Şimdi Ara

55.000 bütçe arada kaldim yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 55.000Tl bütçem var.Ihtiyacimi dusundugum araclari vs yaziyorum.

Öncelikle peugeot renault fiat dacia kia chevrolet vs marka araclari sevmiyorum o yuzden es geciyorum onlari

alacağım araba özellikleri ;
    - En az 2006 model dizel.
    - En fazla 1.9 motor olacak tercihen 1.6
    - ikinci el alınacaktır
    - Maksimum 30 kurus yakacak hadi 35 kurusta olabilir
    - Aksesuar takintuli değilim hiz sabitleyici vs gib seyler olsada olur olmasa da olur.
    - ikinci el alisi ve satışı iyi olsun
    - Sedan olmali

Dusundugum araclar :

- Volvo S40
    - Audi A4
    - Passat b6 yada b7 kasa gerci b7 lere para yetmiyor ama belki bulunur.
    - Honda Civic

siz olsabiz hangi araci alirdiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fat304h -- 23 Ağustos 2014; 18:07:44 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fat304h kullanıcısına yanıt
    1.6 TDCİ 115 270 FORD FOCUS Titanium 2012-2013
  • http://www.sahibinden.com/opel-insignia?price_max=55000 bunlar nasil biraz fazla yakar ama

FORD FOCUS 1.6 TDCİ 115 270 2013 MODEL 1.6 DİZEL İyi İkinci el Km de 30 kuruş yakar 2.eli ve satışı iyi sedan karoser iyi direksiyon hissi yeterli performans Sınıfında lider viraj performansı oldukça güvenli Arkada Tam bağımsız Control blade süpansiyon arayıpta bulamadığınız hiç bişey yok.
  • Fordun görünüşünü sevmiyorum pek hocam.
    Volvo S40hakkinda ne dersin

Çok güzel araç alınabilir bu ilandaki gayet temiz duruyor zaten motor aynı PSA Motor FOCUSTAN farklı deil sağlam rafine tutunma karakeride iyi olan bi araçhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-ilk-sahibinden-volvo-s40-1.6-d-kapali-garaj-arabasi-175310351/detay
  • Hocam volvo arkasi normal de hoşuma gitmiyor ama almisken biraz makam arabasi tarzi almak istiyorum.Bu yuzden audi a4 e skoda superb ye falan bakindim.Superb de iyi ama 1.6 sı agir kaliyor.

volvo nasil atik bir araba midir

• quote:

Orijinalden alıntı: speed26

FORD FOCUS 1.6 TDCİ 115 270 2013 MODEL 1.6 DİZEL İyi İkinci el Km de 30 kuruş yakar 2.eli ve satışı iyi sedan karoser iyi direksiyon hissi yeterli performans Sınıfında lider viraj performansı oldukça güvenli Arkada Tam bağımsız Control blade süpansiyon arayıpta bulamadığınız hiç bişey yok.

Focus dan anlayan birisi varmış çok şükür hocam laf aramızda motor PSA kökenli ama bence az biraz farklı gibime geliyor. Belki de kullanılan filtreden turbodan falandır belki de Ford atmosferindendir sizce de öyle bir durum var mı ?

• senin ilacın focus3 sedan
  • hocam 1.6tdi jetta 2011-(son kasa),1.6tdci ford focus 2012-
    ben focus kullandım gerçekten motoru gayet hoş 115hp 270 tork var sürüşü vites geçişleri fln gayet hoş öneririm titanium bulabilirseniz gayet güzel olur
  • ozeceze kullanıcısına yanıt
    Fark yok birebir aynı motor sadece Şanzuman oranları farklı aktarmadan ağırlıktan fark ediyor küçük teknik değerler.
    Çok atik deil ama yetersizde deil Hantallık yok Passat TDI SUPERB TDI da ki gibi
    4 yıldır 2008 s40 1.6 D kullanıyorum, komforu ve donanımı iyi, performans göreceli bir kavram ancak 240 Nm tork ile bir hantallık hissetmedim. Sorunuz olursa seve seve cevaplarım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • captaingurkan kullanıcısına yanıt
    Hocam merhabalar ilginiz icin tesekkurler birkac sorum olacak S40 ile ilgili ;

1.6D Yakit durumu asiri trafikte ve az trafikte nasil?
    1.6 D motor sesli mi?
    2004 ile 2007 arasi modelleri forumlarda cok ovmusler 2008 sonrasi S40 larda iyimidir?
    Aracta gördüğün olumsuz yönler neler

• 159.
    İzmir şehiriçi trafikte, ortalama 7,7 litre. Çevreyolunda 4,5-5,0 litre civar yakıyor. İçeriye motor sesi gelmiyor. Kabinde ses yapan hiçbirşey yok, trim sesi vb. 2008 de araç hafif makyajlandı, 2008 sonrası daha güzel bence. Olumsuzluk düşündüm bulamadım, arabası diye yazmıyor diye düşünmeyin lütfen ,zaten haftaya satılıga çıkaracağım. Belki içi biraz dar olabilir diyeyim bari :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • captaingurkan kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam internettede goremedim hic olumsuz yorum :)

7,7 litre demistiniz acaba kullanim sekliniz ve trafik durumu nasil?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.