Şimdi Ara

27 bin tl- c ya da d sınıfı sedan araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
923
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Akrabam için max 27 bin tl ye araç bakıyoruz. Toplam 5 kişilik aile. önemli olan kriterler:

- Manuel vites
    - Benzinli(lpg)
    - Geniş iç hacim ve bagaj
    - Sağlamlık ve güvenlik
    - ikinci elde sıkıntı çıkarmaması
    - Sedan araç

Belirttiğim fiyat maksimum değerdir. 20-27 bin tl aralığı da olabilir. Çok eski modeller düşünülmüyor. Mesela 2004-2008 model arası olabilir.

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılın Üyesi -- 21 Ağustos 2014; 22:09:21 >

• O fiyat araliginda bisey varmiki eli ayagi duzgun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eren15935

O fiyat araliginda bisey varmiki eli ayagi duzgun

Valla vectraları gözüme kestirdim ama belki başka alternatifler de olabilir diye farklı görüşler alayım dedim.
  • Guzel arac vectra. Tavsiye ederim. Ama o model araliginda o fiyata varmi bilmiyorum. Temizi bulunursa alinir mis gibi

• quote:

Guzel arac vectra. Tavsiye ederim. Ama o model araliginda o fiyata varmi bilmiyorum. Temizi bulunursa alinir mis gibi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-boyasiz,masrafsiz-cok-temiz-arac-176306655/detay/
    Mesela şöyle bir araca baktım da. Sanırım istediğim fiyata indirir. Bu araçların kronik bilinen sorunları var mıdır acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yılın Üyesi

quote:

Guzel arac vectra. Tavsiye ederim. Ama o model araliginda o fiyata varmi bilmiyorum. Temizi bulunursa alinir mis gibi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-boyasiz,masrafsiz-cok-temiz-arac-176306655/detay/
    Mesela şöyle bir araca baktım da. Sanırım istediğim fiyata indirir. Bu araçların kronik bilinen sorunları var mıdır acaba?

Guzel duruyor arac. Yinede bakmak lazim. Suan arkadasta var bu modelden. Bir sorununu duymadim kendisinden. Motor zayif derler bu kasa icin. Ancak kullandim hic fena degil. Belki beklentimi dusuk tuttugum icinde olabilir. Kisacasi guzel aractir kendileri

• Aslında benim de bir arkadaş 2008 modelini kullanıyor. Çok memnun aracından. Hatta insigniaya bindiğinde kendi aracının daha geniş olduğunu söylüyordu. Bakalım daha iyi alternatifler olmazsa vectra benim de kafama yatıyor şuan.
  • Arkadaşım uzak dur vectra c baştan aşağı kronik problemleri olan bir araba.2 sene bindim çeşitli nedenlerden 4 kere yolda bıraktı.sattığımda 68bin kmde idi servis bakımlıydı.Ayrıca ilandaki aracında km si orjinal ise bende adımı değiştiririm..O fiyatlara avensis,corolla civic temiz japon arabaları bulursun...
  • Teşekkürler yorumlarınız için. Aslında forumdan daha önceden de böyle şeyler duyduğum için biraz da bu sebepten konu açma gereği duydum. Avensis de düşünülebilir. ilanları bi karıştırayım.
  • Yılın Üyesi kullanıcısına yanıt
    hocam TOYOTA AVENSİS lere bir göz atmanı tavsiye ederim çok güzel arabalar sıkıntısız masrafsız
  • Chevrolet Cruze 1.6 124hp manual. Araç hantal diyenler için 0-100 10.4 sn. Çok yakıyor diyenlere dikkatli kullanırsan benzinle 7-8LT yakıyor Ankara trafiğinde. Onun dışında aile aracı olarak demişsin güvenlik donanımları tam, baz modelinde bile ESP var araç yolu gayet iyi tutuyor fren mesafeside baya iyi ancak ıslak zeminde ABS'nin birkaç kere kafası karıştı. Bagajı büyük, arka koltuklara 3 kişi rahatlıkla oturabiliyor diz mesafesi çok da olmasada yeterli. İç mekanda malzeme kalitesi orta seviyede bir Audi, Vw olmadığı gibi bir Renault, Fiat'ta değil. 10bin bakımı 490 lira buna hava filtresi, polen filtresi, yağ filtresi ve motor yağı dahil. Bence LPG takacaksanız 27bine alabileceğiniz F/P aracıdır Cruze. Model yılı yüksek, km düşük, donanımlı, yolda sürücüye güven vererek giden o fiyat aralığında nadir araçlardan birisi. Eksilerine gelince; iç malzeme kalitesi arka kapılarda daha iyi olabilirmiş, araç biraz daha alçak olabilirmiş çok yüksek duruyor, önde led kullanabilirlermiş bu kasaya yakışırdı, stok ses sistemi tatmin edici seviyede ama biraz daha iyi olabilirmiş.

• quote:

Selam arkadaşlar.
    Akrabam için max 27 bin tl ye araç bakıyoruz. Toplam 5 kişilik aile. önemli olan kriterler:

- Manuel vites
    - Benzinli(lpg)
    - Geniş iç hacim ve bagaj
    - Sağlamlık ve güvenlik
    - ikinci elde sıkıntı çıkarmaması
    - Sedan araç

Belirttiğim fiyat maksimum değerdir. 20-27 bin tl aralığı da olabilir. Çok eski modeller düşünülmüyor. Mesela 2004-2008 model arası olabilir.

Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ediyorum.

işte aradığın araç hemde 70 bin kmde.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-sahin-s-1.6-ful-orjinal-ful-tesisat-cok-temiz-127963158/detay

• Bora pasific veya confortline tavsiye ederim.ici cok genis degil ancak bagaji, uretim yilina gore malzeme kalitesi iyidir; lpg ile uyumlu.Satarken km si ne olursa olsun temiz arac hemen satilir.Avensis yine lpg ile uyumlu cok iyi bir tercih olur ancak 1.6 110 beygir biraz hantal kalabilir.Onun haricinde temiz bulunursa kesinlikle c sinifi bir araca tercih edilir.Ha birde 2.eli vw gibi hizli degildir.Ben olsam uzun sure kullanacaksam avensis, aksi halde bora alirdim.

• http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volvo-volvo-s40-sahibinden-km-si-89-binde-satilik-166783804/detay

Vectra, megane 2, s40 gibi modellere bakmanızı öneririm.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Deneyim olarak söyleyeyim, Vectra B makyajlı kasalar Megane II'den daha rahat, sessiz ve konforlu araçlar. Kaldı ki 27.500'e C kasa alabiliyorsunuz. D segmenti bence doğru seçim olacaktır. Ama yakıt diyorsanız, Megane II'ler az yakan araçlar

• Yılın Üyesi kullanıcısına yanıt
    2007-2008 megane 2 1.6 benzinli
  • quote:

quote:

Vectra C yaklasık 5 sene kullandık bır kac ufak elektronık arızadan baska hıc bır sorun cıkarmadı. Yalnız 1.6 motordan yuksek performans beklemeyın ama sakin kullanan bırısı ıcın fazlasıyla yeterlı gelecektir. Biz benzinli kullandık LPG taktırmadık bıraz fazla yakıyordu ama konforuyla telafi ediyordu

• quote:

Orijinalden alıntı: haktur12

işte aradığın araç hemde 70 bin kmde.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-sahin-s-1.6-ful-orjinal-ful-tesisat-cok-temiz-127963158/detay

ohaa. iyiymiş

• Evet özellikle vectra, avensis ve megane II ler bu paraya ön plana çıkan araçlar. Temiz bir megane bulma şansı daha yüksek ama ben meganeyi 3. sırada tutarım bu listede.
    Sanırım sorunsuzluk olarak avensis daha ön plana çıkacaktır.
    Vectra kullancılarından ricam; bu aracın çıkardığı arızalar, herhangi bir aracın çıkardığı arızalar kadar mı yoksa gerçekten daha mı rahatsız edici? Bazen şans işi de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yılın Üyesi -- 22 Ağustos 2014; 8:52:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shedower.

Vectra C yaklasık 5 sene kullandık bır kac ufak elektronık arızadan baska hıc bır sorun cıkarmadı. Yalnız 1.6 motordan yuksek performans beklemeyın ama sakin kullanan bırısı ıcın fazlasıyla yeterlı gelecektir. Biz benzinli kullandık LPG taktırmadık bıraz fazla yakıyordu ama konforuyla telafi ediyordu

Evet tecrübeleriniz benim için önemli, teşekkürler.
    5 sene kullanılan herhangi bir araç da bir kaç sorun çıkarır zaten. Zaten aile aracı olarak alınacağı için performans çok da önemli değil.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.