Şimdi Ara

Editlendi: 2 Kişiye 8-10 Kişi Saldırdık Pişman Değilim SS Var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
193
Cevap
2
Favori
5.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
65 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öyle çok gizlemek umrumda değil ama daha rahat konuşabilmek için pm yazanlara olayı ve resimleri gönderiyorum toplu konuşmaya alıp.
    Kural dışı pm atmıyorum, abuk subuk yerlere çekmeyin.

EDIT: Toplu pm atamıyorum, şurdan bazı şeyları çıkarıp ekliyorum yazdığım pmyi kopyaladım aşağıya.

Öncelikle bu hesabı kullanan tek kişi ben değilim, bu olay burda şuan konuşulduktan sonra olayla ilgili ayrıca pm atmassanız iyi olur.

Olayı özetliyorum, kız arkadaşımın ablasıyla eve gidiyorduk. Sahil tarafından şehrin içine saptık, hafif tenha bir anlandan geçerken 3 tane şerefsiz laf attı kıza, ben dönüp karşılık verecek gibi oldum, bildiğim yer sonuçta, kız kolumdan çekiştirdi, uğraşma boşver bu saatte vs. ben tamam neyse dedim döndüm önüme devam ettim. O sıra .. biri ayağa kalktı, ne oldu lan gibisinden, arkamızdan saydırmaya başladı, arada yanındaki diğer .. dönüp caka sattı vsvs uzatmıyorum, orda benim kayış koptu. Yürü dedim çekiştire çekiştire, hatta sürükleye sürükleye götürdüm apartmanın kapısında bıraktım kızı. Nerdeyse koşa koşa bi' ümit gittim kahveye, tabi kimse yok yaşlı başlı üç beş adam, direkt çıktım ordan sahil tarafındaki 1-2 pub, kafe vs. bizimkilerin takıldığı yerlere saptım. Bi' 10 kişi falan o ara sokağa geri döndük. ... biri ayrılmıştı gerçi, direkt konuşmadan o ayağa kalkıp artislik yapanın beline tekme attım bi' tane, diğeri kalktı karşılık verecek gibi oldu bizimkiler zaten acımadı bile, o iki .. .. cidden ağzını burunu kırdık. Kaldırımın bitiştiği duvar ve kaldırımın dibi kan oldu, şerefsizlerden biri de diş tükürmüş olabilir o ara,. 10-15 saniye sürmemiştir. Şimdi durum şu, polis vs. durumlarında, tek bir esnaf savunmaz bu insan artıklarını, namus düşmanlarını. Yani şikayet durumunda hiç bir şey olmaz, pubda kalanlarda gidenleri ele vermez, ki zaten bizi bir daha bulabileceklerini sanmıyorum. Vicdan gibi konulara vs. hiç girmiyorum kum zerresi kadar pişmanlığım yok. Yine olsa yine yaparım, bu sülükler yüzünden insanlar karısını kızını gezdirmeyi bırakın kendileri sokağa çıkamıyor.

Şu durumda yapmam gereken bir şey var mı? Yani bilmiyorum, bence, gayet gerekli bir şey yaptım ve içim rahat, ama şiddetin seviyesi çok yüksekti ve dediğim gibi bilmiyorum, pişmanlık veya rahatsız hissetmiyorum ama bilmiyorum.

Sansürün kusuruna bakmayın çok fazla abuk subuk detay vardı, Bi daha çekmekle uğraşmak istemedim. Birde ayakkabımın bez filesi kan olmuştu biraz onu makine attım direkt, onun fotonu eklemekle uğraşmıyım şimdi. Durum bu

EDIT2: Arkadaşlar, insan vücudu öyle basit değil, yastığa yumruk atmıyorsun tabiki hasar olacak. Koldaki çiziklerse şerefsiz kaçmaya çalışırken geriye doğru tekme savurdu bende darbe aldım kaçmasın diye,

Detaya girmeyeceğim şöyle oldu böyle oldu diye, vandalizmin lüzumu yok. Ama bazıları yok adamlık, yok erkeklik diye atıp tutmuş. Bunun kavgayla alakası yok, asıl siz utanın erkekliğinizi kanıtlamak için kavga ediyorsanız. Kavga bir çözüm değil. Böyle itlerle köpeklerle de kavga edilmez, dün böylelerini ezmediler, parçalamadılar bakın şimdi her sokak başı böyle şerefisizlerle dolu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S. Todd -- 22 Ağustos 2014; 23:28:50 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• pm atma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pm

• <!--ok-->
  • <!--ok-->

bu çıkıyo mesaj yerinde sen pm at bu arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Sheeper -- 22 Ağustos 2014; 21:06:15 >
  • Pm

• Pm

• pm
  • Pm

• Pm
  • dayak mı yediniz
  • Pm

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Napalım şimdi, bize ne bundan?

• pm

• Pm lütfen.
  • millet yaptığı adiliği köpekliği bile yayınlıyor vay be
  • <!--ok-->

pm
  • Pm yolla kardeş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peme 🐴

• <!--ok--> yolla bakam
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.