Şimdi Ara

DH Marksman Grubu [YENİ İMZALAR GELDİ!!] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
396
Cevap
7
Favori
18.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shu VII

Oyundaki en çok eksiğini hissettiğim meta

Hazır konusu aktifken sorularımızı soralım.

1- Şampiyon tercihleri için karşıdaki nişancıya göre mi yoksa destek şampiyona göre mi tercih yapmak doğrudur?
    2- Rün Tercihi olarak klasik Ad rün tercih edilmelimi? Yoksa her şampiyon için farklı rün seçimi mi yapılmalı ? (Trist %10 Saldırı Hızı rünleri gibi)
    3- Twitch'de yayın izlerken saldırı sonrası imleçin kırmızı içe dönük hal aldığını gördüm. Bunun yapılma sebebi nedir ?
    4- Aşamalı olarak koridor safhasındaki görevleri açıklayabilir misiniz? (ilk 5 dk minyon dürt 5-10 dk minyon + şampiyon dürt gibi..)
    5- Şuan metada Lucian,Tristiana,Kog'maw ve Corki haricinde hangi şampiyonlar iş yapar?

Soruları kendime göre yanıtlamak istiyorum
    1.Zor bi soru fakat ben adc ye göre seçim yapmanın daha iyi olacağını düşünüyorum gidip draven varken vayne almak oyunu zora sokabilir
    2.Ben 2 sayfa rün kullanıyorum adc lerde birisi klasik diğer saldırı hızı çok azda mana yenilenmesi çan çalma yok bu rünlerde ama her hero için rün sayfası yapmak tabii ki avantajdır
    3.Soruyu anlayamadım :D
    4.Bana göre ilk 5 dk şunu yap bunu yap demek biraz saçma geliyor,örneğin vayne oynarken adam ne zaman yaklaşırsa q+basic vuruyorum ama dürtülmemeye dikkat ediyorum sonra minyona geri dönüyorum.Ama heroya göre değişir tabii ki hangi heroları sorduğuna bağlı
    5.Graves dünkü patch ile gelen ulti buff ile çok daha güçlü oldu onun yanında twitch,vayne,kog maw tercih ediyorum ben

• Diğer arkadaşlarıda ekledim,urgot imzası geliyor arkadaşlar gruba katılmak için benide yaz demeniz gerekli,her yorum atan gelmek istemeyebilir :D
  • Best Marksman TR kullanıcısına yanıt
    Hocam normalde şampiyonu hareket ettireceğin yere tıkladığında imleç yeşil oluyor. Fakat dün LMQ'nun adc oyuncusunun yayınını izlerken imleç kırmızı renkteydi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shu VII

Hocam normalde şampiyonu hareket ettireceğin yere tıkladığında imleç yeşil oluyor. Fakat dün LMQ'nun adc oyuncusunun yayınını izlerken imleç kırmızı renkteydi.

A tuşu ile vurduğu içindir
  • Yeni imzalar yaptım umarım beğenirsiniz :)
  • Ekler misin canim benim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ekle oyuna ilk başladığımda main adc olarak başlamıştım şimdi her yerde oynayabiliyorum ama göz bebeğim adc dir
  • Meraktan soruyorum grubun amacı nedir. Yanlış anlamayın hani bilgilendirme göremedim de
  • Vayne ile ADC oynamam. Ama oynadığımda carrylerim. Ekle pompei.
  • Ekledim arkadaşlar
  • eqle hacı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her adc herosuna gidecek run sayfasi onerirmisiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özgür1616

Her adc herosuna gidecek run sayfasi onerirmisiniz

Cevherlerin 3 üne de saldırı hızı cevheri,damgalara 9x ad,mühürlere 9x zırh,Nişanlara 6x büyü direnci 3x mana yenilenmesi her adcye uygundur bence
  • yaz beni de
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozitime

yaz beni de

Ekledim dostum
  • Benide ekleyin hocam
  • Ekledim qnq
  • Yaz beni de hocam. Yazınca alıntılarsan sevinirim imzayı değiştiricem yazınca
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.