Şimdi Ara

YARDIM İOS 5 Lİ CİHAZA İOS 7 UYGULAMALARI YÜKLEME

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar selamlar. Elimde iphone 4 var geveyli sürüm 5.1.1 jailbreakli. Mağlum çoğu uygulama ios 5 desteklemiyor. Peki ios 5 li cihazıma ios 7 li uygulamaları yüklemek istiyorum bunun bir çözümü yolu yordamı varmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hardwell81 -- 21 Ağustos 2014; 22:30:16 >

• Appstore değilde jb sayesinde gelen alternatif uygulama marketleriyle istediğini indirip ios 7 ibaresine takılmadan kullanabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte bunu bende duydum ama internette bunu nasıl yapacağım hakkında bilgi yok doğru düzgün :/

• Öyle birşey olacağını sanmıyorum yani ios7 isteyen bi uygulamayı ios 5 e kuramazsın kursanda çalışmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: tolga164

ipa installer tweakini kuracaksiniz.Daha sonra ayarlarindan force installation seceneginin isaretli oldugundn emin olduktan sonra ios10 isteyen uygulamayi bile yukleyebilirsiniz.

hocam o zaman çok iyiymiş bide türkçe klavye ayarlamayı yaparsak bende 7.1.2 den 5.1.1 e döneceğim
  • quote:

ipa installer tweakini kuracaksiniz.Daha sonra ayarlarindan force installation seceneginin isaretli oldugundn emin olduktan sonra ios10 isteyen uygulamayi bile yukleyebilirsiniz.

force yi işraretledim cyda dan ios 7 isteyen uygulamayı idir dediğmde gene ios 7 istiyor apple store dede aynı neden olmadı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

netten uygulamanin ipa dosyasini telefona kaydedeceksiniz.Daha sonra ipa installer uygulamasindan kaydettiginiz dizini acip oradan yukleyeceksiniz

yüklemek istediğim programın ipa sını bulamıyorum dep formatında var dep formatınıda ipa installer desteklemiyor

i file ile dep formatını açıyorum fakat bu seferde ios 7 yüklememeniz gerekli hatası alıyorum nasıl cıkam bu işten
  • sakin,şu anda en iyi sürümdesin ve appstore eski sürümleri yükleyebiiyor boşuna geçme bir sürüme iPhone 4 için 5.1.1 candır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.