Şimdi Ara

Meizu MX4 - 52,811 Antutu Skor [Ana Konu]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sızdırılan bazı teknik özelliler

Ekran Çözünürlüğü : 1920 x 1152 (neden Full HD değilde böyle bir çözünürlük anlamış değilim sanal tuşlarla geleceğinden mi böyle bir çözünürlük kullandılar acaba .)
    İşlemci : MTK 6595 2.2 Ghz (big.LITTLE mimarisini kullanan bir chipset ve LTE modemi ile gelecekmiş .)
    İşletim sistemi : Android 4.4.2 (Flyme 4.0 OS arayüzüyle)
    Kamera :20.7 mega-pixel kamera

Arkadaşlar bu MediaTek 6595 chipset baya iyi geliyor gibi . İnşallah MTK 6592 deki gibi ısınma sorunu falan kalmaz da alınabilir bir cihaz olur .

Şimdilik sızan bilgiler sadece bunlar konu her zaman güncel kalacaktır . Yorumlarınızla yeni sızan bilgiler oldukça bana bildirebilirsiniz en kısa zamanda konuyu editlerim . Herkese iyi forumlar :)

Kaynak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nomox1 -- 24 Ağustos 2014; 16:03:17 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6592 de hakkından fazlasını alıyordu antutu da. Bu da böyle bence. Taş çatlasa snapdragon 800 kadar güçlü olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmd0021

hileli olmasın test sonucu ? s801 ve tegra k1 gibi işlemciler bile 40 binleri görüyor anca.

Mesut abi de perfonmanslı bir Chipset olacağından bahsediyordu tabi bunu zaman gösterecek bekleyelim ve görelim .

• antutu v5 sonuclari antutu v4 'e gore oldukca yuksek bu puan bundan kaynaklaniyor.
  • sanal tuşlar yüzünden çözünürlük öyle gozukuyordur, yoksa full hd dır sorunsuz
  • Cpu olarak iyi chipset olacak ama gpu tarafında adreno 320 den biraz iyi olacağını tahmin ediyorum.İphone 5s deki 4 kümeli gpunun 2 kümelisini kullanıyor bu chipset saat hızı daha yüksek ama.
    Mediatek öyle bir sistem yapıyor ki antutu ya özel sadece.Tegra k1 de 52k puan alıyormuş sanıyorum antutu v5 de ama tegra k1 in gpusu 5 kata kadar daha güçlü.
  • Fake..

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

Fake..

Fake olduğunu nereden çıkardın kardeşim .

Bekleyip göreceğiz

• quote:

Fake..

Fake olduğunu nereden çıkardın kardeşim .

Bekleyip göreceğiz

• Bu MX4'ün düşük versiyonu olacak. İsmi MX4 Pro olabilir.

Yüksek versiyonunda Exynos 5430 veya 5433 ile yine 15:9 oranında 2K ekran olması bekleniyor.

Düşük versiyonunun fiyatı Huawei Honor 6 ve Xiaomi Mi4'ün 16GB versiyonlarına denk, yani 320$ olabilir. Aslında Mi3, IUNI U2 gibi rakiplerini düşününce, rekabetçi olabilmesi için fiyatının 240$ seviyesinde olması lazım. Ancak Meizu genelde o fiyat rekabetine giremiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guaire

Bu MX4'ün düşük versiyonu olacak. İsmi MX4 Pro olabilir.

Yüksek versiyonunda Exynos 5430 veya 5433 ile yine 15:9 oranında 2K ekran olması bekleniyor.

Düşük versiyonunun fiyatı Huawei Honor 6 ve Xiaomi Mi4'ün 16GB versiyonlarına denk, yani 320$ olabilir. Aslında Mi3, IUNI U2 gibi rakiplerini düşününce, rekabetçi olabilmesi için fiyatının 240$ seviyesinde olması lazım. Ancak Meizu genelde o fiyat rekabetine giremiyor.

Hocam ingilizceniz varsa kaynaktaki linki incelemenizi rica edeceğim benim ingilizcem çok iyi değil ben bu kadar anlayabildim .

• nomox1 kullanıcısına yanıt
    Linkte burada yazılmayan ekstra bir şey yok.

Bu sonuç Antutu v5.0 ile alınmış onu söylüyor.

Exynos ve 2K ekranlı bir üst modeli olacağını, onun adının MX4 Pro olacağını söylüyor. Ben tam tersi şekilde yazmıştım.
  • Ön yüzde parmak izi okuyucu var deniyor. Üst versiyonu mu bilemiyorum. Üst versiyonun ekran büyüklüğü 5.4 inç olacak. Bu biraz küçük gibi gözüküyor.

Çerçeveler magnezyum alaşım olacak.

Meizu MX4 - 52,811 Antutu Skor [Ana Konu] Meizu MX4 - 52,811 Antutu Skor [Ana Konu]
     Meizu MX4 - 52,811 Antutu Skor [Ana Konu] Meizu MX4 - 52,811 Antutu Skor [Ana Konu]

• quote:

Fake..

Telefonu Kullanan Biri Olarak Aldığım Antutu Sonucu

Başka Telefondan Bizzat Telefonu Çekerekte Gösterebilirim Fakeymiş vs.miş bilmeden konuşmak ne güzel

Telefonu Kullanan Biri Olarak Yakında İnceleme Yayınlayacağım.

Not Telefon Doluyken Yaptığım Antutu Testidir Sıfır ve Uygulama Yokken Hiç Antutu Yapmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OLIVERA -- 29 Ekim 2014; 17:22:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: OLIVERA

quote:

Fake..

Telefonu Kullanan Biri Olarak Aldığım Antutu Sonucu

Başka Telefondan Bizzat Telefonu Çekerekte Gösterebilirim Fakeymiş vs.miş bilmeden konuşmak ne güzel

Telefonu Kullanan Biri Olarak Yakında İnceleme Yayınlayacağım.

Not Telefon Doluyken Yaptığım Antutu Testidir Sıfır ve Uygulama Yokken Hiç Antutu Yapmadım.

Hayırlı olsun hocam.
    Nasıl telefon memnun musunuz ?
    Mtk bu chipsette olayı düzeltmiş mi üst segmente hitap edebilecek mi artık ?
    Oyunlarda optimizasyon sorunları var mı ve siz ne kadara aldınız ?

Soruları cevaplarsanız meraklılar olarak seviniriz .

• Mtk adını telefonda duymak baya bi zor sadece cpuz vs.de mt6595 yazıyor onun dısında tüm bilgiler arm vs. olarak geçiyor

zaten meizu performans telefonu ve akıcılığı o kadar güzelki 2 aydır beklediğime deymiş diyebiliyorum
    nexus 5 lg g2 lg g3 note 3 vs. bunların hepsini kullandım sürekli telefon değiştiren biriyim fakat son telefonum dediğim meizu mx4'de kaldım :)

söyle söylemeliyimki dokunmamızla açılması bir oluyor zaten kendisi art ile çalısıyor ilk açılışta bi kaç sn duraklıyor sonraki her açılışta anında açılıyor oyun konusunda çok oyun oynamam clash of clans onarım gta s.a yı vs. çok hızlı ve seri sekilde son ayarlarda açıyor grafikleri çok iyi sarjı zaten bitirmek mümkün olmuyor.

1300'e geldi bana ve mtk ile ilgili hiçbirşey yok malesef imei değişmmiyor ve geliştirici modu vs. silinmiş durumda
    mtklarda mtk uncle ile geliştirici moduna girip imei değişir ses yükseltilirdi bunda yok anlıcağınız sadece mtk işlemcisini vermiş yazılım vs. tamamen meizu'ya özel zaten costum rom yok fakat yun os adında bir yazılım gelebileceği söyleniyor :)

bu arada son antutu puanım 52.670 gibi birşey :)

• quote:

Mtk adını telefonda duymak baya bi zor sadece cpuz vs.de mt6595 yazıyor onun dısında tüm bilgiler arm vs. olarak geçiyor

zaten meizu performans telefonu ve akıcılığı o kadar güzelki 2 aydır beklediğime deymiş diyebiliyorum
    nexus 5 lg g2 lg g3 note 3 vs. bunların hepsini kullandım sürekli telefon değiştiren biriyim fakat son telefonum dediğim meizu mx4'de kaldım :)

söyle söylemeliyimki dokunmamızla açılması bir oluyor zaten kendisi art ile çalısıyor ilk açılışta bi kaç sn duraklıyor sonraki her açılışta anında açılıyor oyun konusunda çok oyun oynamam clash of clans onarım gta s.a yı vs. çok hızlı ve seri sekilde son ayarlarda açıyor grafikleri çok iyi sarjı zaten bitirmek mümkün olmuyor.

1300'e geldi bana ve mtk ile ilgili hiçbirşey yok malesef imei değişmmiyor ve geliştirici modu vs. silinmiş durumda
    mtklarda mtk uncle ile geliştirici moduna girip imei değişir ses yükseltilirdi bunda yok anlıcağınız sadece mtk işlemcisini vermiş yazılım vs. tamamen meizu'ya özel zaten costum rom yok fakat yun os adında bir yazılım gelebileceği söyleniyor :)

Hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim .
    İmei konusunda bence bi klonlla işlemi bulurlar cunki uncle tool dışında çok yazılımla halleden var . Maui META 3G bi program var , onun dışında mtktool veya bazıları terminal emülatör den yapanlar var .

Hocam fiyatı bana biraz tuzlu geldi bu gün forumda 1270 liraya Lg G3 32 gb versiyonu ve garantili 0 bi tel satılırken .Bu firmaların kendilerini daha iyi tanıtmak için 1000 lirayı geçmemesi gerektiğini düşüyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: nomox1

quote:

Mtk adını telefonda duymak baya bi zor sadece cpuz vs.de mt6595 yazıyor onun dısında tüm bilgiler arm vs. olarak geçiyor

Hocam verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim .
    İmei konusunda bence bi klonlla işlemi bulurlar cunki uncle tool dışında çok yazılımla halleden var . Maui META 3G bi program var , onun dışında mtktool veya bazıları terminal emülatör den yapanlar var .

Hocam fiyatı bana biraz tuzlu geldi bu gün forumda 1270 liraya Lg G3 32 gb versiyonu ve garantili 0 bi tel satılırken .Bu firmaların kendilerini daha iyi tanıtmak için 1000 lirayı geçmemesi gerektiğini düşüyorum .

Lg G3 vs. hikaye ya :)

meizu'da firması tarafından 2 yıl garantili servisine gönderiyorsunuz yaptırılıp tekrar size gönderiliyor telefon kayıtlı olduğu sürecede gümrükte sorun yaşanmıyor :)

Meizu değil başka telefonda olsa bi herkesin kullandığı telefon var birde özel olan türkiye'de olmayan bir telefon var

1300 benim aldığım fiyat forumdan 1200e getirende var ayrıca 32lik aldım ben 16tılığı dahada ucuza bulunur.

hatta direk çinden 800 tl civarına bile alabilirsiniz.

şuda bir gerçek 1300 veren olsa satmam telefonumu

• Geekbench 3 testi yapabilir misin cortex a17 cekirdeklerin gucunu merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyshock -- 29 Ekim 2014; 17:59:15 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.