Şimdi Ara

LG G2, G3'ün yeni arayüz ve yazılım özelliklerini alacak; 2015'te Android L ile tanışacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
862
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG G2, G3'ün yeni arayüz ve yazılım özelliklerini alacak; 2015'te Android L ile tanışacak

Bugünlerde yeni amiral gemi akıllı telefon modeli G3 için üçüncü yazılım güncellemesini dağıtan LG, diğer taraftan hala çok satanlar listesinde yer alan G2 modelini de unutmuş değil. Fiyat/performans dengesiyle kullanıcıların ilgisini çekmeye devam eden G2, resmi olarak doğrulanmamakla birlikte şirkete yakın kaynaklardan edinilen bilgilere göre, yıl sonuna doğru G3'te gördüğümüz yeni arayüz ve yazılım özelliklerine kavuşuyor olacak.

Akıllı klavye ve KnockCode gibi özelliklerin yeni yazılım güncellemesi ile dahil edileceği G2, Android işletim sisteminin L kodlu yeni versiyonuna da sahip olacak. Her şey planlandığı gibi giderse, 2015 içerisinde G2 kullanıcıları, işletim sisteminin yeni sürümünü kullanmaya başlayacaklar. Android L'nin 64-bit yetenekleri olmasa da, Google'ın yeni tasarım anlayışı ve işletim sisteminin yeni özelliklerine ek olarak arka planda Dalvik yerine Android Runtime yapısına geçiş, performans anlamında LG G2'ye de olumlu katkı sağlayacak.

Yeni model çalışmalarına devam eden LG, önümüzdeki dönemde G3 mini modelini de lanse etmeye hazırlanıyor. Kapalı kapılar ardında önümüzdeki yılın üst seviye telefonları için hazırlıklarını sürdüren LG'nin, yeni Nexus telefonda imzası olup olmayacağı ise bilinmiyor. Bizim edindiğimiz bilgilere göre, LG'den yeni bir Nexus telefon görme ihtimalimiz oldukça az zira o taraftan yeni modele Motorola'nın daha yakın olduğu da sık sık gündeme getirilmekte. 

• LG doğru yolda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The-Engineer -- 22 Ağustos 2014; 19:51:03 >
  • Harika bir haber. Zaten f/p kralı konumunda olan G2, bu haberden sonra iyice alınası bir telefon haline geldi.
  • dereyi gormeden pacalari sivamayin..su anda en hizli ne duzgun guncellemeyi htc veriyor.

• Guzel haber. Samsung'da nasıl s2 efsaneyse, Lg'de de G2 efsanedir. Ve efsaneler unutulmaz.

• ele avuca en iyi oturan g2 ; g3 pek sindiremedim ebat olarak

• Lg G4'ü şimdiden beklemeye başlayanlar bu habere sevinmedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Frank Lapidus -- 22 Ağustos 2014; 20:02:09 >
  • Alacağım telefon listesinde son numarada bulunan bir markasın artık LG

• knock code geldi . g3 arayüzünüde framework seviyesinde olmasada tema olarak uygulayabiliyoruz . Android Lnin getirdiği akıcılık batarya gibi gelişmeleri bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • LG nin custom romları kadar olmasada daha iyi bir kamera yazılımına ihtiyacı var. Sözde OIS varda, en ufak harekette görüntü leş. Yakın makro çekimler idare eder de uzaktan bir insanın resmini çektiğinizde yüzünün ve ellerinin renk olarak doyurucu olmaması rezalet. açıkçası bazı koşullarda GMD1 bile daha iyi gördüm desem yalan olmaz.

• Şu an hali hazırda G2'de Knock Code kullanabiliyoruz ama G3'teki kadar hızlı çalışmıyor.Umarım yeni güncelleme ile G3'ün Knock Code performansına ulaşırız.Ayrıca G3'teki flat arayüzün de gelmesini umuyorum.

• İşte beklediğim haber.

Yalnız bir sorun var, G3 rami aşırı harcıyor. G2nin güncellemesinde de böyle olmaz umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thestell -- 22 Ağustos 2014; 20:35:47 >
  • G2 hala çok cazip bir seçenek telefon alacaklara... yeni yazılımların arkası kesilmeden gelmesi sonraki modellerede olan ilgiyi artıracaktır. sürekli güncelleme veren bir marka olmak çok önemli..

• Farkında değilmisiniz ... G2 bu yazılımı alacak ve 2GB Ram yetmeyecek vaziyete gelecek 2015 de. 2016 da da sonu gelmiş olacak.

• M8 ve m7 aynı anda alacak ama LG ikinci sınıf muammele yapıyor telefonlarına şu aralar telefon alacaktım ama mecbur eylulu bekleyeceğim gibi ??

• şu anda 12. telefonumu kullanıyorum (g2)
    tüm telefonlarımı en az 1 yıl en çok ise 2 yıl kullanabildim
    ama bu telefonu rahat 3 yıl kullanırım diyorum 1 yıl oldu bile geriye kaldı 2

• G3 arayüz güncellemesini yapmam L çıkınca direk güncellemeyi yaparım.Şuan kullananlar bile arayüzun yavaş çalıştığını söylüyor.

• g3un yavasligi ram azligindan degil 2k ekrandan dolayi. cok sevindim bu habere, keske qualcomm da adreno 3xx serisine opengl es 3.1 destegi verecegini aciklasa..

• Android L nin kodları yayınlanmadı diye biliyorum yayınlansında zaten romlar falan gelir .. Ben g2 ile stok android L kullanmak istiyorum keske oyle bi secenek verse Lg

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inşallah çöpleştirme güncellemesi değildir...

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.