Şimdi Ara

Aracımın Lastiğini bıçaklamışlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
6
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bugün fark ettim ki daha 10 aylık Michelin marka lastiğimin yanağına (sol ön) 2-3 cm lik bir bıçak kesiği atılmış.Verilmiş sadakam varmış ki kısa bir mola verdiğim yerde rastlantı sonucu denk geldim.yarık öyle acayip ki yük üzerine bindiği anda açıldığı için hava kaçırıyor..lastikçi tamir etti yama filan ama ne yalan söylim içim hiç rahat değil.Sizce bu yanaktaki tamir ne kadar Emniyeti'li ? Hızlı giderken yarılma riski olur mu ? Tecrübeli arkadaşların görüşlerine ihtiyacım var..( Bunu yapanıda Allah'a havale ettim ya yinede çok sinirliyim )

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun böyle terbiyesizlikleri yapacak insanlar çok 4 günlük tatile gitmiştik otobüsle döndüğümüzde 50 60 cm uzunluğunda sprey boyayla çizmişlerdi gelelim konuya bana göre lastiğin yanağından zarar görmesi bana güvenli gelmedi hemde yazık olmuş 10 aylık lastiğe

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boss1184

Geçmiş olsun böyle terbiyesizlikleri yapacak insanlar çok 4 günlük tatile gitmiştik otobüsle döndüğümüzde 50 60 cm uzunluğunda sprey boyayla çizmişlerdi gelelim konuya bana göre lastiğin yanağından zarar görmesi bana güvenli gelmedi hemde yazık olmuş 10 aylık lastiğe

Teşekkür ederim sanada geçmiş olsun..Lastiği geçtim canımızdanda olabilirdik ki bayada hızlıydım fark edene kadar..Düşünün ki araçtada hamile eşim var :/ Söylediğin gibi içim hiç rahat değil Pazartesi ilk işim lastik alıp taktırmak..umarım tek lastik balans sıkıntısı çıkarmaz! Diğer lastiklere nazaran daha diri olacak neticede

• Doğru karar vermişsiniz küçük bi kesik hayatınıza mal olabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • + 1

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.