Şimdi Ara

Asus Zenfone 6 ve Turkcell T-50 Arasında Kaldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar, Asus Zenfone 6 ve Turkcell T-50 arasında kaldım. Hangisini alayım?

• Zenfone 6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gidin 2 telefonuda inceleyin.ben zenfone 6 derim ama
  • zenfone 6 yı araştırıyorum ben de kardeşime alıcam gayet güzel bir telefon gibi geldi bana ekranı 6 inç olup o fiyata telefon nadir olur bence gözünü karart zenfone 6 yı al
  • İkisinin arasında kalman hata.
    T50 de 4G varmış şimdiden, E Turkcell denen operatörümsü şey, sen daha Üçlük Beşli Depremde Kitlenip Kalıyosun, 4G senin neyine
    4G yi bırak, daha operatörlük yapamazken, telefon yapmak senin ne haddine!
    Zenfone Al Kardeşim.
    Turkcell'in T sini duyduğun yerden ise uzaklaş.
  • zenfone 6 al
  • hocam aman diyim operatör telefonlarından uzak durun sakın t50 yi almayın zaten turkcell kendisi yapmıyor ZTE firmasına yaptırıyor bide Turkcell T50 nin SAR değeri yüksek.Zaten turkcell t50 asus zenfone 6 yanında hiç bişey düşünmeden ASUS zenfone 6 alın derim
  • zenfone 6 fiyatına göre iyi telefon
  • ilkanbayrak kullanıcısına yanıt
    asus ve t50 iki telefonuda denedik asus mühendisleri bu sefer gerçekten telefon yapmak istemişler ve çok kaliteli bir iş çıkarmışlar(KISACA)

ancak t50 yi baya kötüleyenler olmuş 13 mp kamera 4 çekirdek işlemci 2300 bataraya ya karşı

bana kalırsa oyun oynarım nette dolanırrım dersen t50 ideal

telefonumun arayüzü daha modern dursun 8gb bana yetmez SD kullanırım 1gb ram yetmez 2 olsun dersen fone5 alınır

BİRDE AKLINDAN ÇIKARAMA ASUS MU zte Mİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VsrkankVV -- 25 Ağustos 2014; 16:33:01 >
  • yorumlarınıza çok teşekkür ederim zenfone 6 almaya karar verdim bu hafta sonu alırım ama teknosanın sitesine girdiğimde zenfone 6 nın kırmızısını bulamadım alırsam onu almak istiyorum mağazalarda var mıdır ya da kapakları ayrıca satılıyor mu
  • ilkanbayrak kullanıcısına yanıt
    dostum kırmızısı çok hatalıymış duyduğuma göre diğer renkleri al bence bende zenfone 5 alacagım ama siyah sanırım
  • bugün yine araştırdım baya bi dayanamayıp zenfone un çok fazla batarya ile ilgili sıkıntıları varmış sağlam bi güncelleme gelmeden almayı düşünmüyorum şu an başka telefonlar arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilkanbayrak -- 26 Ağustos 2014; 17:29:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muhtar Haydo

dostum kırmızısı çok hatalıymış duyduğuma göre diğer renkleri al bence bende zenfone 5 alacagım ama siyah sanırım

selam nerden duydun ve neresi hatalıymış. kaynak gösterebilirmisin ?
  • Burda okudum ama zenfone 5 için yaziyodu ama yinede bildirmek istedim şu an bilgisayara ulaşamıyorum yoksa kaynak verirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.