Şimdi Ara

aztech dsl605ew sorunu acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar arkadaşımın aztech dsl605ew modemini ben aldım o kendisine farklı bi modem aldıgından bunu bana verdi ben normal tplink modem kullanıyom ttnet kullanıyom o arkadaşım superonline kullanıyodu ben bu modemin arkadasındaki reset dügmesine 10 saniye bastım peki ben bunu nasıl kullanabilirim kabloları takınca internet ısıgı kırmızı yanıyo ne yapabilirim acil destek lfn...

• Modemin web sitesine girip kullanım kılavuzuna bakarak ttnet kullanıcı adı ve şifreni girmelisin.
  • kardeş ben ttneti aradım bi bayan cıktı da aztech modemi desteklemiyo felan filan dedi ttnet için bana şuunu dedi modem şirketine ulaşın ordan size yardım etcekler dedi bana ttnet şifremi kullanıcı adımı felan verdi gerçi ben zaten biliodum şimdi napcam ben aztech şirketini arıyıp ne diycem ki bunu ben kendim yapamam mı yoksa şöle bişey mi olcak arıycam ben şimdi aztech firmasını ttnet imi kapattırcaklar anlamadım ben açıkcası
  • muratinho M kullanıcısına yanıt
    Modem sayfasında ayarlar yapman gerekiyor. 192.168.1.1 ya da 192.168.2.1 modem sayfa linkidir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.