Şimdi Ara

DEEP FREEZE NEDİR,NASIL KULLANILIR?(Resimli web sayfası VE FİLM ŞEKLİNDE)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
616
Cevap
0
Favori
269.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    serkan türen arkadaşın yaptığı çevirmenlik ve göz nuruyla pdf formatında ve türkçe bir kullanım klavuzu var isteyen okur ve indirir ok
    bu çalışmadan dolayı serkan arkadaş teşekkür ederiz eminim bu bilgi bir çok cafelerde ve ev kullanıcılarında işe yarayacaktır

www.edizayn.com/ebooks/DeepFreezePro.pdf

İstanbuldaki cafelere oyun ve program kurulur,temiz sistem ayarlanır,antivirüs ve spylar temizlenerek en sonda DEEP FREEZE kurarak ve nasıl kullanılacağını öğreterek sağlam sistem teslim edilir.
    bu konuda ciddi ilgilenenler benimle msn veya telefonla irtibata geçsinler
    ücret makina başınadır ve pazarlık sistemdeki makina sayısına göre değişebilir (fazlada abartmadan tabi..)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 25 Mayıs 2005, 23:34:01 >

• sorun değil son programımı dikkatli okuyun bir keylogger ve özcan bey tam senlik bir program suçlular için yani
    ben bu pogramı istanbulda çok olay çıkan bir üniversite için önermiştim ama dikkate alınmadı umarım açtığım burda bir zarar görmeden okunursa iyi olacak
    iopus keyloggere bak ok
    buraya linkini bir yazayımda sende indir bir bak ok

http://xulux2002.sitemynet.com/iopus/

linki dikkatlice okuyun
  • http://www.tamindir.com/program.asp?id=3279 sayfasındaki yeraltı bilgilerini bir daha oku ok
  • no problem yazdığım sayfalara dikkat et veyawww.tamindir.com da benim eklediğim programlara bak ok aynı nikle ordayım
    eminim işin eyarayacak çok program bulacaksınız
  • deep freezeye şifre koymadınsa silmen gerekmezdiki
    dep açıldığında şifre kutusu ilk önce boştur içi boşken ok bas karşına boot kontrol ve password kısmı gelecektir .
    passwordu aç alt alta yeni şifreni gir ok bas olay buydu pire için yorgan yakmışsın ama bir şey doğru tüm sistemi yama oyun ayar vs yükledikten sonra önce image alın sonra deep yükleyin
    bir de bu deep freezenin full sürümün kitini aldığımı söylemiştim bende onu bu kitle 2 mb civarında sadece c sürücüsünü koruyacak şekilde ve şifreside 1234 olan deep programını create olarak hazırladım ama 2 mb olrak yayınlayacak bir yer arıyorum bende yer var derseniz size yükleyeyim sizde bu 5.20 full ve 2 mb büyüklüğünde ve sadece c sürücüsünü koruyacak olan bu programı alın indirin kırma (krakere) derdiniz hiç olmanız ok
    ellerinde 4.20 olanlar bu full sürümle kurtulabilirler bana sadece 2 mb yükleyecek bir yer bulun yeter bulsam zaten link verecem millet kullansın

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu yazıdan 1 saat sonra mohican arkadaş sayesinde yer buldum.ve şimdi yayınlıyorum linke tıklayıp indirin ok

http://www.geocities.com/fatihelektronic/deepfreezefull520.zip

kurulması aynı 4.20 gibi ama bu sefer size hdd sürücülerini sormayacak direk kuruluyor ve sadece c sürücüsünü koruyor
    şifresi:1234 ok çekin kurun şifresi aynıdır.şifresini değiştiremezsiniz işinizi fazlasıyla görecektir.5.20 ve full dur ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 29 Ağustos 2004, 2:02:02 >

• quote:

Orjinalden alıntı: xulux
    bir de bu deep freezenin full sürümün kitini aldığımı söylemiştim bende onu bu kitle 2 mb civarında sadece c sürücüsünü koruyacak şekilde ve şifreside 1234 olan deep programını create olarak hazırladım ama 2 mb olrak yayınlayacak bir yer arıyorum bende yer var derseniz size yükleyeyim sizde bu 5.20 full ve 2 mb büyüklüğünde ve sadece c sürücüsünü koruyacak olan bu programı alın indirin kırma (krakere) derdiniz hiç olmanız ok
    ellerinde 4.20 olanlar bu full sürümle kurtulabilirler bana sadece 2 mb yükleyecek bir yer bulun yeter bulsam zaten link verecem millet kullansın

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu yazıdan 1 saat sonra mohican arkadaş sayesinde yer buldum.ve şimdi yayınlıyorum linke tıklayıp indirin ok

http://www.geocities.com/fatihelektronic/deepfreezefull520.zip

kurulması aynı 4.20 gibi ama bu sefer size hdd sürücülerini sormayacak direk kuruluyor ve sadece c sürücüsünü koruyor
    şifresi:1234 ok çekin kurun şifresi aynıdır.şifresini değiştiremezsiniz işinizi fazlasıyla görecektir.5.20 ve full dur ok

Ben indirip ve kendi siteme yükledim XULUX. Bu yazını akşam saatlarında okudum, daha önce okumuş olsaydım, benim siteye yükle derdim. Ama yinede aynı şey. Ben yükledim, mühim olan programın ele geçmesidir.

Yalnız bir durum var bunu da belirtmeden geçemeyeceğim. Bu Program Internet Cafee'ler için hiç iyi olmaz, Çünkü şifreyi değiştiremiyorsun. Cafede birileri öğrendiği zaman programın hiç bir özelliği kalmaz, şifreyi girer ve istediği gibi verilerle oynar. Her neyse yinede verdiğin emeğe ve ellerine sağlık diyerek Teşekkür ediyorum.

Programı yüklediğim adres şöyle:
    http://www.kitapgibi.com/programlar/deepfreezefull520.zip Bu adresede LINK verirsen isteyen arkadaşlar alabilirler. Elinde veya bildiğin insanlara yarayan ( Bilakis yeni bilgisayar kullanıcılarına ) ve 5 MB geçmeyen programlar olursa benim sitede barındırabiliriz.

Hoşça ve sağlıcakla kalın. KitapGibi

• bu full sürümü normalde 20 mb civarında yükleyecek yer olsa oraya yüklerdim.ama tekliflere açığım tabiki vereyim msn den sizde sitenizde yayınlayın ama lütfen http olsun.pekş neden 20 mb bu aslında bir "kit" yani siz burda şifresini sanal sürücüsünü hatta network ayarlarını dahi yapıyorsunuz.bazı kısımları ben bile anlamadım nasıl networkte kullanılıyor mesela?eminim cafecilerin ana makinadan yönetecekleri bir şey eklemişler ben gördüm ama çözemedim 5.20 bayağı gelişkin yani.bu kit sayesinde sadece c sürücüsünü korumasını ve şifresini 1234 olarak belirleyip create ettim yani hazır paket olarak exe olarak hazırladım ve indiren standart sürücü ve şifreyi kullanıyorlar .eğer bu full sürümünü 20 mb yayınlayacak bir yer bulursam indşren kendi sürücülerine ve şifresine göre create yapabilirler.zaten kullanımıwww.edizayn.com/ebooks/DeepFreezePro.pdf pdf dosyasıyla aynı ama network olayı için iyi ingilizce bilen biri çözüp ne işe yaradığını burda adam akıllı yazması gerekiyorki cafeciler kullansın
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    hamety arkadaşa gelince birincisi oyunlarını save edenleri uyarmak zorundasınız diyorum c sürücüsü yerine d sürücüsünde veya hangi sürücüyse orda oyunlar adına klasörler açıp save dosyalarını oraya kopyalasınlar
    standart şifre için deep bilinir diyorsanız kolayı var yükleyin ve sağ tarafta çalıştığı bilinmemesi için "gizleme" moduna alın
    saate sağ tıklayın özelliklere girin görev çubuğu altındaki özelleştire tıklayın ve deep freeze programını " her zaman gizle" moduna alın
    çalışırken alamayabilirsiniz.şifreyle çalışmaz hale getirip gizleyin ve sonra şifreyle aktif edip reset edin bu kadar basit zaten çoluk çocuk deep freezeyle uğraşmaz.umarım cevabım işinize yarar.artık istanbulda cafelere gidip programı satacam hehehe
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    eğer 20 mb http sinde yer var olan varsa bana msj atıp msnden veya icqdan yollayabilirim yükleyende bana linki verirse gerisi Allah kerimdir arkadaşlar.ha bu arada kim sitesine hit almak ister :) tamindir sitesinde ayda 600 kadar deep indirme rekorunu kırdım uyandırayım (www.tamindir.com a bakın hala ayın en çok inen programıdır)

• selam ama ben evde kullanıyorum
    tüm gerekli şeyleri kurduktan sonra sadece c yi korumasını sağlıyorum ve belgeleri hdd in 2. bölümüne atıyorum ;)

www.tamindir.com daki link düzelmiştir ayrıca 1 ay içinde türkiye genelinde rekor kırarak 650 indirim olmuştur (ne program bulurmuşum be faronics şirketi beni ihya etmeli tabi full verdiğimi bilseler beni oyaralar ama neyse ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 31 Ağustos 2004, 12:02:36 >
  • Önceki yerden indirdiğim (Geodan ) Deep hasarlı çıktı ZIP dosyası açılmıyordu, xulux; Diğer serverdekini i,ndirdim ve kendi siteme tekrar yükledim. Haberin olsun.

http://www.kitapgibi.com/programlar/deepfreezefull520.zip

Hoşça kal ve kolay gelsin.
  • slm arkadaşlar bende coktan berı deep freez3.20 kullanıyorum ve 3.20 de sorunlarım var bunların başında cok cabul şişiyor ve cache doluyo odolunca mecburen restart atmak zorunda kalıyordum inş 5.20 de bunlar duzelmıştır
    xulux arkadaşımın hazırladıgı pdf ıcın cok sagol
    ben sızın burda verdıgınız lınk tekı 5.20 fullhttp://www.tamindir.com/program.asp?id=3279 burdan indirdim cracklı anladıgım kadarı ıle yanı yanı 60 gun luk degıl demı bırde pdf de gostermış oldugunuz program pro galıba cunku 5.20 de bunlar yok
    ben 5.20 de 1234 şifresını nasıl kaldırabılırım kurulumda pasword degıştırılsın dıye bır secenek yok dıkkat ettım ozellıkle şayet 5.20 degıl proda varsa o zaman ok
    tşk sagolun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut63 -- 5 Eylül 2004, 16:09:02 >

• deep freeze 5.20 21 mb full linki hizmete girdi
    selam 5.20 full network destekli deep freeze administrator hizmete girdi bu yüzden hemenwww.tamindir.com dan indirebilirsiniz duyurulur
  • quote:

deep freeze 5.20 21 mb full linki hizmete girdi
    selam 5.20 full network destekli deep freeze administrator hizmete girdi bu yüzden hemenwww.tamindir.com dan indirebilirsiniz duyurulur

Nerde bu 21 MB lik Deep Freeze XULUX ? Ben bulamadım bir tane var 2 Mb. diğeri 4 Mb ve 7 MB lik boyutları var. Yolunu tam verebilirsen çok iyi olur. Şimdiden teşekkür ederim.
    Kolay gelsin ve hoşça kal.
    KitapGibi

• ya nasıl nulamazsınwww.tamindir.com daki depp freeze kısmını aç
    sonra solda aşağıyı gösteren bir ok var
    "HEMEN YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYIN" diye gir ona bas bastınmı?
    orda yeni sayfa açılınca "Yükleme işlemi başlamıyor ise...
    Dosya yükleme işlemi başlamaz ise direkt yükleme adresi için tıklayınız" yazısını görecen ya biradan başlar yada sen "tıklayınız" kelimesine tıkla yükleme başlasın bu kadar
    kısayol neden vermedim dersen ben o sitede editörlük yaptığım için indirilen sayısın artmsını isityorum sıf bu 4 gün için 330 dan fazla indiren oldu ve devam ediyor

• quote:

Orjinalden alıntı: ALGOS

Arkadaşlar hepiniz programı yazıp anlatmışsınız fakat bunların hepsi xp için sanırım bu programın win98 için olan full sürümü yokmudur. Varsa eğer nereden bulabiliriz. tam indir sitesindeki xp için.

www.tamindir.com dan indireceğin seçenek:
    7 MB boyutundaki 3. seçenek, hem 2000/XP hem de Win 95/98/ME için.
    Kurarken dikkat etmen lazım hangi sistemi kullanıyorsan onu yükle.
    Yine kurarken 2 seçenek var, üstteki seçenek 2000 ve XP için, alttaki seçenek 95,98 ve ME için.

Kurarken çok dikkat etmen gereken şey, Sağ tarafda HD nin bölümleri gözükmekte. Onların hangisini işaretleyeceksen ona göre koruma altına almış olursun. Ben sadece C: yi işaretliyorum.
    Eğer diğerlerinide işaretlersem onlarda koruma altına giriyor ve hiç bir şekilde çalışmalarımı HD ye kaydedemiyorum.
    Veya yeni bir Program indirdiğimde yeniden başlattığım zaman o program yok oluyor.

Eğer program hakkında bilginiz yok ise, önce şu anki kullandığınız Windowsu GHOST yapın ve daha sonra Deep Freeze'yi kurun. Belki hoşunuza gitmez, kaldırmasınıda bilemezsiniz, bu durumda ancak sizi kurtaracak şey GHOST dur.

Saygılar ve hoşça kalın. KitapGibi

• slm 21mb lık programıhttp://www.uyduturk.net/dosyalar/deeptamsurum.zip den indirebilirsiniz
  • www.tamindir.com daki link düzeldi 21 mblık tam sürümü indirin ve indiren hemen kendi sitesinde açsın ve buraya yazsınki bandwith gibi sınırlı şeylerle uğraşmayalım ok
    umarım sorun çıkmaz link halledildi yinede indiren arkadaşlar alterbatif linkler açsınlar ve yazsınlar ok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xulux -- 9 Kasım 2004, 23:24:30 >
  • 21 mb lık tam sürümühttp://www.tamindir.com/program.asp?id=3279 adresinden deep.zip olarak indirebilirsiniz
  • quote:

21 mb lık tam sürümühttp://www.tamindir.com/program.asp?id=3279 adresinden deep.zip olarak indirebilirsiniz

Mailini geç aldım XULUX, daha doğrusu ben yoktum, ama gördüğüm kadarı ile Deep Freeze programınıwww.tamindir.com a yüklemişsin.
    Ben maille sana adres göndermiştim, ister orayada yükle ister yükleme, sana bırakıyorum.

Saygılar ve hoşça kal. KitapGibi

• quote:

Orjinalden alıntı: thearsiv

ben kurdum 21 mb yı bulamadım bende 6 mb lıgı kurdum soru su standart ıfre ıle gırıs yapamıyorum.

1234 un dısında bır sıfremı var ??
    BU BIR 21 MB lıgı nasıl bulurum bu ıkı
    oyunları ın save dosyalarını baska yere kaydetme sorunu nu nasıl cozerım bu uc sımdıden sagolun...

quote:

21 mb lık tam sürümühttp://www.tamindir.com/program.asp?id=3279 adresinden deep.zip olarak indirebilirsiniz

Sevgili thearsiv, eğer 2 MB dosyayı kurduysan onun şifresi XULUX tarafından " 1234 " olarak sabitleştirilmiş. Buraya yazılanları iyi okumanı ve uygulamanı tavsiye ederim. Bu BİR.

Programın 21 MB dosyasının adresini XULUX vermişti, yukardaki linke tıkla ve indir. Bu İKİ

HD'nin başka bir bölümü vardır mutlaka? ( D: gibi.) oyunlarını şimdiye kadar nasıl kaydediyorsan, ( Deep Frezee'yi kurduktan sonra D: bölümüne kaydet.) aynı şekilde yolunu D: bölümünü göster, ister direk olarak istersen D: de bir dosya oluştur onun içine kaydet. Buda ÜÇ
    Hiç birini yapamıyorsan, bir bilene göster veyahut Bilgisayarı salla pencereden aşağı ditsin.

Kolay gelsin ve başarılar Sevgili thearsiv. KitapGibi

• Sonunda kitapgibi arkadaş saolsun izin verdi sitesine yükledik programı 21 Mb full sürüm indirin

http://www.kitapgibi.org/programlar/DeepFreeze5.20.220.1125Enterprise.exe
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.