Şimdi Ara

İnsigniam cok yakiyor ama gururluyum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
231
Cevap
4
Favori
6.444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
116 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet gururluyum cünkü cosmo girtlak dolusu + dvd800 navi + metro mavi ozel siparis bej doseme + 13 bin km aracimi 48 bin tl gibi komik bi rakama aldim.
    gururluyum cunku insanlar 90lardan kalan bili bili cevirmeli klimasi olan sis farsiz poloya 55 bin tl veriyo. gururluyum cunku 80 90 bin tl verip aldiginiz 1.6 tdi sari farli passataniza afl farlarimla selektor yapinca umutlanip kick down yapip kacmaya calisirken turbosunu yercesine zorlaniyor. gururluyum cunku d segmentinin en aerodinamik tasarimi bendeyken siz hala 2004 lerden kalan kasanin farlari degistirilmis haline biniyorsunuz. gururluyum cunku 90la giderken 18 inc jantlarima ve 245 pzero lastiklerime ragmen 6 litre ortalamayi rahatlikla yakaliyorum fakat aslan besleyen yemine katlanir diyerekten sol şeriti kapatiyorum varsin 12 litre yaksin. ben sizin passatiniza verdiginiz o parayi yakita 10 senede harcarim sorun degil. ha bide yolun saginda cekici bekliyen kuru sanzimanli bi passat gorunce keyfim hepten yerine geliyor:)

not: turkcemi mazur gorun arkadaslar vw dusmani degilim fakat tepkim vwnin turkiyedeki satis politikasi ve fiyatlar icin gecerli.

edit: araci ekimde 13 bin km de aldim. şuan 34 bin kmde. 1.6 turbo 180 bg benzinli

edit2: hala konuya gelip insigniayi 160 bglik passatlarla cc lerle karsilastiranlar var. tamam da ben 150 bin tl lik aractan iyi demedim. ha tabi 150 bin tl param olsa e180 alirim süzülurum yollarda. burda sidik yarisina girmem hic bi vagciyla.

quote:

Orijinalden alıntı: -Vendetta-

Tekrardan merhaba arkadaşlar. Burda ezik diyenler olmuş, passata parası yetmez diyenler olmuş, fakir diyenler olmuş. Ben kendimi kanıtlamak durumunda değilim herkes kimin ne olduğu biliyor çevremde. Aracı baba parasıyla aldım zaten. Bana sağladığı bütçe bu kadardı. Ben devlet üniversitesi öğrencisiyim. Emin olun durumumuz 1-2 gayrimenkül satıp rahatlıkla güncel S Kasa mercedes alabilcek kadar iyi. Fakat bunun mantığı nerede? Otomobil çabuk değer kaybeden bir mülk. Paranızla övünmeyin, dünya malıyla övünmeyin diyorsunuz. 48 Bin tl lik opelle maddi değerinden dolayı değil, bu iğrenç otomobil piyasasında, böyle uygun bi fiyata şahane bir otomobil olduğu için övünüyorum. Böyle bi tercihten yana sevinçliyim, evet gururluyum nolcak size ne?

malıyla övünen, egosu yüksek bi insan diyenler resime baksın. O kadar param var hala yoğurdumu bimden alıyorum
    He bide parası yok içinde kalmış diyenler için orda 2 tane highline passat alcak kadar para var. kendimi ispatlamak zorunda değilim ama inanmayanlar için seviyeyi liseli işine düşürdüm.
    Allah herkese gönlüne göre versin. Hadi kolay gelsin hepinize

İnsigniam cok yakiyor ama gururluyum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Vendetta- -- 24 Ağustos 2014; 9:32:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• konu fazla yaşamaz
  • Adam haklı

• Bosver abi polo seven polo alsin insignia seven de insignia alsin. Herkesin tercihi farkli. Kimi insanlar da kucucuk pahali 4 teker 1 direksiyon esp siz arabalari seviyor. Zevk meselesi

• Ölü doğdu konu

• Herkesin öncelikleri kriterleri kendine hocam, alan satan memnun boşuna yorma kendini arabanı da kazasız belasız kullan.

• Şimdi gelirciler gelir birazdan

• LPG taktir çok yakma sorununda ortada kalmaz.

• Dediklerinde haklısın ama bunu söylemene gerek yok kimseye birşeyler ispatlamak zorunda değilsin.
    Bende aynı araca sahibim sahipleri bilir zaten insignia nın nasıl bir araç olduğunu.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel yazmışsın 48 bine donanımlı insignia diye ama

Vw ye baģlaman olmamış.

• Araç benzinli mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Araç benzinli mi ?

1.6 turbo 180lik benzinli

• Kac model hangi motor

• Yersiz elestiri gizli hayranliktir derler.Ww a bu kadar yüklenmenizdeki sebep bu sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu araçta mercedes yada bmw amblemi olsaydı 120 lerden kapı açarlardı böylesine donanımlı kaliteli bastımı giden bir araç bu fiyatlara piyasaya göre uygun kalıyor.
    48 bin derken 2009-2010 cosmolardan bahsettiniz sanırım 2012 2013 leri 60k civarında 2.elleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxioushelminth -- 23 Ağustos 2014; 11:44:43 >
  • İnsignia harbi canavar diri ve gosterisli gorunuyor gozume muadilleri 10 lt yakar insignia 12 varsin iki litre fazla olsun dert bile edilmez muadillerine gore cok canli arac.

• Yağ yakan Opelinizle size mutluluklar.

Edit İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi daxtor55 -- 23 Ağustos 2014; 11:49:51 >
  • hocam süper yazmışsın

• daxtor55 D kullanıcısına yanıt
    Hangi arabası yağ yakıyor merak ettim vw ile karıştırdın bunu sanırım

• Adam pilotu 55 e alip 60 a satacak hemde az yakacak siz 48 e alip 45 e satacaksiniz ;)

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.