Şimdi Ara

SUPERONLINE TAAHHÜTSÜZ ABONELERE 1 EYLÜLDEN İTİBAREN ZAM UYGULUYOR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
2
Favori
3.314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün telefonla gelen bilgilendirme neticesinde benim gibi taahhütsüz abonelere 1 eylülden itibaren yeni fiyatlar uygulanacakmış. şaka mı bu? ama sayfalarına bakınca duyurularını gördüm. http://www.superonline.net/hakkimizda-detay?h=21&d=8293 zorla taahhüt almak için bu uygulamaya gitmeleri beni çok kızdırdı. artık aboneliği sonlandırmak farz oldu. şark kurnazlığından başka bir şey değil bu uygulama. KINIYORUM SENİ SUPERONLINE.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 megabit 50 gb akn, 39 lira olmalı taahhütsüz, superonline tam bir fiyasko.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dün arayıp 25 Mbps 75GB AKK'li tarifeye 2 yıllık taahhütle geçirmeyi teklif ettiler ama 10 Mbps'lik paketi AKK'siz kullandığım için 49 yerine 69 TL'den devam etmeyi kabul ettim. İmzaladığımız sözleşmede AKK geçmediği için uygulama şansları da olmayacak sanırım. Çünkü telefonda sadece zam geleceğini bildirdiler.

Yine de paketin AKK'siz devam edip etmeyeceğinden emin değilim. Şark kurnazlığı yapıp AKK'yi kilitleyebilirler gibi geliyor. Durum hakkında fikri, bilgisi olan bir arkadaş aydınlatırsa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Voxville -- 23 Ağustos 2014; 11:08:06 >
  • Ful sınırsızlar kanmasın hız alanı ile imtihan etmeyin
  • Quiknet sözleşmesi olan 10 mbit akk'siz full sınırsız 49 TL ödeyenleride kapsıyor mu bu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Quiknet sözleşmesi olan 10 mbit akk'siz full sınırsız 49 TL ödeyenleride kapsıyor mu bu ?

Muhtemelen hocam. Quiknet olması bir şey değiştirmeyecektir. Ben de Superonline adı altında birleşme olduğu zaman geçmiştim aynı pakete. Dün arayıp zam geldiğini, dilersem taahhüt karşılığında 12 ay aynı fiyattan 25 Mbps 75 GB AKK'li pakete geçebileceğimi söylediler. Kabul etmedim, efendi efendi zamımı yedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Voxville -- 23 Ağustos 2014; 14:44:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Voxville

quote:

Quiknet sözleşmesi olan 10 mbit akk'siz full sınırsız 49 TL ödeyenleride kapsıyor mu bu ?

Muhtemelen hocam. Quiknet olması bir şey değiştirmeyecektir. Ben de Superonline adı altında birleşme olduğu zaman geçmiştim aynı pakete. Dün arayıp zam geldiğini, dilersem taahhüt karşılığında 12 ay aynı fiyattan 25 Mbps 75 GB AKK'li pakete geçebileceğimi söylediler. Kabul etmedim, efendi efendi zamımı yedim.

Vay arkadaş ya İnterneti bitirdiler resmen. Aylardır kin kusuyorum adamlar her geçen gün daha geriye götürüyor. 5-10 bin kişi aynı anda iptal etse AKK'yi kaldırabilirizde nerdeee. Millet önüne ne konsa kabul ediyor. Büyük bir isyan harekatı başlatmak lazım. Artık bir filmin minimum 3-4 gb olduğu 3-4 dk videoların biel HD olduğu bir devirde uğraştığımız işlere bakın. 3 film 2 video ile interneti kullanma hakkımızı sonlandırıyor adamlar. Aslında 69 verip sınırsızda kalmak isterdim ama çok sık oyun oynadığım için bu hız yetmiyor artık. Avrupada ve USA'de 100 mbit download 100 mbit upload standart hale geldi bizde ki gibi upload hızları 10'da 1'ide değil adamlar download hızı kadar upload kullanıyor FPS ve MMO'larda sürünür hale geldik. 10 mbit'e 69 vermek yerine 50 mbit gece kuşuna geçmeyi düşünüyorum. Download'ları sadece 00:00 - 06:00 arasında yaparsam kalan 100 gb kota gündüz kullanımına yeter diye düşünüyorum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: John Voxville

quote:

Vay arkadaş ya İnterneti bitirdiler resmen. Aylardır kin kusuyorum adamlar her geçen gün daha geriye götürüyor. 5-10 bin kişi aynı anda iptal etse AKK'yi kaldırabilirizde nerdeee. Millet önüne ne konsa kabul ediyor. Büyük bir isyan harekatı başlatmak lazım. Artık bir filmin minimum 3-4 gb olduğu 3-4 dk videoların biel HD olduğu bir devirde uğraştığımız işlere bakın. 3 film 2 video ile interneti kullanma hakkımızı sonlandırıyor adamlar. Aslında 69 verip sınırsızda kalmak isterdim ama çok sık oyun oynadığım için bu hız yetmiyor artık. Avrupada ve USA'de 100 mbit download 100 mbit upload standart hale geldi bizde ki gibi upload hızları 10'da 1'ide değil adamlar download hızı kadar upload kullanıyor FPS ve MMO'larda sürünür hale geldik. 10 mbit'e 69 vermek yerine 50 mbit gece kuşuna geçmeyi düşünüyorum. Download'ları sadece 00:00 - 06:00 arasında yaparsam kalan 100 gb kota gündüz kullanımına yeter diye düşünüyorum.

Mantıklı hocam. 50 Mbps ile 6 saatte neler neler iner. Gündüz 100 GB hayli hayli yeter. Benim de kafama yattı bu. Taahhüt bitince 90 TL'ye çıkıyor ama o zaman yine bir kampanya bulunur.

• Aynen. Gece kuşu en mantıklısı ilk yıl 59 TL 2. yıl 69. Bitincede geçilir başka bir şeye. Torrent'ede zamanlama koyarsın 00:01'de başlar 05:59'da download'uda upload'uda keser. Yalnız bir durum var şöyle ki abimde gece kuşu var geçen günlerde kota incelemesi yaptım ayın 8'i ve civarlarında bazı geceler kotaya saymış geçtiğimiz aylarda da bu tip durumlar oldu bir kaç kez bu durum can sıkıcı biraz. Yani kota sistemi arada çalışmayıp gece sayabiliyor bunuda çözene kadar telefonda baya uğraştırırlar. Yinede sınırsız 10 mbit'e 69 vermekten daha iyi bir seçenek gibi
  • Bende de var 10 mbit.Kararsız kaldım 50 mbit gece kuşuna geçip geçmemekte sonuçta hız yavaş olabilir ama en azından gerçek sınırsız.Şu an kafam karışık bayağı.

Bu da ortalama download miktarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackF!Re

Bende de var 10 mbit.Kararsız kaldım 50 mbit gece kuşuna geçip geçmemekte sonuçta hız yavaş olabilir ama en azından gerçek sınırsız.Şu an kafam karışık bayağı.

Bu da ortalama download miktarım

Vallahi bu vaziyette geçmeyi düşünüyorum hocam ben. Sen hiç düşünme kalmayı. 10Mbps olup 30 saatte indireceğim şeyi gece 50Mbps ile 6 saatte indirebilirim. Kağıt üzerinde böyle, pratikte de çok büyük farklar oluşacağını sanmıyorum. Online dizi-film izleme gibi alışkanlıklarım yok. İndirip izliyorum. Bu ayki 311 GB'ın 200'ü kafadan Breaking Bad'e gitti zaten. Gece indirebileceğim için gündüz fazla kota kullanmam.

Temmuz'da da MMO'ya sarmıştım ondan fazla download olmamış görüldüğü üzere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Voxville -- 23 Ağustos 2014; 18:35:54 >

• Bende şimdi baktım aylık ortalama download miktarım 120 gb - Upload 100 gb. Gün içerisinde ara ara youtube'dan şarkı ve video izliyorum bunun dışında download ve upload'larımın tamamını torrent'ten indirdiğim filmler oluşturuyor. Bu filmlerin hepsini gece 00:00 - 06:00 arasında yaparım yine etkilemez. Aslında şimdi ki AKK'siz paketimizden bir farkı yok. Sadece uyulması gereken bir kuralımız oluyor download ve upload'u gece yapıcaksın onun dışında ki internette dolanma gezme sosyal medyadan izlenen videolar eklenen fotolar vs... bunlar ayda 100 gb etmez yanına bile yaklaşamaz hatta. Yinede günlük kullanım analizi yapın ona göre karar verin. Gece download yapma olayını yapabildğiniz takdirde aynı paraya 5 misli hızlı internet olmuş olucak. Upload hızıda 5 mbit FPS ve MMO oyunlarında ciddi bir iyileşme olur.
  • Arkadaşlar AKK'yi geçtiğimiz gün hemen hız düşüyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A fine day to die

Arkadaşlar AKK'yi geçtiğimiz gün hemen hız düşüyor mu ?

Ne günü dakikasında hız düşüyor.
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    hocam suan d smart net kullanıyorum ve ayın 16-17'sinde AKK otomatik devreye giriyor. İlk gün 50Gb kotayı aşsak bile yine ayın 16sında 3mbite düşüyor. Anne baba sağolsun adamlara internet kullanmayı öğrettik kotayı sömürüyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: A fine day to die

hocam suan d smart net kullanıyorum ve ayın 16-17'sinde AKK otomatik devreye giriyor. İlk gün 50Gb kotayı aşsak bile yine ayın 16sında 3mbite düşüyor. Anne baba sağolsun adamlara internet kullanmayı öğrettik kotayı sömürüyorlar

Sansliymissiniz kardesim valla, tadini cikarin :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    sırf bu yüzden dsmartı bırakamıyorum şimdi de evdekiler internete abanıyor ve bf4 oynarken internet yavaşlıyor
  • Bu yaptıkları düpedüz haksızlık. Ben ne kampanyaya geçmeyi, ne de 69TL ödemeyi düşünüyorum. Tüketici hakları, şikayet, olmadı dava yollarını deneyeceğim. En kötü aşağıdaki tarifeye geçeceğim.

http://www.turksatkablo.com.tr/internet-Kampanya,270

Bilinçli tepki gösterirseniz geri adım atacaklardır.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.