Şimdi Ara

iPhone 6'nın çıkıntılı kamerası daha net şekilde ortaya kondu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
136
Cevap
0
Favori
3.708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Çin malı taklit telefonlar gibi olmuş. Ayrıca çıkıntılı kamera pek de güzel değil. Güç düğmesi sağa geçerse tepsi gibi olan s5 ten farkı kalmaz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kilit tusu yanda olmasi ve kameranin cikintili olmasi

guzelim kasanin seklini bozuyor bence

• Yuvarlak hatlı tasarım zaten kötü üstüne bu çıkıntılı kamera hiç olmamış.

• Böyle çıkmayacak Iphone 6 inanmak istemiyorum.
  • Bu resimdeki tarsarım çok güzel ama üst resimdeki gibiysr tam bir rezalet. Çoluk çocuk bile daha iyi tasarım yapar.

Hemen bir 5 s almak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 31 Ağustos 2014; 11:36:30 >
  • apple reyiz yapma böyle şeyler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her ne kadar bi çok kaynakta bu resimleri görmüş olsamda içimden bi ses köşeli tasarımdan oval tasarıma bu kadar sert bi geçiş olmaz diye düşünuyorumm...
  • yildizz35 kullanıcısına yanıt
    Bu tasarımlar doğru değidir ya. Oval bile olsa böyle dandik bir tasarım yapmazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: arasira

Bu resimdeki tarsarım çok güzel ama üst resimdeki gibiysr tam bir rezalet. Çoluk çocuk bile daha iyi tasarım yapar.

Hemen bir 5 s almak lazım

aynen usta ama merak etme herkes yine alcak
  • İphone kaliteli telefon yapıyor. Uzun yıllar kullanırsınız İphonu. Samsung vs. Hem dandik hem de çok büyük. En ideal telefon 4s.

Resimdeki telefon İphone a aiyse ben inanmıyorum Samsung geçer İphonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arasira -- 31 Ağustos 2014; 14:10:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arasira

İphone kaliteli telefon yapıyor. Uzun yıllar kullanırsınız İphonu. Samsung vs. Hem dandik hem de çok büyük. En ideal telefon 4s.

Resimdeki telefon İphone a aiyse ben inanmıyorum Samsung geçer İphonu.

ıphone 4s uygulama internet video olayında o küçük ekranı yetmiyor malesef + şu andaki Ekranların en az 720p ve 1080p olması şart, 4s yinekullanılır ama bana gelmez, 4,7 şuanda en stabil büyüklüktür bana göre bilemiyorum belkide ben alıştım ondandır.
  • Apple sizin beyninizi yıkamış aklı başında olan kimse bu çöpe para vermez...

• Kamerayı tükürükle yapıştırmışlar

• Yuvarlak hatlar iphone'lara yakışmıyor. Eğer tasarım gerçekten buysa sıradan bir cihaz izlenimi uyandırıyor insanda. Zaten çok daha pahalı olacak türkiye'de. Alacak arkadaşlar artık ihtiyaç kredisi çeker heralde:-)

• abi steve jobs ölmeyecekti bu neya
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.