Şimdi Ara

OTOPARK SORUNU SİZ OLSANIZ NE YAPARDINIZ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
103
Cevap
0
Favori
2.591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hastası vardır, acelesi vardır diyen arkadaşlar kusura bakmasın ama öyle olmadığı aşikar.
    O kadar acelesi olan arabasını kafadan sokar çaprazlama, direksiyonu bile düzeltmeden çıkar gider.
    Böyle geri geri tam da ortalayarak park etmenin tek anlamı, "ben görgüsüzün tekiyim, bir tek benim arabam kıymetli"dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erciftci -- 24 Ağustos 2014; 16:56:37 >
  • Sis farları sahibi hakkında az çok fikir veriyor....
  • iyide adamın plakasını ne diye deşifre ediyorsun , birşey yapıyorsun bari plakayı kapat öyle resim koy
  • quote:

Orijinalden alıntı: musbab1907

iyide adamın plakasını ne diye deşifre ediyorsun , birşey yapıyorsun bari plakayı kapat öyle resim koy

Niye deşifre etmeyecekmişim sebeb nedir,senmisin aracın sahibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allstar34 kullanıcısına yanıt
    o şekilde durunca gıcık yapıyormuş.
  • 700 dairelik siteye 350 araçlık otopark yapıp çatır çatır satıyorlar evleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: fordmustanggt2005

quote:

Orijinalden alıntı: brkçlk

ben ne yapayım peki?

adam binanın otoparkında kendine yer belirlemiş,önüne duba koymuş.

bende yer yoktu,geçen oraya aracı koydum. bu duba ne diye de merak ettim.

adam yana döne beni arıyormuş. aracı oradan kaldırmam için.

hayat gerçekten zor.

Ankara Demetevler'de yaşıyorum burada bile öyle yapan hayvan yok, Demetevler de Türkiye'nin Texas'ı gibidir.
    Siz nerede yaşıyorsunuz?

İstanbul.

şunu net olarak anladım.
    semtine göre insan profili,maddi yönler aynı olsada
    müthiş bir şekilde değişiklik gösteriyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: allstar34

quote:

iyide adamın plakasını ne diye deşifre ediyorsun , birşey yapıyorsun bari plakayı kapat öyle resim koy

Senin arabanın resmi çekilip orada burada forumlarda yayınlanması hoşuna gider mi ? İnsanlar çeşitli bilgiye ulaşabilir plakadan ,dolandırıcılık unsurlarıda var.İnsanlar araç ilanı verirken neden plakasını kapatır hiç düşünmüyormusun
  • quote:

quote:

quote:

Senin arabanın resmi çekilip orada burada forumlarda yayınlanması hoşuna gider mi ? İnsanlar çeşitli bilgiye ulaşabilir plakadan ,dolandırıcılık unsurlarıda var.İnsanlar araç ilanı verirken neden plakasını kapatır hiç düşünmüyormusun

Benim arabamın forumda resimleride var plakasıda açık,ilanım var ondada açık.
    Sen dışarıda hiç plakalı araç görmüyormusun,saçma sapan bir şey attın ortaya.
    Bir şey yapmayı düşünen insan istediği arabanın resmini çekebilir.

• Plakadan ve sislerden arkadaşın nasıl bir psikolojide olduğunu anlayabiliriz
  • quote:

quote:

quote:

Hasar sorgulaması yapmasınlar diye ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerasuslu

700 dairelik siteye 350 araçlık otopark yapıp çatır çatır satıyorlar evleri

Toplu konut idaresi sağolsun,özel yapilan sitelerde daire sayisina göre otopark mevcut.

• quote:

Orijinalden alıntı: |Murat|

Silecegin tekini kırıp egzozuna sokun.

Bizim komşu öyle yaptı Sileceği kırıp egzoza sokmuş ama çıkmış geri. Rus komşuların arabasına yapmıştı onu, ne gülmüştüm görünce
  • İnsan olsa zaten düzgün bırakır 4 gündürde almaması ilginç bence ihbar edin araç apartmana ait değil diye sonra çıkar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Melihdk

İnsan olsa zaten düzgün bırakır 4 gündürde almaması ilginç bence ihbar edin araç apartmana ait değil diye sonra çıkar

Bugün beşinci gün oldu hala aynı şekilde duruyor
  • Yav polise haber verin bu arabanın sahibi 4 gündür gelmiyor öldü mü kaldı mı nedir insalık ölmüş arkadaş park derdinde adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balotelli

Yav polise haber verin bu arabanın sahibi 4 gündür gelmiyor öldü mü kaldı mı nedir insalık ölmüş arkadaş park derdinde adam

Bu adam arabayı böyle park edip ölmeyemi gitti,adamın arabasından park edişinden zihniyeti belli zaten

• sen bir de bizim apartmanın açık otoparkını görsen, tam tımarhanelik. bir dairedeki herifin 3 arabası var getiriyor çekiyor hepsini, apartmanın mimarı bizim apartmana bitişik olan evinin otoparkı yok ve yol üstüne bırakmayayım diye getiriyor otoparka çekiyor aracını, daha öncesinde otoparka kapı yapmamışlardı yakındaki bir restorana gelen müşteriler getirip arabalarını çekiyordu, restoranın sahibi getirip arabasını çekiyordu, bir ara da pazara gelen adamlar getirip çekiyorlardı arabalarını alışverişlerini yapıyor sonra da arabalarına yerleştirip çıkıp gidiyorlardı tertemiz! Allahtan sonradan uzaktan kumandalı kapı yapmayı akıl ettiler, de anahtarının bir kopyasını yine götürüp mimar herife verdiler.
    edit; ha öyle 300-350 araçlık bir otopark da değil en en fazla 20 arabalık yer var otoparkta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extraordinariuss -- 24 Ağustos 2014; 23:16:33 >
  • Plakanın fontu ve sisler araç sahibinin eski şahinci olduğunu ele veriyor.
  • Belki kizacaksiniz ama bende aynen boyle park ediyorum sebebi su;

Sag camurluga 2 kere kapiyi hayvan gibi acip vurmuslar.

Arabanin arkasindan cikarken onunu surtmusler

Simdi trafikte ve otoparkta boyle salaklar varken arabami riske atamam ben sabah ofise girer aksam cikarim kim bilir yanina o sekilde kac adam girip cikacak, 3-4 gun kalacak aractada mesele ayni kesinlikle arabayi dusundugu icin oyle ceker, luks araclarin cogu 2 kisilik yere cekiyor

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.