Şimdi Ara

Star Wars : Commander evrensel içerik olarak indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Star Wars : Commander evrensel içerik olarak indirmeye sunuldu

LucasArts ve Disney ortaklığında bir süredir pilot olarak denemeye sunulan Star Wars : Commander strateji oyunu evrensel içerik haline geldi. 

Star Wars: Commander, Star Wars evreninde Galaksilerarası Sivil Savaş döneminde geçiyor. İmparatorluk veya İsyancılar tarafından birisini seçerek mücadeleye başladığınız oyunda bir üs kurup bunu geliştirmeli ve askeri birimlerinizle karşı ırka saldırı planlamalısınız.

Savaş esnasında İmparatorluk tarafında AT-AT ve Tie Fighters gibi İsyancılar tarafında ise Han Solo ve Prenses Leia gibi ikonik karakterleri yardıma çağırabiliyorsunuz. Zafer kazandığınız bölümlerden sonra Star Wars filmlerindeki mekanlara benzer yerlere giderek özel görevler yerine getirebiliyorsunuz. 

Oyun free-to-play mantığına sahip. Şu anda iOS için indirilebilir durumda ve kısa süre içerisinde Android ve Windows Phone'a da gelecek. 

Star Wars : Commander evrensel içerik olarak indirmeye sunuldu

• Umarım Android'e çabuk gelir.Büyük Star Wars fanıyım :D

• Oyunu hiç beğenmedim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fena Star Wars'cuyum 5 yaşımdan beri, Disney'in etkisini bu oyunda gördüm Star Wars'a yakışmamış.
  • starwars hastası olduğumdan oyunu ipad'e kurdum hemen.ama oyun bildiğin clash of the clans çıktı.sadece dekor değişik.pek bir numarası yok yani.
  • Yıl olmuş 2014 hala 8 bit atari oyunu gibi oyun yapıyorlar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu oyunu oynayan var mıdır? Varsa hangi Squad'lara üyesiniz?
  • Sezar kardeşim herşey grafik olsaydı bu gün crytek dünyanın 1 numarası olurdu o yüzden bu kadar kıt görüşlü olma :) Ayrıca Rebels tarafında TurkishUnion adında bir takımımız var katılmak isterseniz aramıza bekleriz :)

• indiriyorum, bakalım
  • Clash of Clans çakması oyun yapmaktan bıkmadılar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun nick kısmında telefon numarasını istiyordu girdim değiştiremiyorum şimdi saçma olmuş

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.