Şimdi Ara

Lolü Bırakıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
1.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar öncelikle merhaba bu başlığı açma sebebim hesabımı oynamak isteyen birine devretmek.Şifre ve e-postasıyla birlikte.Ama şunu belirteyim hesaba hiç para yatırmadım.30 level Silver 5 biliyorum iyi değil fakat bunun sadece bana bağlı olduğunu düşünmüyorum.Oynayanlar gerçekten oyundan beni tamamıyla soğutmuş durumda.Hesapta 2 sayfa rün dizili.Çok olmasa da 40 tane şampiyon var.Tabi bunlar size göre iyi olmayabilir ama yinede eğer isteyen varsa hesabı vereceğim.Bunu da bir çekilişle yapacağım.Çekilişe katılmak isteyenler yoruma Beni Ekle yazabilirler.Çekilişi bizzat kendim yapacağım ve inanın bu forumdaki kimseyi gerçekte tanımıyorum ve kesinlikle kimseye kıyak geçmeyeceğim.Çekilişi gece 12 de yapacağım.24:00 a kadar katılmak isteyenler dediğim gibi yoruma Beni ekle yazarlarsa sevinirim.Alan kişiye şimdiden hayırlı olsun.

EDİT:Çekilişiwww.cekilisyap.com sitesinde yapacağım ve ss'sini buraya koyacağım.

EDİT 2: KAZANAN TALİHLİ NoAfkNoFeeder OLMUŞTUR. YEDEK TALİHLİ TroubleMaker123 OLMUŞTUR.EĞER NoAfkNoFeeder YARIN SABAH SAAT 12 YE KADAR MESAJ ATMAZSA HAKKINI KAYBEDECEK HESABI YEDEK TALİHLİ KAZANACAKTIR BU DA ÇEKİLİŞİN SCREENSHOT'U

http://i.hizliresim.com/LdXJ7Z.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Odun Herif -- 23 Ağustos 2014; 0:20:17 >

• Beni ekle,smurf lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni ekle

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beni ekle

• Beni ekle
  • katılmak istiyorum
  • Beni ekle

• Beni ekle

1 haftaya plat yaparim yeniden baslayacak olursan geri veririm

• Beni ekle
  • Beni ekle

• Malcolm.X kullanıcısına yanıt
    Sağol ama geri başlamayı düşünmüyorum açıkçası
  • çekilişe katılmak istemiyorum bedava alamam ciklet ile takas olur mu ?
  • Beni de ekle ama bence hesabını niye başkasına devrediyorsun ki? O hesapta kesin ne anıların vardır,oynamassan bile ilerde şurda şöyle hesabım vardı bile dersin yani...boş boş kalsın bence ama sen bilirsin:)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • requaizen R kullanıcısına yanıt
    Az kalsın tebessüm edicektim
  • Beni ekle
  • Beni ekle main in support sa çok makbule geçer

• quote:

Orijinalden alıntı: percy444loraine

Beni de ekle ama bence hesabını niye başkasına devrediyorsun ki? O hesapta kesin ne anıların vardır,oynamassan bile ilerde şurda şöyle hesabım vardı bile dersin yani...boş boş kalsın bence ama sen bilirsin:)

Elbette anılarım var ama oyunu zaten komple siliyorum bu sene ygs-lys ye gireceğim ve oyuna kesinlikle geri başlamamak adına hesabı devrediyorum.Bir yandan sınavlara hazırlanırken bir yandan lol ikisini birlikte götüremiyorum açıkçası.Zaten oyundaki arkadaşlarda sağolsunlar pek bi soğuttular oyundan :D
  • Flopyy F kullanıcısına yanıt
    Main support ama çok fazla support herom yok ben genelde annie ve morganayla support yapıyorum (Thresh yok :D)
  • Beni de ekle

• Odun Herif O kullanıcısına yanıt
    Sen daha support un doruklarına o büyülü gücüne ulaşamamassin ozaman

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.