Şimdi Ara

megane, astra, focus, bravo hangi ilan daha mantıklı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Astra al bence çok güzel gözüktü gözüme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Focus
    Megane
    Astra sıra bu şekilde olmalı.Bravo artık üretilmeyecek bildiğim kadarıyla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • esat_emin E kullanıcısına yanıt
    ASTRA
  • Kesinlikle bravo ya hem dize hem model yılı yeni hemde tasarım anlamında hoş. Tamam üretilmeyecek falan ama için rahat olsun türkiyede dizel araba asla elde kalmaz
  • 1.Bravo
    2.Astra
    3.Focus
    4.Megane
  • Bu devirde benzinli araca binmek standart insan için lüks.

Lpgyı dizel varken tercih etmem.
  • En mantıklı araç içlerinde Focus.

Donanım olarak Megane içlerinde dolu olan ama ilanda yazdığı gibi expression en full olanı değildir.Ama içlerinde en dolusu o.

En az yakan Bravo aynı zamanda en performanslı da içlerinde en yüksek modelli de.

Astra'yı ben olsam tercih etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

En mantıklı araç içlerinde Focus.

Donanım olarak Megane içlerinde dolu olan ama ilanda yazdığı gibi expression en full olanı değildir.Ama içlerinde en dolusu o.

En az yakan Bravo aynı zamanda en performanslı da içlerinde en yüksek modelli de.

Astra'yı ben olsam tercih etmem.

full+full demiş adi herif
  • Hepsini de kullandım bence sıralama Bravo, Astra ve Megane ya da Focus şeklinde olmalı; ilandaki Focus alt donanım; arka rot tipi ile yalıtım miktarı üst donanımdan kötü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerce -- 24 Ağustos 2014; 0:15:10 >
  • jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Abi boş ver Authentique donanıma Full yazanlar var
  • astraya o kadar para vereceğinizehttp://www.opel.com.tr/content/dam/Opel/Europe/turkey/nscwebsite/tr/11_Brochure_Library/04_Price_Lists/MY_2013_opel_fiyat_listesi_13.03.2014.pdf
    astra classic 2013 0 km 41 bin tl . esp vs standart dı yanılmıyorsam yine de araştırın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Abi boş ver Authentique donanıma Full yazanlar var

• bence kesinlikle bravo ilk tercih olmalı. fiattan beklenmeyecek kalitede bir araç. o fiyatlara 1-2 model düşük olur belki ama full paketlerini bulabilirsin cam tavan vs. full+fullleri sınıfının üzerinde ciddi anlamda dolu araçlar. 1.6mjet motorda gayet başarılı bir motor.
    ikinci tercih de megane olabilir, yeni kasa meganelerde dizelleri çok övüyolar ama benzinlileri nedir bilemiyorum. donanım ve konfor başarılı ama.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.