Şimdi Ara

iPhone 6'nın çıkıntılı kamerası daha net şekilde ortaya kondu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
3.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• iPhone 6'nın çıkıntılı kamerası daha net şekilde ortaya kondu

Ortaya çıkan prototip şemalarında yeni nesil iPhone modellerinde kameranın daha çıkıntılı olacağına yönelik işaretlerden sonra daha detaylı bilgiler veren canlı görüntüler ortaya çıkmaya başladı.

Görsellerde çıkıntılı kamera daha açık bir şekilde görülebiliyor. Cihazın arka kısmında seri numaraları ve Apple logosunun olmaması halen prototip aşamasında olduğunu gösteriyor. Ancak muhtemel lansman tarihi yaklaştığı için artık bu prototipin nihai sürüme geçiş yapacağı tahmin ediliyor. 

Bugüne kadar kamera sensörlerini arka kasa içerisine sığdıran Apple'ın yeni modellerde neden çıkıntılı bir modüle yer verdiği bilinmiyor. İhtimaller daha büyük bir sensör ve OIS desteği nedeniyle çıkıntı olduğu veya yeni bir tasarım anlayışı sebebiyle çıkıntıya yer verildiği yönünde odaklanıyor. Ayrıca güç tuşunun büyüklük sebebiyle yan tarafa alındığı da gözlerden kaçmıyor.

Ancak henüz resmi bir teyit olmadığı için Apple'ın lansmanda çok farklı bir tasarımla da karşımıza çıkabileceği ihtimali unutulmamalı. 

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/Alleged-photos-of-Apple-iPhone-6-show-protruding-camera_id59708

• kasayı kalınlaştırmak kimsenin aklına gelmedi mi acaba
  • Arka tarafın tasarımı böyle olacaksa olmasın bu ne böyle tasarımın içine etmişler
  • iPod Touch'a çok benziyor.
  • Htc nin ucuz modellerine benziyor hani su 816 mi nedir

• Gerçek değildir herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: olağan_şüpheli

kasayı kalınlaştırmak kimsenin aklına gelmedi mi acaba

Gelir mi hic Mazallah pil falan koymak zorunda kalırlar .. Neyse ben bu resimlere inanmak istemiyorum ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iPhone 6'nın çıkıntılı kamerası daha net şekilde ortaya kondu

Arka tasarım açık ve net söylüyorum tam bir leş 5'in arka tasarımı çok çok daha iyi

bu resim gerçeği yansıtmasada bana göre arka tasarım dedinmi bütün olay budur..

Yada şu tasarım, artık bir değişiklik şart değilmiydi düşünmeden edemiyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 25 Ağustos 2014; 2:29:19 >

• sürekli de bu tasarımın görüntüleri sızıyor

hakikaten de çok kötü gözüküyor kamera çıkıntısı...

• Kalınlaştırmak daha iyi olurdu fakat tüketicilerden gelecek tepkiler yüzünden böyle bir karar almış sanırım. Önemli olan kameranın gelişmesi zaten. 5 mm'lik telefonlara nokta sensörlü kamera koymaktansa böyle bir tasarımla çıkıntılı cihaz kullanmayı tercih ederim. Ki kullanıyorum. (Nokia 808)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Kalınlaştırmak daha iyi olurdu fakat tüketicilerden gelecek tepkiler yüzünden böyle bir karar almış sanırım. Önemli olan kameranın gelişmesi zaten. 5 mm'lik telefonlara nokta sensörlü kamera koymaktansa böyle bir tasarımla çıkıntılı cihaz kullanmayı tercih ederim. Ki kullanıyorum. (Nokia 808)

Sence ip6 da nokta sensör yok mu : )) Adamlar 1/3 inçlik sensörü sığdırmakla uğraşıyorlar sen hiç 808 le kıyaslama : ))

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım çok kötü..
  • Eğer görüntüler doğruysa evet çıkıntı olması malesef iyi olmamış. Fakat zaten bu telefonu alacak olanların çoğu kılıfla birlikte kullanacaktır. İşte kullanılan kılıflar sayesinde o çıkıntıdan eser kalmaz diye düşünüyorum.

• LEŞHANE.

• quote:

Orijinalden alıntı: santhora

Eğer görüntüler doğruysa evet çıkıntı olması malesef iyi olmamış. Fakat zaten bu telefonu alacak olanların çoğu kılıfla birlikte kullanacaktır. İşte kullanılan kılıflar sayesinde o çıkıntıdan eser kalmaz diye düşünüyorum.

Doğru bir tespit hocam iphone kullanıcılarının çoğunluğu telefonunu kap ile kullanıyor.
  • Umarım gerçek değildir

• iPhone 6 ciksin yeter.

• OIS ya da daha güzel bir sensör istemiyoruz. O kamera çıkıntılı olmasın yeter. Ve güç tuşu sağa geçerse iPhone tam anlamıyla bitmiş olur.

• Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    L925 var çıkıntı sağolsun kullanımı zorlaştırıyor bence eldeki hissiyatı mahvediyor. Zaten çok inceldi mi kullanımda zorlaşıyor en iyisi 4/4s idi. Kasası öyle orantılı, öyle kaliteli telefonlar çok zor bulunuyor.

• Koca bir yilda bu tasarima zaman harcamislarsa Apple`a bravo...

Sanirim ben dahil bircok kimsenin bekletileri cok fazla Apple nin tasarim konusunda yapacaklarindan. İlginctir Apple oyle bilindik bir sıcrama yapmak yerine varolan tasarim konusundan sasmiyor. Zaten yilda bir tane telefon cikariyorsun. Google`un yaptigi gibi al bir tane tasarim firmasini yine senin cizginde urunlerini tasarlasinlar. Eger Jobs`u taniyorsam telefonun arka tarafinda alt ve ustte bulunan cizgiye ASLA izin vermezdi.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.