Şimdi Ara

Deep Freeze Problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayara deep feeze yükledim onu kaldıracağım simgesi yok ama çalışıyor görev yöneticisine giriyorum oradan işlemlere orada çalıştığına dair bir belirti yok hatta isimi orada yazmıyor nasıl kaldırabilirim simgesini bulsam olacak yada bildiğiniz bir kısayolu varmı?

• program fileste buluyor tıklıyorsun.sonra açılıyor ve kaldırıyorsun
  • Sorunun yeri burası değil aslında,yazılıma açsaydın daha iyi olurdu..Neyse:Shift+ctrl+alt+F6 tuşlarının hepsıne aynı anda basarsan deepfreeze kontrol panel ekrana çıkar..Erdinç35 program filesden olmaz o iş
  • bende deepfreeze deval var yanılmıyorsam evet deepfreeze 6 ben bunu yüklüyorum simgesi gözükmüyor shift+ctrl+alt+f6'ya basıyorum simgesi felam hiç bir şey olmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: masumiyet

bende deepfreeze deval var yanılmıyorsam evet deepfreeze 6 ben bunu yüklüyorum simgesi gözükmüyor shift+ctrl+alt+f6'ya basıyorum simgesi felam hiç bir şey olmuyor

Amaç deepfreezei iptal etmekse bir program linik vereyim. ctrl alt shift f6 ile veya simge ile hatta şifre ile ugraşmadan direk pasif yapın
  • o ne öle yaw :) shift e basılı tutup deep freezeyi tıklarsan direk kontrol paneli açılır zaten pasif yapıp silmeside cok kolay sorunu tam anlayamadım*???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.