Şimdi Ara

sizce hangisini almalıyım ...???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

dacia sandero 1,5 dci stepway mi. ?

araç alacak olsanız hangisini tercih edersiniz neden ????

• ikisi arasında kalsam genişlik ve motor faktöründen dolayı stepway alırdım
  • i20 alısverısarabası gıbı. Bende stepway dıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dci sandero al kafan rahat olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dacia önerenlere hayret ediyorum
  • i20 tercih ederdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: omgomg

dacia önerenlere hayret ediyorum

<!--ok-->

neden
  • quote:

Orijinalden alıntı: taylan mercan

Senın ilacın burda :D

Örnek:http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-deniz%2Cden-hatasiz-25000km-de-fiesta-1.5-tdci-titanyum-x-176181299/detay

bunu kullandım fiesta yı sevmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: omgomg

dacia önerenlere hayret ediyorum

<!--ok-->

neden

kullanmadım her yerde kötü yorumlarını okudum kalitesizmiş
  • Dcı motorlu dacia.

• dacia'ya para vermem. Ama yakında yeni kasası çıkacak olan i20 de almam. Ama illa birisini alacağım derseniz i20. başka önerilere açıksanız punto, ticari olmasını önemsemezseniz ford tourneo courier 1.6 tdci titanium plus gibi araçlara bakın. Ancak dizel ihtiyaç değilse 9.000 lira dizel farkı vermeden benzinli bir araç alıp tüp takın derim.
  • Kesinlikle i20. Dacia asla almam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tabiki i20. Dacia kaportası kağıt gibi.

• Dacia hakkında sakın alma diyenleri dikkate alma. Bişey bilmeden sallıyo arkadaşlar

• dacia ben de pek önermem araç sadece motor avantajını kullanıyor. eğer ben dci motorun ekmeğini yerim,yakıt tüketiminin düşüklüğü ve atik motor benim için yeterlidir.. diğer konformuş, iç mekanın adi plastikten yapılma olmasıymış ya da aracın 90lardan kalma bir his vermesi falanmış umrumda değil diyorsanız sandero alın tabii ki dicek bişi yok.

i20'ye gelince, hyundai kademe atladı artık ben de bu kanıdayım. i20'nin ön göğüs kısmı sanderoya göre bana kalırsa daha modern bir hava veriyor. iki aracın da aşağı yukarı performans kriterleri birbirine yakın gördüğüm kadarıyla. hele ki yakıt tüketimi verileri neredeyse birebir.

bence burda sizin vereceğiniz karar ün yapmış güvenilir bir motor ama konforsuzluk ve eski model hissi mi? yoksa i20 mi?
    ben 2.yi seçerdim fiyatlar yakınsa şayet.
  • i20 daha konforlu bence
  • Daciaya hic binmedim ama hergun yakindan goruyorum:) Aracin ici full sert plastik:) arka camlar otomatik degil:) digital klima bile yok en fullerinde gerçi bos modellerde klima yok sonra kaporta kagit gibi kimse karsi cikamaz buna:) on camlar otomatik ama goguse koymuslar araba sadece az yakiyor hersey bundan ibaret

• quote:

Orijinalden alıntı: kerim336

Dacia hakkında sakın alma diyenleri dikkate alma. Bişey bilmeden sallıyo arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

quote:

Orijinalden alıntı: kerim336

Dacia hakkında sakın alma diyenleri dikkate alma. Bişey bilmeden sallıyo arkadaşlar

Ben duster almadan önce herkes çok tavsiye etmiyodu Dacia =Facia gibi komik arkdaşlar vardı şuan iyiki onları ddinlememişim diyorum. Evet plastiği sert iç tasarım On Numara değil ama diğer Avantajları bunları görmezden gelmemi sağlıyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.