Şimdi Ara

albeaya bu oara verılır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ıyı forumlar arkadaslar 2010 1.4 sole premıum full abs ebd lpg lı klımalı sofor kapısı ve sag camurluk altında 10 ar cm lokal boya olan albea ıcın 42000 km de 22600 nasıl fıyattır verılıp alınır mı

• şimdi birazdan gelicekler.. albea şöyle, albea böyle, sakın alma, şunu al bunu al. renault symbol alınır mı, symbol çok kötü güvensiz, teneke. Linea alınır mı, lineaya o para verilir mi..

Bunu söyleyen arkadaşlar birazdan gelir ve hepsinin cümlelerinin başlangıcı:

bizim şirketin albeası vardı, biz albea kiraladık.. diye başlarlar. bunların tavsiyesini dinleme. birebir albea kullananların (hususi, alie aracı olarak) yorumlarını dikkate al. çünkü şirket arabası kullananlar hor kullanır, kiralayanlarda aynen. sonra da beğenmezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahin261

şimdi birazdan gelicekler.. albea şöyle, albea böyle, sakın alma, şunu al bunu al. renault symbol alınır mı, symbol çok kötü güvensiz, teneke. Linea alınır mı, lineaya o para verilir mi..

bizim şirketin albeası vardı, biz albea kiraladık.. diye başlarlar. bunların tavsiyesini dinleme. birebir albea kullananların (hususi, alie aracı olarak) yorumlarını dikkate al. çünkü şirket arabası kullananlar hor kullanır, kiralayanlarda aynen. sonra da beğenmezler

sızın kullanmıslıgınız var mı albea yı benı 2010 model olması cezbettı dıger seceneklerım 23000 e 2008 1,5 vgt dizel getz ve 25000 cıvarı 2005 model focus collectıon marka model olarak en ıyısı focus fakat hem model yılı dusuk dıgerlerıne gore hem de fıyatı pahalı bu ıkılemlerden cıkıpta 2 aydır bı araba alamadım ama artık son hadde geldı almam lazım bu ıkılemlerı nasıl asacagım tercıhım hangı yonde olmalı

• Albea'nın Euro Ncap testi yok bence baştan kaybediyor. Ayrıca ESP yok en ufak bir virajda takla atarsınız. Yol ve motor sesi çok alıyor, direksiyonu çok hissiz. Koltuklar plastik tabureden farksız. Bence üzerine 50.000 TL daha ekleyip Jetta alın.

Bunların hepsi bir yana albea bagajı geniş, motoru dizel olsaydı iyi olurdu ama yakıt sorununu lpg ile çözersiniz, iç mekanı geniş sayılır, aile için uygun bir araç. Kolay kolay sorun çıkarmaz, çıkarsada ustası bol parçası ucuzdur. Fiyatı biraz düşürmeye çalışın, araba temizse ve içinize sinmişse alın paşa paşa binin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brian O Conner

Albea'nın Euro Ncap testi yok bence baştan kaybediyor. Ayrıca ESP yok en ufak bir virajda takla atarsınız. Yol ve motor sesi çok alıyor, direksiyonu çok hissiz. Koltuklar plastik tabureden farksız. Bence üzerine 50.000 TL daha ekleyip Jetta alın.

Bunların hepsi bir yana albea bagajı geniş, motoru dizel olsaydı iyi olurdu ama yakıt sorununu lpg ile çözersiniz, iç mekanı geniş sayılır, aile için uygun bir araç. Kolay kolay sorun çıkarmaz, çıkarsada ustası bol parçası ucuzdur. Fiyatı biraz düşürmeye çalışın, araba temizse ve içinize sinmişse alın paşa paşa binin.

tskler 24500 e 2005 focus 101000 de sedan arac almak daha mı mantıklı olur 2010 albea ya gore fıyat yuksek yıl dusuk ama focusta bı efsane sonucta sızce hangısı mantıklı sıze ve goren herkese soruyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sahin261

şimdi birazdan gelicekler.. albea şöyle, albea böyle, sakın alma, şunu al bunu al. renault symbol alınır mı, symbol çok kötü güvensiz, teneke. Linea alınır mı, lineaya o para verilir mi..

dediklerin doğru, bilip bilmeden sağdan soldan duyduklarını yazan çok şabalak var ama albea'da savunulacak bir araba değil.

ayrıca alacaksan 1.3 mj al, o arabanın üretim/kullanım vs. tek amacı sadece ekonomi. başka bişey beklenemez.

• Fiyatı hakkında bi yorum yapamam ama 2005 yılında sıfır aldığımız 1.2 16 v albaeayı 7 sene kullandık bu sürede bakımları düzenli yaptırdığımız için hiç bir sıkıntı çıkarmadı. Zaten fazla bir elektronik aksamı yok bizimkinin abs si bile yoktu ama Allah'a şükür büyük bir kaza yapmadık . O yüzden güvenildir falan da diyemem . Viraj a az biraz hızlı girin hemen arka tarafını atar. Şehir içinde bile arka tarafın atmışlığı var :)
    1.2 çok yeterli değildi ama 1.4 gayet yeterli gelir o kasaya o zaman 2005 model 5 parça boya vardı yanlış hatırlamıyorsam 80000 binde bir tanıdığa 14000 liraya satmıştık . Sorularınız varsa cevaplarım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence 1.3 MJ motor daha iyi olur aile için rahat rahat gezersiniz kolay kolay sorun çıkarmaz
  • 2003 yılında ilk çıktığında speedgear şanzımanlısını kullanmıştım. Eşi fiat bayisi olan halama çarpa çarpa öğrensin diye sıfır km otomatik vermişlerdi onu kullanmıştım. Yeni ehliyet almıştım ve tabi o zamana kadar kullandığım en iyi araba uno idi. O sebepten olsa gerek araba bana inanılmaz konforlu ve harika gelmişti :P Yine de kötü bir araba olduğunu düşünmüyorum, hayır gelmeyecek bir araba olsa taksiciler kullanmaz ilk başta. Konfor beklentiniz yüksek değilse alınır. Fiyatına yorum yapamıyorum çünkü fikrim yok.
  • tskler arkadaslar focus vaya getz tercıhıne nedersınız bır de ılk mesajdakı ozellıklere sahıp olan albea kac eder 22600 cok mu normal mı kac olmalı fıyatı
  • Al bea.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • albea koltuklari cok sert,konforsuz ve yol tutusu rezalet arabada nasil bir sasi,aerodinamik tasarim yapilmissa arkadan kaymaya cok musait...albea yerine accent,lada,symbol vs. bak o 2010 model 20.000 devirmemis aracta nasil koltuk varsa her yerim tutulmustu klima performansi ve yakiti disinda artisi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam çevrenizde taksici varsa onlarla konuşun gereken cevabı size verirler
  • araç sınıfından bekleneni verir.
    mesela yeterince sorunsuz ikincieli parçası var.
    konfor-donanımıda doyumsuz olmayana yeter.

c sınıfı standardı isteyen vede parası olan zaten onu alır.
  • 2011 premio plus multijet albea sahibiyim.

Kesinlikle tavsiye ederim. Yakıt tasarrufu performansı gayet yeterli düzeyde.

Mümkünse dizele yönelin...

Lastikleri bridgestone Turanza er300 aldım ve yol tutuş mükemmel oldu.

Kafanıza takılan durumlarda buralardayım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Brian O Conner kullanıcısına yanıt
    Araştırmadan neden yorum yapıyorsun?

Fiat Albea Euroncap testlerine girmiş ve 3 yıldız almıştır.

Güvenlik performansı 2014 C-Elyse ve Peugeot 301 ile aynı seviyede. Onlar da 3 yıldızlıdır detaylı incelemelere bakabilirsiniz.

Aynı zamanda konuyu açan arkadaşım

Uzun zaman albea kullanmış biri olarak,

1.4 77 hp motor seni performans acısından çok mutlu etmez ama ekonomiktir parçası ucuz ve boldur.

Yol tutuşu sınıf standartlarındadır. Aşırı yüksek süratleri sevmez.

Albea'nın en büyük avantajı iç hacmin genişliği yumuşak sürüş stili ve yeni bir otomobil olmasıdır. Otomobil piyasası çok pahalandı 22.000 TL'ye çok fazla istemişler diyemem
  • Bir kere sağlam arabadır albea örneğin gidin bakın şirketler taksiciler alıyorsa boşa değildir... Bakma sen burdakilere yok esp yok takla atar bilmem ne sen sürmeyi bilmiyorsan her türlü attırırsın zaten takla tukla
  • quote:

Albea'nın Euro Ncap testi yok bence baştan kaybediyor. Ayrıca ESP yok en ufak bir virajda takla atarsınız. Yol ve motor sesi çok alıyor, direksiyonu çok hissiz. Koltuklar plastik tabureden farksız. Bence üzerine 50.000 TL daha ekleyip Jetta alın.

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kkenan982 -- 23 Ağustos 2014; 9:43:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fym2005

quote:

tskler 24500 e 2005 focus 101000 de sedan arac almak daha mı mantıklı olur 2010 albea ya gore fıyat yuksek yıl dusuk ama focusta bı efsane sonucta sızce hangısı mantıklı sıze ve goren herkese soruyorum

fiyatı bilmem ama temiz focus alınır. Focusla Albea kıyas kabul etmez.

• Ben olsam vermezdim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.