Şimdi Ara

Beyaz PS4 - Destiny Paketi Kutusundan Çıkıyor (Video)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
485
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•      Destiny'e özel paket ile birlikte duyurusu yapılan beyaz PlayStation 4, oldukça fazla oyuncunun ilgisini çekmişti. Eğer sizde bu paketi merak edenlerdeseniz, beyaz PlayStation 4 - Destiny paketi için kutu açılım videosu yayınlandı.

Görülebileceği üzere, Destiny'e özel olarak tasarlanan kutunun içerisinden beyaz renkli PS4, beyaz DualShock 4, Destiny'nin dijital kodu değil kutulu oyunu, 1 aylık PS Plus üyelik kartı ve diğer standart içerikler yer alıyor.

Videoya aşağıdan ulaşabilirsiniz.

• Beyaz ps siyah dan cok daha iyi gozukuyor. Beyaz renk secenegi Ozel paket degilde surekli uretim olsa daha iyi degilmi. Siyah cok itici duuruyor bence. Xbox icinde aynisi gecerli.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • çok güzel ya, off keşke ilk günden almasaydım siyah ps4'ü, bunu bekleseydim.

• Bundle ciktiktan sonra mutlaka tekli beyaz konsol yaparlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

Beyaz ps siyah dan cok daha iyi gozukuyor. Beyaz renk secenegi Ozel paket degilde surekli uretim olsa daha iyi degilmi. Siyah cok itici duuruyor bence. Xbox icinde aynisi gecerli.

Zaten satacaksa neden olmasın? XO gibi müthiş tasarımlar ile herkese satsalar PS4'ü 400$ olarak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.