Şimdi Ara

SUV'da büyük kapışma yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar 3 SUV araç arasında kaldım,
    Ford Kuga, Hyundai ix35, Nissan Quasquai. Hatta modellerini söyleyeyim,
    Nissan, 1.6 DCI VSIA X-TRONIC
    Ford, 1.6 180 PS Titanium 6 ileri Otomatik Vites 4 WD
    Hyundai, 1.6 GDI 4x2 Elite 6 ileri otomatik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Subaru forester yada xv

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hamdi0555

Subaru forester yada xv

aynen katılıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ycan00

Merhabalar arkadaşlar 3 SUV araç arasında kaldım,
    Ford Kuga, Hyundai ix35, Nissan Quasquai. Hatta modellerini söyleyeyim,
    Nissan, 1.6 DCI VSIA X-TRONIC
    Ford, 1.6 180 PS Titanium 6 ileri Otomatik Vites 4 WD
    Hyundai, 1.6 GDI 4x2 Elite 6 ileri otomatik.

1 yıldır ix35 kullanan biri olarak şunu söyleyebilirim. aralarında ödediğiniz paraya göre en fazla konfor ve donanım ögesini barındıran ix35 tir. yakıtı, yol tutuşu konforu, bagaj hacmi ve dış görünüşü ile alınası bir araç. kuganın da 180 beygirin hakkını veremediği ve çok yaktığı hakkında incelemelerde yorumlar yapılmıştı. 3 araba da kendine göre avantajları olan araçlar. son karar sizin inşallah hayırlısı olur.
  • Madem seçeneklerde benzinli araçlar var ozaman bende Subaru XV diyorum.
  • İx35 donanım açısıdan acayip bir araç, yakıtı tartışılır 10-12 arası gidip geliyor bendeki

• Saydığınız seçenekler arasında kesinlikle qashqai nedenmi?
    1-Yeni kasa: piyasaya çıkalı henüz birkaç ay oldu ve oldukça beğenildi eski kasayla kıyaslanamayacak kadar güzel uzunca bir süre makyaj vd kasa değişimi olmaz.
    2-Kulanılan motor ve şanzıman yeni nesil: hem güçlü hem ekonomik ayrıca sessiz de 15 gündür kullanıyorum ort tüketim 6.0
    3-Visia: Başlangıc paketi olmasına rağmen epey bir donanıma sahip fakat butceyi biraz daha arttırıp tekna alırsanız çok daha fazla donanıma sahip olursunuz(17"alaşım jant, ön sis farı, ön arka park sensörü, elektrikli katlanır aynalar, dijital klima, deri kaplama direksiyon ve vites, far yağmur sensörü, ambiyans ışıklandırma, krom iç kapı kolları)
    4-Güçlü 2.el: seçenekleriniz arasında 2. Elde en az değer kaybı yaşayan ve rağbet gören bir piyasası olan dilediğiniz zaman az bir kayıpla nakite dönüştürebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChonDanger -- 23 Ağustos 2014; 18:30:07 >

• Yeni Jeep Compass
  • Beyler bende ix35'i çok beğeniyorum da gücü düşük ya 135 beygir 164 tork yanlış bilmiyorsam.

• Ix-35

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • en yakışıklısı kuga
  • en az yakanı qq
  • Qq diyorum. İx35 yeni kasa geliyor. Kuga ise tutmadı. Qq hem yeni kasa hem de dizel

• İX35 yaktığı kadar gitmiyor.2.el de değer kaybı fazla.

Kuga hoş bir araç yakıt tüketimi kabul edilebilir düzeyde bence ama tutmadı.

QQ az yakıyor 2.eli var.Sorunsuz bir araç.Ama yaygın servis ağı yok.

Ben olsam Ford ve QQ arasında düşünürdüm.
  • ix35 tam bir çöp fiesta,polo,corsanın iç mekan kalitesi ve işçiliği ix35den kat kat iyidir.Arabada yumuşak plastik hiç yok torpido üstünde 3 insan avucu kadar bi bölüm hariç. dıştan güzel ama içi fos eminim sağlamda değildir.

Kuga diğerlerinin içinden geçer her bakımdan
  • Kuga; bmw, mercedes jeepleri gibi duruyor kesinlikle Kuga alırdım diğeri yerden yüksek biçimsiz araçlar.

• Ocağına incir ağacı dikmek istiyorsan ix35 alabilirsin. O otomatik ile benzini su gibi içer bir de gitmez. Geçende Amcanın biri kırmızı ışıkta kornaya asılınca 4lüleri yaktım diye benle kapıştı. Benim yavru ceylanla sonraki ışıkta yan yana geldik kalkışta amcacağız bir türlü geçemedi. O zaman opel değil de hyundai sütçü beygiri yapıyormuş dedim 1.6 135hp motor nere 1.3 95hp motor nere ama amca baktı geçemeyecek sonrasında peşimi bıraktı

Şu verilere bakın yahu:

Maksimum Hız (km/h) (kph) 160
    Maksimum Güç (kW / rpm) 99 / 6.300
    Maksimum Tork (Nm / rpm) 164.3 / 4.850 (max torku verdiği devir aşırı yüksek, 4000 gibi olsa daha iyi olabilirdi)
    6 Otomatik vites
    Benzin
    Yakıt Tüketimi
    (Şehir İçi) (litre / 100km) 11.6
    Yakıt Tüketimi
    (Şehir Dışı) (litre / 100km) 7.2
    Yakıt Tüketimi
    (Ortalama) (litre / 100km) 8.8

Fabrika verisi 11.6 olan araba gerçekte yani gerçek şehiriçinde 12den aşağı yakmaz 60kr ne lan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 23 Ağustos 2014; 20:59:25 >

• Düşüncel bişey yok dizelde Nissan QQ 1.6 dCi benzinlide Ecoboost KUGA
  • Önceliğiniz ikinci elde değer kaybı olmaması ve yakıt tüketimi ise, sadece cüsseli yerden yüksek bir araç arıyorsanız dizel qq
    Önceliğiniz 4*4 gerçek bir suv ise XV veya s cross. Bence suv alacaksanız 4*4 olmalı, koca cüsseli o araçlarla çamurda veya benzeri bir durumda yol da kalırsanız kötü his edersiniz 4*4 için diğer seçenek kuga, güzel araç fakat yakıt tüketimi çok fazla ve rakiplerine ye göre daha pahalı.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.