Şimdi Ara

GAMING MOUSE TAVSİYESİ !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.028
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir A4Tech G7-360N kablosuz mouse kullanıyorum. Fakat pilin sıkça tükenmesi, yersiz takılma ve donmalar ve de yazılımındaki sorun nedeni ile yeni bir mouse almaya karar verdim. Logitech G Serisi ve A4Tech X7 Serisi'ne göz gezdirdim ve bolca yorum okudum. Fakat ya çok beğenilmiş ya da yerin dibine sokulmuşlar. Bu yüzden sizlerin yardımına ihtiyacım var. Fiyat sınırım 85 TL. Özellikle bu tip mouse kullanıcılarının yardımlarını bekliyorum. Şİmdiden herkese teşekkürler.

EDIT: Mouse kablolu olacaktır.
    EDIT 2:Counter-Strike & Battlefield tarzı oyunlarda kullanılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Black Edition -- 23 Ağustos 2014; 12:19:04 >

• G300 ile A4 Tech Bloody V7 arasında kaldım bende bu aralar alcam fakat G300'ün tuşları 6 ayda bozuluyor çift tıklama sorunu oluşuyor birde deformasyonu çabuk oluyormuş.A4 lerin gamingleri nasıl ki? :) Sizin bütçe ne ben max 80 veririm ama çok daha iyi bişey varsa anca 100.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Edition

Merhaba arkadaşlar. Uzun süredir A4Tech G7-360N kablosuz mouse kullanıyorum. Fakat pilin sıkça tükenmesi, yersiz takılma ve donmalar ve de yazılımındaki sorun nedeni ile yeni bir mouse almaya karar verdim. Logitech G Serisi ve A4Tech X7 Serisi'ne göz gezdirdim ve bolca yorum okudum. Fakat ya çok beğenilmiş ya da yerin dibine sokulmuşlar. Bu yüzden sizlerin yardımına ihtiyacım var. Fiyat sınırım 85 TL. Özellikle bu tip mouse kullanıcılarının yardımlarını bekliyorum. Şİmdiden herkese teşekkürler.

EDIT: Mouse kablolu olacaktır.
    EDIT 2:Counter-Strike & Battlefield tarzı oyunlarda kullanılacak.

asus gx850 ' yede bakın

• Hocam A4 Tech Bloody V7 Multi-Core Gun3 için ne dersin? Ekstra ücrete dahil olan macro vb. özelliklerinin crackli halini netten indiririm o sorun olmaz.
  • quote:

Hocam A4 Tech Bloody V7 Multi-Core Gun3 için ne dersin? Ekstra ücrete dahil olan macro vb. özelliklerinin crackli halini netten indiririm o sorun olmaz.

A4 tech f/p olabilir ama asla üst sınıf kalitede ürünler üretemiyor daha çok çin kokan alt seviyeye hitap ediyor.
  • Orası öyle tabi ama önerdiğiniz Asus mouse 200 TL civarı sanırım. Dediğim gibi sınırım 85 TL. Logitech G300 aklıma takıldı ama onda da bazı yorumlar soru işaretleri yaratıyo insanın kafasında. Çift tıklama gibi sorunlardan bahsediliyo. Bir de ben de A4 Tech için iyi düşünmüyorum ama DH'nin Bloody V7 incelemesi kafamı kurcaladı. Malzeme kalitesinin de iyi olduğunu söylüyolar.
  • quote:

Orası öyle tabi ama önerdiğiniz Asus mouse 200 TL civarı sanırım. Dediğim gibi sınırım 85 TL. Logitech G300 aklıma takıldı ama onda da bazı yorumlar soru işaretleri yaratıyo insanın kafasında. Çift tıklama gibi sorunlardan bahsediliyo. Bir de ben de A4 Tech için iyi düşünmüyorum ama DH'nin Bloody V7 incelemesi kafamı kurcaladı. Malzeme kalitesinin de iyi olduğunu söylüyolar.

bir şans ver istersen.
  • Black Edition kullanıcısına yanıt
    G300(2600dpi) arkadaşımda var küçücük bir şey hiç beğenmedim zaten oda black mamba alacağım diyor
    bende v7 bulabilirsem v8 almayı düşünüyordum ama 3600dpi larmış ki birçok rakibi 4000 ve üstü dpi ya sahip?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 23 Ağustos 2014; 15:25:14 >
  • Hangisine?
  • bullx kullanıcısına yanıt
    Rica etsem biraz daha açık yazar mısın kardeşim pek anlayamadım da kusura bakma.
  • Evde hem g300 hem bloody v7 var ben ikisi arasinda bloody v7 diyorum. Malzeme olarak ve konfor olarak daha kaliteli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    kusura bakma karman çorban yazmışım bir yandan kız arkadaşımla konuşuyordum :D
    g300 kullanan bir arkadaşım var ziyarete gittim dün küçücük bir fare hiç rahat edemedim ayrıca dpi değeri rakiplerine göre düşük yerinde olsam 1 kuruş bile vermezdim
    benim deli bir rus arkadaşım var arada bf3 oynuyoruz adam kafayı çekip helikopter uçuruyor bana sorarsan öyle daha iyi uçuyorda neyse ondada V7 var crackli yazılımını indirmiş güzel falan diyordu o makrolarıda çok işine yarıyormuş silahı tepmiyor vs. şahsen görmediğim bir ürün o yüzden benim herhangi bir fikrim yok
    birde A4 Bloody serisinin R8 diye bir ürünü var ama kablosuz onuda bir gözden geçir istersen 150TL olması lağzım
    bende şimdi chip in haberlerinde G402 yi gördüm 169 lira fiyatı var 4000 DPİ bu ay satışa çıkacakmış
    Chip G402

ben herhalde ya G402 yada G502 alacağım :)

bak v7 nin güzelliği:
    http://www.youtube.com/watch?v=NR0d6QY4n5k

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bullx -- 23 Ağustos 2014; 15:49:12 >

• Balawitz kullanıcısına yanıt
    Yorum için teşekkürler hocam. 2 sorum olucak sana;

Birincisi Bloody V7 bazı yüzeylerde problem yaşatıyo tarzında yorumlar gördüm sen ne diyosun buna?

İkincisi de ekstra ücrete tabi olan core 3 olayının crack'ini bulabildin mi? (Aradıysan tabi )
    Valla laptop'un touchpad'inin yanında kullanırdım önceki mouse'ları. Bu kullanılmıyor. Bu sayılır mı bilmem Masa örtüsü üzerinde kullanılabiliyor fakat desenliyse desenlere takılıyor. Mousepad'de bir sorun yaşamadım dandirik yıllardır evde olan bi mousepad kullanıyorum onda bi problem yok.

Crack ise var fakat dikkatli olmak lazım. Ben yaptım. Eğer alırsan mouse'u hiç kullanmadan ve yazılımını kurmadan benle iletişime geçebilirsin yardım ederim. Benim gibi crack'i sonra yaparım diyip son sürüm yazılım yükleyinde crack beklemek zorunda kalıyorsunuz.
    Yorum için teşekkürler hocam. Kablosuz istemiyorum pil işi delirtiyo beni bazen. Videoyu izledim sekmeme olayı beklediğimden çok daha iyi yapılmış, aklım fena Bloody'e kaydı şimdi. Tek sıkıntı A4 Tech'in daha kalitesiz olması ama DH'nin inceleme videosunu izledim ve bu mouseta kaliteli parçalar kullanmış gibi görünüyo kablosuna kadar. Sanırım Bloody V7 alıcam.
  • Balawitz kullanıcısına yanıt
    Tekrar teşekkürler hocam. Bi aksilik olmazsa yarın alabilirim ve Crack için size mesaj yollarım.
    bulabilirsen V8 alman görüşündeyim bu arada aldıktan sonra görüşünü yazarsan çok iyi olur benimde durumum belirsiz şimdi taşınma işleri falan var V7 veya V8 alıpta devam edebilirim
    Bloody V7 benim için yeterli olur diye düşünüyorum, zaten nette baktım sanırım V8 Türkiye'de yok. Evim Vatan Bilgisayar, Bimeks ve Gold mağazalarına çok yakın ve şuan en ucuz Bimeks'te görünüyo. Belki de az sonra gider alırım V7'yi yarını beklemeden.
  • Hocam bence v7 yerine cm storm un yeni turkiyede piyasaya surdugu mause a bakabilirsin cidden çok iyi bir mause hemde gercekten ele oturan bir mause:
    http://www.segment.com.tr/urunler/cm-storm-sgm-2005-klow1-usb-siyah-alcor-4000-dpi-mouse-nulsi/
    Bu sitede bulabildim ama sen arastirip bulursun

Edit:üstad bu ürün şuan pek piyasa gözükmüyor ama bu donem everestin yuksek begeni topladığı f/p urunu olarak dlm-500 mauseuna bakabilirsin biraz buyuk bir mause fakaat elin ortadan buyukse rahat edersin
    Bir hocamda bu mause u incelemisti zamanında buyur linkleri

http://forum.donanimhaber.com/m_91246065/f_//tm.htm#91246065

http://www.vatanbilgisayar.com/dlm-500-gaming-mouse.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Floki Vilgerdarson -- 24 Ağustos 2014; 0:19:47 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Floki Vilgerdarson kullanıcısına yanıt
    everestin tasarımı her ne kadar ilgimi çeksede everest firmasına olan güvensizliğimden dolayı şahsen everest marka fare almayı düşünmem birde biraz fantezi olucak ama logitech farelerde baş parmağın oturduğu bir oluk var nasıl desen içeri doğru bir çıkıntı oraya benim parmağım çok rahat oturuyor ve çok rahat hissettiriyor. tabiki bu kişiden kişiye değişir.

bu arada o fiyata 8600 dpi iyiymiş onun hakkını verelim :D
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.