Şimdi Ara

## Siz olsaydınız hangisini alırdınız ? Acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
306
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu 2 telefon arasında kararsız kaldım bana yardımcı olurmusunuz ?

Birinde 3000 mah pil var, diğerinde 1450 mah pil var.
    Birinde 1440p ekran varken, diğerinde 640p ekran var.
    Birinde bilgisayar gibi bir işletim sistemi varken , diğerinde tarayıcıdan dosya bile indiremediğimiz bir sistem var.
    Birinin kamerasında ois ve lazer odaklama varken , diğerinde sıradan 8mp kamera var
    Birinde nfc varken diğerinde yok.
    Birinde hafıza kartı takılabilirken ,diğerinde 16 gb hafızaya muhtaç kalacağız.
    Birinde ekrana çift tıklayarak ekranı uyandırabilirken ,diğerinde ise devamlı tuşa basacağız.
    Birinde miracast kablosuz görüntü aktarma varken ,diğerinde sadece ek aparat alıp kablo ile tvye bağlayabilyoruz.

2 telefonda 2000 lira civarına satılıyor hangisi alayım karar veremedim ??? Bana iphone 6 alın demeyim şimdi alacağım , gelecekte yaşamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi applemanyagi -- 21 Ağustos 2014; 19:06:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Birinde sorunsuz ios varken , diğerinde sorunlu android var demeyi unutmuşsun. Genede mantıklı davranıcam herşeye rağmen g3 diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kullanimina gore degisir
    ben misal cok oyun oynayan biriyim fakat 5s alip 2500 mah lik kilif seklinde harici batarya aldim
    bence iphone kalitesini baska yerde bulamazsin iphone al gec

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nickinin hakkını vermelisin.

• 5s öneren cok olacak ben de dahil fakat harici sarj cihazlari var onlardan da al

• quote:

Orijinalden alıntı: applemanyagi

Arkadaşlar şu 2 telefon arasında kararsız kaldım bana yardımcı olurmusunuz ?

Birinde bilgisayar gibi bir işletim sistemi varken , diğerinde tarayıcıdan dosya bile indiremediğimiz bir sistem var.
    Birinin kamerasında ois ve lazer odaklama varken , diğerinde sıradan 8mp kamera var
    Birinde ekrana çift tıklayarak ekranı uyandırabilirken ,diğerinde ise devamlı tuşa basacağız.
    Birinde miracast kablosuz görüntü aktarma varken ,diğerinde sadece ek aparat alıp kablo ile tvye bağlayabilyoruz.

2 telefonda 2000 lira civarına satılıyor hangisi alayım karar veremedim ??? Bana iphone 6 alın demeyim şimdi alacağım , gelecekte yaşamıyorum.

Konu nick uyumsuzluğu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

Nickinin hakkını vermelisin.

Hakkını veririm sorun değil ama aynı paraya daha iyisi varsa gider onu alırım. Parayı sokakta toplamıyorum applede benim babamın şirketi değil.
    Konuyu sadece en iyisi hangisi onu öğrenmek için açtım..

• quote:

Orijinalden alıntı: applemanyagi

Arkadaşlar şu 2 telefon arasında kararsız kaldım bana yardımcı olurmusunuz ?

Senin derdin başka. Apple a vurmak için açmışsın konuyu. Diğerleri doğru olabilir ama os konusunda saçmamamışsın. Birinde bilgisayar gibi os var demişsin. İkisi de zaten bilgisayar ve beğenmediğin ios amdroid i süpürür.

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Ben iosa bilgisayar gibi değil demedim ki , nerenden uyduruyorsun. Sadece tarayıcıdan dosya indirilemediğini söyledim, senin telefon özel üretim olup dosya indirebiliyorsan sözümü geri alıyorum.

• applemanyagi A kullanıcısına yanıt
    Lg g3 forumun da cihazın problemleri üzerine çok konuşuldu eğer güncelleme vesaire çözülmediyse o cihaza şuan pek yanaşmamak lazım evvela 2k ekran çok güzel görünüyor g3 lakin snapdragon801 ve adreno 330 gpusu asla o cihazı taşıyamaz bu sebepten ötürü bataryadan çok kaybedecek cihaz aynı şekilde sağlam grafiklerde oyun oynamayı pek beklemeyin derim.ONun dışında güzel bir cihaz,alacaksan kesinlikle 32 gb 3 gb ramlı versiyonu almalısın.

• Buna iphone bölümüne yazdıysan tabiki 5s

• Akıl olarak dersen şuan g3 ama dikkatini çekerim sadece şuan ama ben alıcak olsam 5s alırım kullanamıyorum android işlemcili cihaz karışık geliyor bana

• Oyun varsa iOS.

Android cihazlarda oyun isi cok stabil degil acikcasi sebebi de cok cesit donanimdan dolayi uyumluluk sorunlari cok oluyor.

• Aklınca laf sokuyor bence öve öve bitiremediğin cihazı almalı ve kullanıcı adını değiştirmelisin

• Sen aslinda kendin kararini vermissin
    Apple icin olumlu birsey pek yazmamissin o zaman neden apple alasin

Yukarda bir arkadas sana apple a laf vurmak icin acmissin konuyu demis ve bende arkadasa kesinlikle katiliyorum
    Iyi forumlar

• G3

• Kagit uzerinde g3 ama bence 5s

• G3 suya toza girdiği zaman çalışmaz tutukluk yapar sen en iyisi 5S al

• iPhone 5S ve 10.000 mAh üstü bir powerbank
  • Bugün arkadaşımın lg g3 ünü kullandım ara sıra kasma yapar gibi geldi bana sonra kendi 5s imi aldığımda elime küçük geldi ama donma yok yani benimkinde

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.