Şimdi Ara

AEG F55022M0 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi. 699tl.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.226
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • taşındığım evde ankastre set olduğu için, yeni satın aldığım solo, inox bulaşık makinasını satıyorum. ürün orjinal ambalajındadır. teknosa dan alınmıştır.faturası mevcuttur. kurulumu yapılmadığından, garantisi başlamamıştır. bursa içi kendim de teslim edebilirim. aynı serinin beyaz solo olanı, 100tl daha ucuzdur. makine, gri boya değil. inox paslanmaz çeliktir.
    AEG F55022M0 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi. 699tl. ilan nerde açabilirim bilemediğimden buraya yazdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

taşındığım evde ankastre set olduğu için, yeni satın aldığım solo, inox bulaşık makinasını satıyorum. ürün orjinal ambalajındadır. teknosa dan alınmıştır.faturası mevcuttur. kurulumu yapılmadığından, garantisi başlamamıştır. bursa içi kendim de teslim edebilirim. aynı serinin beyaz solo olanı, 100tl daha ucuzdur. makine, gri boya değil. inox paslanmaz çeliktir.
    AEG F55022M0 5 Programlı Inox Bulaşık Makinesi. 699tl. ilan nerde açabilirim bilemediğimden buraya yazdım.

ürünü sattınızmı acaba gerçi bayaa zaman geçmiş ama bi sorayım dedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackberryy

quote:

Orijinalden alıntı: beyoglubeyy

taşındığım evde ankastre set olduğu için, yeni satın aldığım solo, inox bulaşık makinasını satıyorum. ürün orjinal ambalajındadır. teknosa dan alınmıştır.faturası mevcuttur. kurulumu yapılmadığından, garantisi başlamamıştır. bursa içi kendim de teslim edebilirim. aynı serinin beyaz solo olanı, 100tl daha ucuzdur. makine, gri boya değil. inox paslanmaz çeliktir.

ürünü sattınızmı acaba gerçi bayaa zaman geçmiş ama bi sorayım dedim

aynı hafta içinde. :(. güzel fırsattı :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.