Şimdi Ara

OTOPARK SORUNU SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
2.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 700 dairelik bir sitede yaşıyorum ve yaklaşık 350-400 araçlık otoparkımız mevcut,bu vatandaşın aracını ilk defa gördüm sitede.İlk gördüğümde aceleyle bırakmıştır çıkar falan diye düşünmüştüm ama araba tam dört gündür bu şekilde duruyor.
    Sitede böylesine otopark sıkıntısı varken kaç kişinin hakkına giriyor,her gördüğümde aklıma kötü şeyler geliyor ama arabanın ne suçu var diyerek vazgeçiyorum.
    Siz olsanız ne yapardınız,arabanın üzerine denk gelen havalandırma yerinden parke taşı bile atmak aklıma geldi ama yapmak istemiyorum
     OTOPARK SORUNU SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allstar34 -- 23 Ağustos 2014; 23:56:32 >

• Site yönetimine fotoğrafla beraber ihbar et
  • Not birak bence. Veya sahibiyle guzelce konus. Olmazsa arkadasin dedigi gibi yonetimle gorus.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güvenliğe yada yoneticine söyle.

• hocam dodge kamyonet kiralar yanına sıkıştırıp kaçardım şaka bi tarafa 16 dairelik apartmanın 12 araçlık parkında aynı bunun gibi koyanlar var aracın silgecine bir not yapıştırırsanız bir daha aynı fotoğrafı çekmezsiniz eminim
  • Sileceklerini kaldır ve kırtasiyeden 50 kuruşa karton al "Ben Park Özürlüyüm" yaz. Arabanın üzerine koy.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Açıkçası illaki biri şikayet etmiştir diyerek şikayet etmeyi düşünmedim,güvenlik sürekli geziyor kapalı otoparkı görmüşlerdir illaki.
    Daha önce bir tane reno master bir tane fiesta bir tanede polo onlarda sürekli böyle park ediyorlardı açık otoparka üçüne de ayrı zamanlarda ağır notlar bıraktım,şimdi ara sıra takip ediyorum milimetrik park ediyorlar özellikle de reno master ı olan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi allstar34 -- 23 Ağustos 2014; 22:28:54 >
  • Ben olsam fotografını çeker çıktı alır ve apartmanın girişine kapıya asardım fotografı
  • quote:

Orijinalden alıntı: of dead

Ben olsam fotografını çeker çıktı alır ve apartmanın girişine kapıya asardım fotografı

10 tane blok var hangi birine yapıştırayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

quote:

Orijinalden alıntı: of dead

Ben olsam fotografını çeker çıktı alır ve apartmanın girişine kapıya asardım fotografı

10 tane blok var hangi birine yapıştırayım

Araç sahibinin bıraktığı otopark'ın 2 3 farklı duvarına yapıştırın o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren..34

Sileceklerini kaldır ve kırtasiyeden 50 kuruşa karton al "Ben Park Özürlüyüm" yaz. Arabanın üzerine koy.

kesinlikle
  • Site yönetimine bildirin araç sahibi hangi dairedeyse bulursunuz.

Yoksa çekiciyle çektirebilirsiniz aracı otoparktan.

Ankara plaka Ankara'da yaşıyorsanız şöyle bir ihtimal olabilir.Araç sahibi vefat etmiş olabilir mi?

Ya da hastalık vs. kalp krizi geçirip hastaneye kaldırılmış olabilir araçta öyle kalmıştır.

Ya da misafirdir aracı öyle bırakmıştır.

Ya da adam yurt dışına çıkacak ya da uçağa yetişecektir park etmekle uğraşamayıp aracı öyle bırakıp gitmek zorunda kalmış olabilir.

Ya da araç soygun ya da cinayette kullanılıp sizin otoparka bırakılmış olabilir.

Yani bir sürü ihtimal olabilir.Siye yönetimine bildirin belki adam evinde öldü kokuyor.

Ya da araç çalıntı birinin sahibini sevindirirsiniz.

Önce yönetimden araç site sakinine mi ait onu öğrenir.Öğrenirseniz dairesine güvenlik yollayıp söyletirsiniz.

Değilse polise ihbar edin derim.

10 Tane blok bir şey değil 10 fotokopi asacaksınız topu topu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Automobilista -- 23 Ağustos 2014; 22:52:01 >
  • adamın çift dairesi vardır belki ondan hakkını aramıştır mümkünse aracınızı onunkinin önüne parkedin ve sileceğe numaranızı yazıp bırakın. Adam çkacak olursa mecbur sizi arar ve yanına gidince bir guzel fırçalarsınız
  • İstanbul da yaşıyorum ve bu araç bizim siteden birine ait değil ilk defa gördüm çünkü hususi böyle park edilmiş bence başka açıklaması yok.
    Güvenlik 100 kere görmüştür sürekli kapalı otoparkı gözetiyorlar.
    Aracın önüne park edemem otoparkın koridoru tek araçlık,ayrıca buna tepki gösteren tek ben değilimdir birileri aynalarını ters çevirmiş ve sileceklerini kaldırmıştı bugün.
  • İki arabalık yeri işgal etmesi çok kötü.

• kamera yoksa tampona No Parking yaz

• Benim yasadigim durum da cok farkli degil yan apartmanin otoparki biraz yokus kaliyor diye bizim kapimizin onune birakiyorlar kaldi ki acik-kapali otopark apartmanimizin ihtiyacinin yarisini ancak karsilarken bu kadar vurdumduymaz insan yuzunden arabalarimiz ortada kaliyor. Ben israrla bunu yapmaya devam edenlerin sileceklerini kaldiriyorum anliyorlar mi orasi mechul ancak pes ettirene kadar bunu surdurmeye devam edicem. Misafir araclarin da park yeri konusunda bencil olduklari malum..

• taylan mercan T kullanıcısına yanıt
    Kamera var olması da çok önemli değil ama adamın dört gündür hiç aracın yanına uğramadığı belli.
  • incioz kullanıcısına yanıt
    O kadar saygısız kendinden başka kimseyi düşün(e)meyen bencil insancıklarımız var ki hangi biriyle uğraşacaksınız,silecek kaldırmaktan falan anlamazlar illaki bir zarar vereceksin ki akılları başlarına gelsin.
  • Önce uyarılmalı,böyle araba park edilmez.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.