Şimdi Ara

Aldığım kulaklık bozuk çıktı napayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hepsiburada'dan HP 2300 kulakiçi kulaklık aldım. Kulaklığın görünümü, tasarımı hoşuma gitti. Ancak şöyle bir sıkıntı var. Bir tarafındaki ses daha fazla, diğer taraf daha kısık çıkıyor. Bunu net olarak anlayabiliyorum. Kulaklığı hem pc hem tablet hem telefonda kullanmak için almıştım. HP'nin teknik servisine direk gönderebiliyor muyum? Yoksa hepsiburada'yla iletişime mi geçeyim; farklı bir balans ayarlama programı vs. var mı? Kısacası ne önerirsiniz? bekliyorum.

• Ürün yeniyken 1 hafta dolmadan HB'ye geri yollayın. İade etme hakkınız var.
  • oguzhan kullanıcısına yanıt
    Peki ürünü alırken ödediğim kargo bedeli de geri ödenir mi? Bir de hediye çekinden faydalanmıştım; o da bana iade edilir mi? Son olarak, ürünü aldığım kargo paketinde farklı bir ürün de vardı ve faturada her 2 ürün de görünüyor. Bu durumda faturayı göndereceğim; ama diğer aldığım ürünü göndermem falan gerekmiyor dimi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rogersin -- 22 Ağustos 2014; 22:04:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogersin

Peki ürünü alırken ödediğim kargo bedeli de geri ödenir mi? Bir de hediye çekinden faydalanmıştım; o da bana iade edilir mi?

Fatura bedeli toplu geri ödeniyor diye hatırlıyorum. Müşteri hizmetlerine sorunuz.
  • Çek bildiğim kadarıyla süresi dolmadıysa iade oluyor. Önce HB'den hesabım kısmından iade bildiriminde bulunun sonra iade kargo kodu gelecek bi yere kaydedin. Fatura 2 tane zaten, faturanın (sanırım beyaz olanı) iade kısmını doldurup kargonun içinde koyup yollayın hocam geri. Ufak bir dilekçe gibi birşey de yazabilirsiniz not olarak. 15 gün içinde iade edebilirsiniz. Kargo kodunu yurtiçi kargo istiyor zaten iade dediğinizde. Tamir vs gibi prosedurleri bilmiyorum lakin.
  • Yeni tüketici kanunuda iadede kargoyu satıcı öder diye ibare var, şu ana kadar hiç kargo ödemedim iadelerde.
  • teşekkürler yanıtlarınız için. İade için kargoya gittim, verdim bakalım beklicez süreci.
  • İade kabul edildi ve ücreti tarafıma ödendi, konu kapanabilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.