinaya eğer kapatmadıysan ne format çekebilirsin nede fdisk yapabilirsin zaten bu programın amacı bu.kimse bu program varken format filan çekemez.sanırım bu işi yazdığım gibi çözmelisin
    ayrıca dos üzerinden kapama olayınıda yazdım bir açılış disketiyle halledersin sanırım.ayrıca oto xp için gelmen şart öyle ödemeli filan kimseye uğraşamam.gelen efendice tarsşını olur saçını yıkar fönünü çekeriz cd'sini alır ok

benim mod arkadaşımda taaa avcılardan kalkıp geliyo senin neyin eksik madem foruma üye oldun cd istiyorsan traş olman şart forumda kabak gibi yazdım en başa

---------------------------------------------------------------------------------
    Crafty bu konuda cevapları daha önce verilmişti.tekrar cevaplamayacağım
    ---------------------------------------------------------------------------------
    kendinize göre deep ayarlayacağınız zaman ayarlarınızı kitte create programs kısmdan "W" kısmınada oluşturun.kitapgibi doğrusunu yazmış bu satede isetdiğiniz sürücüyü istediğiniz şifreyele tam koruma yaparsınız ok
    gerekli anlatımı kitapgibin link verdiği anlatımdan öğrenirsiniz veya aşağıda imzamda da aynı linkler var ordan bakın ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 8 Ekim 2004, 21:51:06 >

• Arkadaslar bilgisayar manyak sekilde takılmalar oluyor peki bundan haberiniz varmı.... bilgisayarın simdi özelliğini sorarsınız... AMD2500 512 RAM 40 GB 128 9600XT ekran kartı hadi buyurun özellikle counter strike.... hadi bakalımm
  • quote:

Orjinalden alıntı: taylanbey

Arkadaslar bilgisayar manyak sekilde takılmalar oluyor peki bundan haberiniz varmı.... bilgisayarın simdi özelliğini sorarsınız... AMD2500 512 RAM 40 GB 128 9600XT ekran kartı hadi buyurun özellikle counter strike.... hadi bakalımm

deep yükledikten sonra oluyorsa belki çakışma vardır sil birde öyle oynamayı dene
    eğer deep yükleden buraya soruyorsan yalnış yerdesin teknik destek kısmında yeni bir topic aç ok
  • Şükür en az senin kadar kafamız çalışıyor... Deep kurmadan evvvel donma yoktu belki bir bilgin vardır diye sana sorduk aldığımız cevaba bak sen yanlış yere topic açmıssın.. Dana ozaman bilmiyorum de çık işin içinden bizimde bir bildiğimiz varki buraya mesaj atmışız..

• quote:

Şükür en az senin kadar kafamız çalışıyor... Deep kurmadan evvvel donma yoktu belki bir bilgin vardır diye sana sorduk aldığımız cevaba bak sen yanlış yere topic açmıssın.. Dana ozaman bilmiyorum de çık işin içinden bizimde bir bildiğimiz varki buraya mesaj atmışız..

dana sensin düzeysiz herif burda bir sür insana yol gösteriyoruz gerizekalı .sana doğru dürüst cvp vermişiz
    orda ben deep kurdum yazmışsın bak bakalım.yoksa benmi görmedim?
    bildiğin belli bildiğin için çözüyon yani.kabahat cevaplayan bende zaten .adam adam akıllı sorununu yazmaz deep yükledim demez birde sanki tek bir sorunmuş gibi yazar Allah Allah ya
    bu yazdığının bir üstlerine baksaydın dos ortamından kapamanın yolu bile yazıyordu ama "kör "bey göremedi
    modlardan isteiğim bu arkadaşın son topiği ya silinsin yada banlanmasıdır

• xulux!
    senin uslubunda bir olumsuzluk yok ama arkadaş seni yanlış anlamış olmalı... bu forumun 4 sayfasını baştan sona kadar okumuş olsaydı senin ve kitapgibi abimizin herkesin sormuş olduğu aynı sorulara bıkmadan usanmadan yanıt vererek yardımcı olduğunu görecekti ve bu şekilde hitap etmeyecekti... Ben yine de sizin gibi yardımsever kişilerin çoğalması taraftarıyım... Ve de tşk ediyorum...
  • quote:

Şükür en az senin kadar kafamız çalışıyor... Deep kurmadan evvvel donma yoktu belki bir bilgin vardır diye sana sorduk aldığımız cevaba bak sen yanlış yere topic açmıssın.. Dana ozaman bilmiyorum de çık işin içinden bizimde bir bildiğimiz varki buraya mesaj atmışız..

Taylanbey, kusura bakma ama "Danalar henüz yazma ve okumayı öğrenemediler" Bir gün öğrenirlerse sanırım birçok Danayı eğitirler. Anlatabildimmi bilmem?
    Bu programı zaten kafası çalışanlar kullanıyor dostum!!!! Kafan çalışmış olsaydı, programı kullanmasını bilirdin burayada, dengesizce DANA kelimesini yazmazdın. Terbiye uslübünde giden bu formu kırıcılıkla incitmezdin! Senin bu tavrını kınıyor ve burada XULUX'dan özür dilemeni bekliyorum.
    + Program sana parayla satılmıyor ki servis verilsin. Zorlanmıyorsunda bu programı kullanacaksın diye! Bizler bir sürü zamanımızı harcayıp siz arkadaşlara yardımcı olmak için hem vakit harcıyoruz, hemde para.
    Ve bunun karşılığı teşekkür olması gerekirken, DANA kelimesi ile aşağılanıyorsun. Gerçekten "RÜMUZUNA" yakışmayan üzücü bir durum bu sevgili "taylanbey"
    Saygılar. KitapGibi

• quote:

Orjinalden alıntı: Crafty
    Güzel bir çalışma olmuş emeği geçen herkese teşekkür ederim. ama önceki mesajlarda bi ark.ım benımde sorunumu dile getirmiş ama cevabı verilmemiş. Cafe ye gelen devamlı müşteri sayısı fazla ve onlarda Gta3,Underground vs. oyunları oynuyolar. Save ler de C:\Documents and Settings de olduğu için bu sistemi kurarsak kayıtlı save ler sonraki restart da gidiyor. bunun için bir program solenmiş ama ismi ve linki verilmemiş save lerin yerlerini değiştiren bu konuda yardım olursanız sevinirim.

Bu sorunun cevabını daha önceki sayfaların birinde yazmıştık. Demekki görmemişsiniz.
    Arkadaşım bütün HD'leri koruma altına almayın sadece C:\ bölümü yeterli.
    D:\ bölümünde "Oyunlar" isimli bir Klasör oluşturun ( D:\Oyunlar ) ve oyunları sürekli oraya kaydedin. Sürekli gelen veya Abone olan kişilere de söyleyin, oyunlarını o dosyanın içine kaydetsinler. Hepsi bu.
    Saygılar ve kolay gelsin. KitapGibi

• quote:

Orjinalden alıntı: xulux
    Syntax Description
    DFC password /BOOTTHAWED Restarts workstation into a Thawed state. Only works on Frozen workstations.
    DFC password /THAWNEXTBOOT Sets up workstation to restart Thawed the next time it restarts. Only works on Frozen workstations. Does not force workstation to restart.
    DFC password /BOOTFROZEN Restarts workstation into a Frozen state. Only works on Thawed workstations.
    DFC password /FREEZENEXTBOOT Sets up workstation to restart Frozen the next time it restarts. Only works on Thawed workstations. Does not force workstation to restart.

burada kodlarda dfc şifre/bootthaved yaparsanız dos ortamından deep kapabiliyor sanırım bir deneyin ok

Sevgili XULUX;
    Burada anlatmaya çalıştığı olay, bizim yaptığımız ALT+CTRL+SHIFT+F6 işlemi. Bunu başka türlü anlatmaya çalışmış bu kişi.
    Bunu DOS'dan kapatma veya açma ile uzaktan yakından bir alakası yok abisi. Kurulum çeşitlerine göre açıklama yapmış yazdığın bu İngilizce'de.
    Şunu belirtmek isterim "Deep Freezer" kurulu bir sistemden ( Bölümden ) DOS'dan bir şey yapmak mümkün değil, özellikle TEK HD'li sistemlerde. Ben "Partition Magic" programı ile özellikle bozmak için denedim, ama malesef sonuç alamadım. FAT32'yi, NTFS'ye çevirdim, yeniden başlattığımda yine FAT32 oldu HD bölümü. Yani dondurduğu HD veya HD bölümlerini tam donduruyor.
    Saygılar ve kolay gelsin. KitapGibi

• Bu forum sayfasında yazılanların neredeyse hepsini okudum. Ama ben direkt olarak cevap almak istediğimden bu mesajı yazmayı uygun gördüm. Büyük bir sorunum var.

Bir ilköğretim okulunda bilgisayar laboratuvarı için bu programı indirdim. Fakat 'bir şekilde' bu programı okulun tüm bilgilarinin kaydedildiği bilgisayara yükledik. Programdan kastım Deep Freeze 5.20 Full. Ayrıca bir de administrator programı var sanırım. Onu daha sonra yükledik fakat:

-İlk önce administorator'u yükleyip "Create ..." yaparak 5.20 Full'u yüklemediğimizden midir, yoksa bu administrator 4.20 versiyonundan olduğundan mıdır bilmem bu administrator'la şifre belirleyip de bir türlü programı etkisiz hale getiremedik.

-Şimdi artık bu programı kaldırmaktan başka bir amacım yok. Şifre verip programı etkisiz hale getirmeden nasıl silebilirm bu programı. Çok acil cevaplarınızı bekliyorum!!!

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.