Şimdi Ara

Toshiba notebooklar vatan bilgisayarda 5 YIL GARANTİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.423
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vatan bilgisayarda gezinirken farkettim süper bir kampanya. Notebook alacaklar için harika bir alternatif olacağını düşünüyorum

Ancak öğrendiğim kadarıyla servisleri fan temizlemesinden bile ücret alıyormuş bilginize... Bide herşeyi kullanıcı hatası diyorlarmış.
    Ayrıca almadan önce şikayet var'ı ziyaret edin resmen millet ağlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi classlord -- 23 Ağustos 2014; 11:30:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• msi,lenovo veya asusda olsa yüzleri gerçekten güldürürdü ürünlere baktım da fiyat performans olan ürünlerin yanından geçebilecek düzeydi bir cihazları dahi yok

KOŞULLAR

Tüm Toshiba Notebooklar Şimdi 5 Yıl Garantili.

Vatan Bilgisayar ’da Tüm Toshiba Notebooklar şimdi 2 Yıl Garanti Yerine 5 Yıl Garantili* !!!
    KAMPANYA İŞLEYİŞİ
    Kampanya, Vatan Bilgisayar satış mağazalarından 22 Ağustos- 15 Eylül 2014 tarihleri arasında satın alınacak; Toshiba Türkiye Distribütörü TNB garanti kartlı tüm Toshiba Notebook modelleri için geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için;
    Kullanıcılarınwww.toshibatr.com/kampanya adresinde başvuru için gerekli linki kullanarak, aşağıdaki bilgileri girmeleri gerekmektedir:
    Kullanıcıya ait bilgiler
    Tüm Vatan Bilgisayar satış noktalarında belirtilen kampanya tarihlerinde satın alınacak Toshiba Türkiye Distribütörü TNB garanti kartlı ürüne ilişkin ürün bilgileri
    Kullanıcı adına satış noktaları tarafından 22 Ağustos- 15 Eylül 2014 tarihleri arasında düzenlenmiş, Toshiba Notebook modellerine ait fatura kopyası
    Kampanya işleyişinde,www.toshibatr.com/kampanya web adresinde belirtilen kampanya işleyiş ve koşulları geçerli olacaktır.
    KAMPANYA KOŞULLARI
    Kampanyadan, Toshiba Türkiye Distribütörü TNB garanti kartlı Toshiba Notebooklar için; faturanın adına düzenlenmiş olduğu kullanıcılar faydalanabilir.
    Kampanya 22 Ağustos - 15 Eylül 2014 tarihleri arasında Vatan Bilgisayar mağazalarından satın alınacak, Türkiye Distribütörü TNB garanti kartlı Toshiba Notebook modelleri için geçerlidir.
    Kullanıcıların;www.toshibatr.com/kampanya adresine, kampanya işleyişi kısmında belirtilen bilgiler ile kayıt başvurusu yapması gerekmektedir.
    Kampanya başvuruları onaylanan müşterilerin, kampanya başvurusunu sırasında kayıt etmiş oldukları seri numarasına sahip notebook için geçerli mevcut standart 2 yıllık garanti süresine, 3 yıl ilave edilerek 5 yıla çıkartılacaktır.
    Kampanyadan yararlanmak için, son başvuru tarihi, 19 Eylül 2014 Cuma günü saat 17:00’dir.
    Bir ürüne ait seri numarası, birden fazla kampanya başvurusu için kullanılamaz.
    Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen şartları kabul etmiş sayılır.

*Kampanyamıza ilişkin daha detaylı bilgi için:www.toshibatr.com/kampanya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 23 Ağustos 2014; 0:21:00 >

• Fiyatda önemli. Sirf garanti uzun diye kazik yemenin anlamida yok. Sicak bir firsatla kombo yapilmali. Yoksa tirt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toshiba'nın Trdeki son 1 yıl satış oranlarını cidden merak ediyorum, Casper'in çeyreği kadar satmış mıdır mesela.
  • 1 yıl garanti uzatma 99 lira.

Yani eğer aynı ürün 300 lira daha ucuzsa başka bir yerde kampanyanın bir anlamı kalmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

1 yıl garanti uzatma 99 lira.

Yani eğer aynı ürün 300 lira daha ucuzsa başka bir yerde kampanyanın bir anlamı kalmıyor.

5+1 yani 6 yıl yapmak istersen 99 tl 5 yıl ücretsiZ

Ben ya lenova yada dell düşünüyordum. Ama 5 yıl garanti herşeyi değiştirir. En kral notebook bile 2 seneden sonra eriyor. Hatta hp ler bir sene bile zor dayanıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: classlord23

quote:

Orijinalden alıntı: realistspary

1 yıl garanti uzatma 99 lira.

5+1 yani 6 yıl yapmak istersen 99 tl 5 yıl ücretsiZ

Ben ya lenova yada dell düşünüyordum. Ama 5 yıl garanti herşeyi değiştirir. En kral notebook bile 2 seneden sonra eriyor. Hatta hp ler bir sene bile zor dayanıyor

Genelleme yapmak yanlis olur. 4 sene once aldigim hp gece gunduz calismasina ragmen canavar gibi. Ayni sekilde bir tane vaio var 8 sene rahat olmustur. Dogal olarak bataryasi öldü onun disinda sıkıntı yok. Kullanmasini bilmek gerekiyor ama bir yandan elektronik esya sans isi derler ya orda haklisin ne olcagi belli olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angelica -- 23 Ağustos 2014; 0:49:45 >

• ÜŞENMEDEN YAZIYORUM BEN VE TÜM ARKADAŞLARIM TOSHİBAYA TÖVBELİYİZ.
    Toshibaların zaten hemen hemen garantisi yoktur diyebiliriz.Hangimiz servise yolladıysak ücret çıkardılar.5 yıl değil 15 yıl garanti deseler anlamsız servisine taşeron firmalar bakıyor onlar da müşteriyi nasıl yontarız derdinde ama suç kimde? distribütör TNB bilgisayarda aynısını yapıyor.

Mesela cihaz oyun oynarken kapanıyor diye yollayın fanı kirli müşteri hatası diyorlar daha hiç cihaza el sürmeden, sonra ekran kartı arızalıysa değiştiriyorlar ama fanı kirli parası cepte kalıyor.Ben inat ettim fanında toz varsa size 2 kat para öderim yanımda sökün gösterin diye 1 ay uğraştım sonunda söküp baktılar toz yok dediler,haklı çıktım, parayı ödemeden sökmeyiz önce parayı ödeyin diyorlar TNB çağrı merkezi, sonuçta ekran kartı değişti.Niye ısrar ettim işlemci 60 derecedeyken ekran kartı 110 dereceydi mantıken fan tozluysa ikisi beraberce ısınır, aynı soğutucu çünkü.

Arkadaşın ekranda çizgi oldu siz ekrana bişeyle vurmuşsunuz o yüzden olur dediler :) ekranda köşede renk kararmasına ise ıslak bezle silip lcd içine su kaçırmışsınız dediler garanti dışı, harddiskte bad sektöre laptopu yere düşürmüşsünüz.....çevreden duyduğum böyle uzayıp gidiyor.
    Benden söylemesi

• quote:

Orijinalden alıntı: dxter

ÜŞENMEDEN YAZIYORUM BEN VE TÜM ARKADAŞLARIM TOSHİBAYA TÖVBELİYİZ.
    Toshibaların zaten hemen hemen garantisi yoktur diyebiliriz.Hangimiz servise yolladıysak ücret çıkardılar.5 yıl değil 15 yıl garanti deseler anlamsız servisine taşeron firmalar bakıyor onlar da müşteriyi nasıl yontarız derdinde ama suç kimde? distribütör TNB bilgisayarda aynısını yapıyor.

Mesela cihaz oyun oynarken kapanıyor diye yollayın fanı kirli müşteri hatası diyorlar daha hiç cihaza el sürmeden, sonra ekran kartı arızalıysa değiştiriyorlar ama fanı kirli parası cepte kalıyor.Ben inat ettim fanında toz varsa size 2 kat para öderim yanımda sökün gösterin diye 1 ay uğraştım sonunda söküp baktılar toz yok dediler,haklı çıktım, parayı ödemeden sökmeyiz önce parayı ödeyin diyorlar TNB çağrı merkezi, sonuçta ekran kartı değişti.Niye ısrar ettim işlemci 60 derecedeyken ekran kartı 110 dereceydi mantıken fan tozluysa ikisi beraberce ısınır, aynı soğutucu çünkü.

Arkadaşın ekranda çizgi oldu siz ekrana bişeyle vurmuşsunuz o yüzden olur dediler :) ekranda köşede renk kararmasına ise ıslak bezle silip lcd içine su kaçırmışsınız dediler garanti dışı, harddiskte bad sektöre laptopu yere düşürmüşsünüz.....çevreden duyduğum böyle uzayıp gidiyor.
    Benden söylemesi

Sağol dostum bütür sıkıntıları olduğunu bilmiyordum. Fan temizlemeyi bile garanti dışı yapıyorsa s.gitsinler. Genelde ısınma zaten fandan olur

• Siyahi gencler öpücem dahi dese almayacağım bi markadır toshiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meter90

Toshiba'nın Trdeki son 1 yıl satış oranlarını cidden merak ediyorum, Casper'in çeyreği kadar satmış mıdır mesela.

Bu işin içinde olan biri olarak söylüyorum casperdan daha fazla satışı var toshibanın

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

Fiyatda önemli. Sirf garanti uzun diye kazik yemenin anlamida yok. Sicak bir firsatla kombo yapilmali. Yoksa tirt.

5 yıl garantinin anlamı yok dediğiniz gibi. Fiyat farkı olmasa neyse de fiyat farkı olunca olmuyor. Zaten 2 yıla teknolojik gelişim sebebi ile fiyatları aşırı düşüyor. Yani 5 yıl sonra senin PC yeni Windows bile desteklemiyorsa garantisi olsa ne olur olmasa ne olur.

----------------------------------------------------------------------

quote:

Orijinalden alinti: classlord23

quote:

Orijinalden alinti: dxter

ÜSENMEDEN YAZIYORUM BEN VE TÜM ARKADASLARIM TOSHIBAYA TÖVBELIYIZ.
    Toshibalarin zaten hemen hemen garantisi yoktur diyebiliriz.Hangimiz servise yolladiysak ücret çikardilar.5 yil degil 15 yil garanti deseler anlamsiz servisine taseron firmalar bakiyor onlar da müsteriyi nasil yontariz derdinde ama suç kimde? distribütör TNB bilgisayarda aynisini yapiyor.

Mesela cihaz oyun oynarken kapaniyor diye yollayin fani kirli müsteri hatasi diyorlar daha hiç cihaza el sürmeden, sonra ekran karti arizaliysa degistiriyorlar ama fani kirli parasi cepte kaliyor.Ben inat ettim faninda toz varsa size 2 kat para öderim yanimda sökün gösterin diye 1 ay ugrastim sonunda söküp baktilar toz yok dediler,hakli çiktim, parayi ödemeden sökmeyiz önce parayi ödeyin diyorlar TNB çagri merkezi, sonuçta ekran karti degisti.Niye israr ettim islemci 60 derecedeyken ekran karti 110 dereceydi mantiken fan tozluysa ikisi beraberce isinir, ayni sogutucu çünkü.

Arkadasin ekranda çizgi oldu siz ekrana biseyle vurmussunuz o yüzden olur dediler :) ekranda kösede renk kararmasina ise islak bezle silip lcd içine su kaçirmissiniz dediler garanti disi, harddiskte bad sektöre laptopu yere düsürmüssünüz.....çevreden duydugum böyle uzayip gidiyor.
    Benden söylemesi

Sagol dostum bütür sikintilari oldugunu bilmiyordum. Fan temizlemeyi bile garanti disi yapiyorsa s.gitsinler. Genelde isinma zaten fandan olur

Garantisini bilmem de zaten Toshiba almam asla. Bu da sosu olur.

Zira birebir ayni özellikle 4 adet notebook. Biri MSI, Asus, Casper vb diger marka diyelim.

Bu üç markada fiyatlar Casper 1300TL, MSI 1400TL, Asus 1500TL iken Toshiba da fiyat oluveriyor sana 2000TL+

Kalsin anam.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• quote:

Orijinalden alıntı: dxter

ÜŞENMEDEN YAZIYORUM BEN VE TÜM ARKADAŞLARIM TOSHİBAYA TÖVBELİYİZ.

Benden söylemesi

iyi cevaptı boşuna yönlenmeyi engellediğin için tşkler

• Arkadaşa ait notebookta yaşadığımız servis macerasından sonra TOSHİBA markasına ait hiç bir ürünü almak istemiyoruz.
    Almak isteyen arkadaşların şikayet var sitesini incelemelerini şiddetle tavsiye ederim.
  • Asus Samsung alin

• Toshiba son senelerde acayip çöp bilgisayarlar üretmeye başladı. Casperla aynı kalitede neredeyse. Fiyatlarda olabildiğince yüksek.

• quote:

Orijinalden alıntı: meter90

Toshiba'nın Trdeki son 1 yıl satış oranlarını cidden merak ediyorum, Casper'in çeyreği kadar satmış mıdır mesela.

Casperın 10 da 1 i kadar satmamıştır ama Casperdan daha çok para kazandıkları kesin Pahalı arkadaş makinaları gereksiz pahalı
  • Çevremde Toshiba alan ne kadar kişi varsa hepsi pişman. İster toshibanın 1.000 liralık alanından 3.000 liralık alanına kadar hepsi pişman. Ben de çocukken aldırdığım toshibaya 5 sene katlanmak zorunda kalmıştım. Ne zor yıllardı lan
  • Akdeniz bölgesinde bir servisini tanıyorum. Aynen arkadaşların dediği gibi..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Toshiba alacak kadar zengin değilim, hoş ucuz da olsa almamki

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.