Şimdi Ara

Air 6271 2 VoIP Portlu Kablosuz ADSL2+ Modem 9.90 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
1
Favori
4.134
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.indirimplus.com/246928-airties-air-6271-2-voip-portlu-kablosuz-adsl2-modem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mert KÜÇÜKUNCU -- 22 Ağustos 2014; 17:01:31 >

• Dayılar site güvenilir mi talan edelim
  • Alınır mı? Türknet adsl de çalışırmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pek inandirici gelmedi bana

• Siteden 20 lira ve üzeri alisveris yapana o fiyat arkadaşlar...

• 2- Ürün D-Smart , Digiturk gibi servis sağlayıcılarda çalışmaz. Türk Telekom aboneleri içindir.
  • HEPSİNDE ÇALIŞIR.20 TL ALIŞVERİŞ YAPTIĞINIZ TAKDİRDE ALIYORSUNUZ SEPET TUTARI TOPLAM 30 TL OLUYOR.GÜVENİLİR SİTE ALIŞVERİŞ YAPTIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaagungor

2- Ürün D-Smart , Digiturk gibi servis sağlayıcılarda çalışmaz. Türk Telekom aboneleri içindir.

RESET YAZILIMI VAR AİRTİES SİTESİNDE PAYLAŞILAN ONLA YAPABİLİYON
  • fiyat süper duruyor.

da işin yoksa çer-çöp arasından 20 tl lik alışveriş yap
  • hepsiburada cisco modem için 30tl vermiştim, modem elimde patladı, ne wireless doğru dürüst çekiyor, ne düzgün çalışıyor. Bir ürün değerinin çok altında satılıyorsa kesin bir sıkıntısı vardır kanımca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ana muhalefet

quote:

2- Ürün D-Smart , Digiturk gibi servis sağlayıcılarda çalışmaz. Türk Telekom aboneleri içindir.

yazılıma gerek kalmadan da chrome aracılığıyla oluyor :) kullanıcı adı kısmında elementi incele diyosun, alt kısımda açılan bölümden değiştiriyosun işlem tamamdır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: az sakallı dede

hepsiburada cisco modem için 30tl vermiştim, modem elimde patladı, ne wireless doğru dürüst çekiyor, ne düzgün çalışıyor. Bir ürün değerinin çok altında satılıyorsa kesin bir sıkıntısı vardır kanımca.

<!--ok-->
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

quote:

Orijinalden alıntı: ana muhalefet

quote:

yazılıma gerek kalmadan da chrome aracılığıyla oluyor :) kullanıcı adı kısmında elementi incele diyosun, alt kısımda açılan bölümden değiştiriyosun işlem tamamdır :)

Onu biliyomda herkez yapamaz belki diye programi yazdim

• Ürün hakkında mail geldi siteye hemen saldırdım. En az 20 tl lik birşey almak lazım. En düşüğü 19.90 TL ye işime yarayacak ürün buldum. Ama 20 TL şart. Daha üstüne baktım En az 29.90 TL birde 9.90 modem. Üstüne 6.90 TL kargo. 50 TL yi buluyor. Ürün eski model gidip açıkartırma sitelerinde aynı fiyata bulmak mümkün. Bu tür alavere dalaverelere hiç bulaşmamak lazım.
  • Grçi ben bir süre o şekilde kullandım, sonra ttnette taahhüt bitti, modemin program d otomatik güncellendi ve o kısım değiştirilebiliri duruma geldi.

usb host özelliği varmış printer hdd vs takılabiliyormuş sanırım ama çalışmıuyor yazmışlar bir sitede. wireless printer fena olmaz gibi :)
  • 5 yildir 3 farkli servis saglayici ile kullandim. Benimki de kocnet disinda baskasi ile kullanilamazdi, ama kullandim.

• Arkadaşlar bana da bir modem ihtiyacı hasıl oldu fakat siteden 20 TL'lik daha ne alınabilir sizce? Mantıklı bir sepet yapabilen var mı?
  • modemi daha önce gg den 30tl ye aldım, smile adsl den çıkan temizlenmiş modem geldi, (ttnet vs. açık) bunlarda onlardan olabilir 1000 adet gibi satış yapmıştı, tüm özellikler var fakat açık değil sadece internete bağlanabiliyorsun, firmwarede usb flan kapalı, açık olan firmwareyi bulan varsa benimde işime yarar ben bulamadım..<!--ok-->
  • Daha once burda paylasilan bir konuya istinaden ggdan 3g vinn in internetini paylastirmak icin 35 tl ye aldim. Sifirlanmis temiz Kocnet Biri adsl nin verdigi modemlerden cikti. Bu yuzden usb ve voip portlari kapali. Aslinda bu modemin 2 farkli versiyonu var 6271SO superonline ve 6271KN kocnet. Kocnet versiyonunda usb ve voip kapali superonline de usb acik voip sadece superonline de kullanilabiliyor.

Bu modemler garantili degil. elimde yeni kesilmis fatura olmasina ragmen airties musteri hizmetleri bu modemlerin 2007 uretimi oldugu icin destek vermediklerini garantilerinin bittigini soyledi.

Sadece adsl icin kullanacaksaniz tas gibi cihaz wireless kapsama alani ev icin fazlasiyla yeterli. Ama yok ben usb harddisk paylastiricam voip kullanicam vs dusunuyorsaniz yanilirsiniz.

• Sanalpazarda satan biri vardi verda kablosuz olmasi lazim kocnet modemin ozelliklerini acip satiyor ama firmware ile degil sanirim. Bir haberles istersen

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.