Şimdi Ara

300-400 TL Arası Tablet Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar tablet konusunda biraz bilgisizim ve çok kararsız kaldım bildiğiniz uzun süreli kullandığınız güzel kullanışlı bir tablet önerir misiniz?

Arkadaşlar aradığım tablet boyutu : 10.1
    Şarjının uzun gitmesi benim için önemli
    Varsa IPS ekran benim için çok avantaj olur.

Tableti genelde kullanacağım alanlar ; Oyun , Nette dolaşmak , Müzik dinlemek , Kitap Okumak

Bu alanlara uygun yeterli sayılabilecek 300-400 TL arası kullanışlı sıkıntı yaratmayacak bir tablet arıyorum arkadaşlar vaktinizi ayırıp 1 tablet önerirseniz sevinirim.

• O fiyata aradigin ozellikler cok zor.fiyat yukseltirsen veya 10.1 deil de 7.0 olursa boyut biseyler oneririm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: biloslayn

O fiyata aradigin ozellikler cok zor.fiyat yukseltirsen veya 10.1 deil de 7.0 olursa boyut biseyler oneririm.

Ips ekran fiyatı etkileyecektir evet. ben sadece aradığım fiyata varsa diye belirttim ve bu fiyata birkaç tablet var reeder a10T codegen speed 10.1 ekranlar fakat gözden kaçırdığım bilmediğim veya bu tabletler hakkında bilgilendirebilecek kişilerden yorum bekliyorum kardeşim gerçekten iyi tabletler var evet 1000 1200 civarı. Paramın yettiği yere kadar en iyi 10.1 hangisiyse onu almayı düşünüyorum ekranın büyük olması benim için iyidir bir kusur işlediysem affola.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EdisonShell

quote:

O fiyata aradigin ozellikler cok zor.fiyat yukseltirsen veya 10.1 deil de 7.0 olursa boyut biseyler oneririm.

Ips ekran fiyatı etkileyecektir evet. ben sadece aradığım fiyata varsa diye belirttim ve bu fiyata birkaç tablet var reeder a10T codegen speed 10.1 ekranlar fakat gözden kaçırdığım bilmediğim veya bu tabletler hakkında bilgilendirebilecek kişilerden yorum bekliyorum kardeşim gerçekten iyi tabletler var evet 1000 1200 civarı. Paramın yettiği yere kadar en iyi 10.1 hangisiyse onu almayı düşünüyorum ekranın büyük olması benim için iyidir bir kusur işlediysem affola.

Kardes eger kisa sureli istiyosan al.ben sadece deneyimimi soyluyorum.1 yil once reeder vardi bende 10.1 1 yaklasik 1 ay sonra resmen coktu:).garatiye gitseďe takilmalar oldu.sadece internet isime yariyordu.isin icine oyun giriyorsa orada 2 defa dusuneceksin.ben sadece senin paran israf olmasin diye ugrasiyorum.ama yinede karar senin.saygılar

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: EdisonShell

quote:

Kardes eger kisa sureli istiyosan al.ben sadece deneyimimi soyluyorum.1 yil once reeder vardi bende 10.1 1 yaklasik 1 ay sonra resmen coktu:).garatiye gitseďe takilmalar oldu.sadece internet isime yariyordu.isin icine oyun giriyorsa orada 2 defa dusuneceksin.ben sadece senin paran israf olmasin diye ugrasiyorum.ama yinede karar senin.saygılar

anladım kardeşim değerli yorumun için çok teşekkür ederim. O zmn diyorsun ki parayı biriktir Asus Samsung iPad gibi sağlam tabletlere yönel :)

• Aynen öyle.en dogru secim.

• EdisonShell E kullanıcısına yanıt
    Codegen, Dark, Piranha, General Mobile gibi garanti takibinde sıkıntı yaşatan firmalara yanaşma kardeşim.

Yerli ithalatçı markalardan bildiğim kadarıyla Ezcool, Artes iyidir. Başkada sıkıntısız firma-marka bilmem.
    En güncel Android sürümlerine çıkabilmek için iyi bir marka alman tabi daha iyi olur. Samsung, Asus gibi. En düşük marka olarak Lenovo olabilir bence. Şu anki fabrika çıkışı 4.2 olan ürünleri bile genelde 4.4.2 KitKat alabiliyor.
  • Codegen Quantum 94 gerçekten aradığın ürün derim gayet performanslı IPS ekran 2 Gb DDR3 Ram var işe RK3188 Quad Core işlemciye sahip gayet kaliteli bir ürün tavsiye ederim .
  • Reeder A10i 10 inç IPS ekranı bulunmakta. İntel işlemcili tabletlerin şarj süresi diğer tabletlere göre daha üst seviyede. Yeni nesin oyunları rahatça oynatabilmekte F/P olarak alabileceğin en iyi tabletlerden biri tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.