Şimdi Ara

skoda octavia bakim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mrb arkadaslar bende 1.6 tdi elegance octavia var ben arabami garaj arabasi olarak kullaniyorum. Bakimini serviste hic yaptirmadim.( her sene yagini filtrelerini degistirdim ) arac 15000 de.gecenlerde aldigim kotu mazot yuzunden enjeksiyonunu degistirdim dogus otoda .bana dediki siz hic bakim yapmamissiniz ve aracin 4.yil 200bin bakimi gelmis bende dedim hic kullanmadigim araca gerek gormedim ancak suan yaptirmak istiyorum. Dogus 1900 fiyat cekti garantiside yok aracin fazla fiyat vermek istemiyorum duzgun ozel servis var mi ne yapmami onerirsiniz tskler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaç model bu araba 4. Yılda 60000 bakımı olması lazım

• 2010 model ya 4 yil yada 200bini gecmesi gerekiyormus

• Ağır bakım zamanı gelmiş ,iyi bir özel serviste daha ucuza gelir ama rasgele yere gitmeyin ,skoda nın kendi serviside var fiyat alın bence

• Hocam skodanin yetkili servislerine baktim 1900 sabit fiyat yapmislar hicbiri indirim yapmadi istanbulda tavsiye edebileceginiz ozel servis var mi garantisi olmayan araca 1900 vermek gozume geliyor

• Genelde reno kullandığım için servis sıkıntım olmuyor, maslak Atatürk San de iyi özel servisler var yada skoda forumdan tavsiye isteyin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.