Şimdi Ara

Sadece hazır taktiklerle oynamayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendinizi geliştirmek istiyorsanız hazır taktiklere çok bağlı kalmayın beyler iyi bir menajer kendi taktiğini yapmalıdır bunu unutmayın

• Kesinlikle. FM 2012'de Grid taktiğini deneyip Napoli ile Şampiyonlar Ligini almıştım ilk sezon. Küçük takımlarla kısa sürede fırtınalar estiriyordum ama bir gram zevk vermiyordu. Sanki başkasının kariyerini izliyordum. Sonra Aston Villa'nın başına geçtim. Kendi taktiğimi oluşturdum ve oynamaya başladım. Sakatlıklar, taktiğin yeterince oturmaması sonucunda devre arasını göremeden kovuldum ama ne kadar büyük haz verdi anlatamam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

Kesinlikle. FM 2012'de Grid taktiğini deneyip Napoli ile Şampiyonlar Ligini almıştım ilk sezon. Küçük takımlarla kısa sürede fırtınalar estiriyordum ama bir gram zevk vermiyordu. Sanki başkasının kariyerini izliyordum. Sonra Aston Villa'nın başına geçtim. Kendi taktiğimi oluşturdum ve oynamaya başladım. Sakatlıklar, taktiğin yeterince oturmaması sonucunda devre arasını göremeden kovuldum ama ne kadar büyük haz verdi anlatamam

En iyisi dostum, oyunun en önemli kısmını atlıyorlar netten taktik indirerek yarım fm oynamış oluyor insan
  • quote:

Kesinlikle. FM 2012'de Grid taktiğini deneyip Napoli ile Şampiyonlar Ligini almıştım ilk sezon. Küçük takımlarla kısa sürede fırtınalar estiriyordum ama bir gram zevk vermiyordu. Sanki başkasının kariyerini izliyordum. Sonra Aston Villa'nın başına geçtim. Kendi taktiğimi oluşturdum ve oynamaya başladım. Sakatlıklar, taktiğin yeterince oturmaması sonucunda devre arasını göremeden kovuldum ama ne kadar büyük haz verdi anlatamam

• quote:

Orijinalden alıntı: ÇAYKIRDIM

quote:

En iyisi dostum, oyunun en önemli kısmını atlıyorlar netten taktik indirerek yarım fm oynamış oluyor insan

Aynen öyle hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.