Şimdi Ara

DEEP FREEZE NEDİR,NASIL KULLANILIR?(Resimli web sayfası VE FİLM ŞEKLİNDE) (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
0
Favori
269.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • link olmus
  • linki neden göremiyorum yaa :(
  • teşekkürler
  • Kardeş paylaşımın için teşekkürler..
  • Kaç senelik konu. Yenilense iyi olacak...
  • slm beyler ben ilk 2-3 sayfayı okudum ve aradığım bilgiye ulaşamdım yada benim istediğim bi durum yok deep te
    benim sorum şu ben c yi korumaya aldım fakat burda 1 klasörü korumadan çıkarmak istiyorum yani c nin içinde 1 klasör bana lazım eğer bu deep te oluyomu oluyorsa nasıl oluyo ilginize teşekkürler
  • arkadaşlar deeprfeeze 5,20 yi bir türlü kuramıyorum program files ın içinden install kısmına geçmeye çalıştığımda (deepfreeze enterprise must be disabled before any install/uninstall can proceed) yazısı çıkıyor daha önce defalarca kurduğum program şimdi böyle yapıyor unuttuğum birşeymi var yardımcı olana teşekkürler
  • NoT_CLaN
    arkadsin sorusuna cevap verecek birileri yok mu aranizda
    ben de ayni dertle karsi karsiyayim ve gordugum kadariyla
    pek cok kisi var boyle
    biri cevap versin lutfen
    bu arada NoT_CLaN arkadas cevabi bulduysan paylasir misin
    tesekkurler
  • ya arkadaşlar aranıza yeni katılanlardanım benim sorum şu:
    Ben arkadaşların tavsiyesi üzerine Lenovo 3000 n200 bi lap top aldım.Bilgisayar henüz yeni o yüzden adult içerikli sitelere girerek henüz yeni olan bilgisayarın çökmesini istemiyorum.Bu deep freeze proğramını kullanarak hem adult sitelere girmek hemde bilgisayarın virüs almamasını sağlamak istiyorum.Ancak bu proğramı yüklediğimde istediğim zaman active ya da deaktif edebilecek miyim?Öyle olsa bile sık sık aktif ve deaktif hale getirmek bilgisayarda zarara yol açar mı?
    Gördüğüm kadarıyla aramızda bu işte baya uzmanlar var.Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim!
  • Arkadaşlar deep freeze 6 kurdum ama şifre felan istemedi kaldıramıyoprum c ye giremioum yardım
  • arkadaşlar işyerinde deep freeze kullanmak istiyorum.. öğrenmek istediğim bi şey var.. ben sadece bilgisayara proğram oyun kurulmasını istemiyorum ama resim video vs. yüklemey yapılabilsin böle bi seçenek varmıı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecemavisi06

arkadaşlar işyerinde deep freeze kullanmak istiyorum.. öğrenmek istediğim bi şey var.. ben sadece bilgisayara proğram oyun kurulmasını istemiyorum ama resim video vs. yüklemey yapılabilsin böle bi seçenek varmıı.

hayır yok , ancak

harddiski 2 ye bölüp c: yi deepfreeze ile korurken d: yi korumazsınız belgeleri oraya atarsanız olur. ayrıca virüs v.s girerse d: ye format atarsınız olur biter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pprodigyy -- 27 Haziran 2011; 11:34:38 >
  • Ya xulux kardeş sana bi sorum olcak bu deepfreeze bende kullanıyorum deepfreeze geri dönüşüm kutusunu kapsıyormu yani ben deepfreezeyi kurmadan önce geri dönüşümü boşaltmıştım sonra deepfreezeyi kurmuştum sonra pc den bişeyler silmiştim geri dönüşüme silmiştim bilgisayarı ertesi gün açtığımda geri dönüşüm kutusu sildiğim şeylerle doluydu kafamda bir soru işareti kaldı deepfreeze geri dönüşüm kutusunu kapsıyormu kapsamıyormı cevaplarsan sevinirim iyi günler
  • Öğrencilerin kullandığı labaratuvarda deep freze kullanıyorum, sistemim win 7 çok ilginç birşeyle karşılaştım. DHCP serverden zaman zaman ip değişiyor. Deep Freze kurduğumda net i kesiyor. Yani ağ bulunamadı msj i geliyor dolayısıyla internete giremiyorum. Bunların çoğunu şöle hallettim deep freze i disable ettim ve ipconfig /fluhsdns komutuyla hallettim. Ama ip değişmiş şimdi 10-15 makina hala internete girmiyor. Bunlar için deep freeze komple kaldırdım. terar kurunca yine ağ ı bulamadı. Hatta yedekten tekrar kurdum yine olmadı bir türlü çözemiyorum. Şimdi ağı bulamıyor. Fakat eternet kartını disaple edip tekrar enable edince problem düzeliyor. Ama makinayı reset edince tekrar ağı bulmuyor. Bu problemle karşılaşan varmı ACİLLLL CEVAAAAP...
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.