Şimdi Ara

Bisiklet - kilo hakkında

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bisiklet alacağım yalnız kilolu olduğum için sorun olur mu diye merak ediyorum.

Alacağım bisiklet :http://www.decathlon.com.tr/btwin-rockrider-340-c1-id_8231773.html

Gezeceğim yerler : İstanbul/Bayrampaşa-GOP

Boy : 1.80
    Kilo :122

Decathlon daki arkadaşlara sordum 120 kiloya kadar dayanıklı hiç bir sorun çıkartmaz falan dediler hatta orada 2-3 tur attım gayet güzeldi ve rahattı ancak yine de sormadan edemiyorum sizce bir sorun olur mu ?

Küçüklüğümden beri bisiklet hastasıyım üstünden inmezdim yazın zayıflar kışın kilo alırdım bisiklete binemediğim için derken istanbula taşındık hiçbir şekilde kullanamaz oldum yıllardır. Sonunda bisiklet alacağım hatta okula falan da onunla gideceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yıl Olmuş.. -- 24 Ağustos 2014; 13:19:13 >

• lastik hava basınçlarını yüksek tutarsanız, jant ayarınızı arada kontrol ettirirseniz bir sıkıntı yaşamazsınız, bizim memlekette bisikletlere 5 kişi biniyorlar sıkıntı olmuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bisiklet cok guzelmis yalniz. bu varken ng 650 veya xc150`nin yuzune bakilmaz.
  • aynen bisiklet bu fiyata sıfır alınabilecek en iyilerden. ng650 den herşeyiyle üstün sadece jantlar ng650 gibi çift kat değil, bu da bilhassa görselliğe biraz etki ediyor. ayrıca ömür boyu kadro garantisi veriyorlar, daha ne olsun.

kilo olayına gelince, bence de 120 kilo düz yolda sorun çıkarmaz. ancak atlaya zıplaya sürerseniz çok tehlikeli olmasa da bisiklet bilhassa göbeklerden sık sık sorun çıkartacaktır. yoksa yukarıda arkadaşın dediği gibi düz yolda 5 kişilik aileyi bile tartıyor bisikletler, tehlikeli tabi orası ayrı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HünkarBeğendi -- 24 Ağustos 2014; 19:59:33 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıl Olmuş.. kullanıcısına yanıt
    okula onunla gidecem diyon da nasıl olacak ben de düşündüm de nereye bırakacağımı bilemedim bir düşüncen varsa benimle de paylaşırsan sevinirim :D
  • Şimdiden kilit felan da bakın alınır hevesiniz kursağınızda kalır maazallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HünkarBeğendi

aynen bisiklet bu fiyata sıfır alınabilecek en iyilerden. ng650 den herşeyiyle üstün sadece jantlar ng650 gibi çift kat değil, bu da bilhassa görselliğe biraz etki ediyor. ayrıca ömür boyu kadro garantisi veriyorlar, daha ne olsun.

kilo olayına gelince, bence de 120 kilo düz yolda sorun çıkarmaz. ancak atlaya zıplaya sürerseniz çok tehlikeli olmasa da bisiklet bilhassa göbeklerden sık sık sorun çıkartacaktır. yoksa yukarıda arkadaşın dediği gibi düz yolda 5 kişilik aileyi bile tartıyor bisikletler, tehlikeli tabi orası ayrı.

Teşekkür ederim inşallah sorunsuzca kullanabilirim uzun süre.

quote:

Orijinalden alıntı: JzCrib

okula onunla gidecem diyon da nasıl olacak ben de düşündüm de nereye bırakacağımı bilemedim bir düşüncen varsa benimle de paylaşırsan sevinirim :D

Okulun biraz uzağına bırakmayı düşünüyorum. Yoksa arkadaşlar aptal aptal hareketler laflar söyler deli ederler beni Sabahları poğaçacı abilerden biriyle konuşur hallederim kapısının önüne kilitlerim Allah'a emanet eder okuluma giderim bir şey olmaz.

• Yavaş yavaş araştırıyorum bisikleti kilitlemeyle ilgili güzel bir şey buldum buraya da yazayım
     Bisiklet - kilo hakkında

Ayrıca bisikletin yanında alınacak bakım, tamir v.b eşyalar, araçlar nelerdir?
  • Yıl Olmuş.. kullanıcısına yanıt
    dediğin gibi bi imkanın varsa iyi :D aslında yürüyerek 30 dkde gidiyorum okulu ama sabah güzel olur diye bisiklet ile biraz dolanıp gitmek istiyorum fakat buralarda öyle bi imkan yok okulun etrafı sitelerle kaplı ://
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.