Şimdi Ara

Vosvos göğüsünden konsol yapmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
6
Favori
2.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uzun zamandır aklımdaydı arkadaşlar sonunda göğüsü buldum yakında başlayacağım restorasyon sürecini burada paylaşacağım

Bu internette rasladığım proje bunun aynısını yapacağım.

Buda benim baya bir çürük var işim zor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niirvana -- 21 Ağustos 2014; 19:01:17 >

• merakla bekliyorum kardeş
  • Bugün biraz zaman ayırabildim pas çok var maalesef tamamen zımpara atıp kaportacıya vermeyi planlıyorum gidişata göre saç halinde bırakacağım yada muz sarısı yapacağım rengi.
     Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niirvana -- 10 Ocak 2020; 23:38:34 >

• Takipteyim sonucu merakla bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kendi orjinal radyoları 350 tl den aşağı yok bulduklarımda kir,pas içinde kromaja gitmesi lazım büyük bir ihtimal cd çalar koymayı planlıyorum usb girişinin olması dahada kolayıma gelecek kullanabilirlik açıdan.
  • niirvana kullanıcısına yanıt
    bu mesele çok emek istiyor.Sacı çıplak bırakmayın.Eğer yeterince emek sarfederseniz ortaya sanat eseri çıkar ben baştan söyleyeyim.Paslar için dönüştürücü kullanın.Kaportacı bunu mahveder.
  • Spirited kullanıcısına yanıt
    Merhaba pas dönüştürücü kullanıyorum.bugün sadece zımpara attım saca paslardan arındı ilk halinden daha iyi. usta olayına gelirsek kaportacıya ihtiyacım var maalesef arka oval bölüm için sac basılacak, çekiç lenecek baya iş var anlayacağınız klasikçi bir kaporta ustamız var ona yaptıracağım tavsiyeleriniz için teşekkürler.
  • Foruma takılmak için sebep teşkil edecek güzel konu buldum mu dayanamıyorum takip ediyorum, napayım huyum böyle

Umarım istediğiniz gibi güzel bişe çıkar ortaya.
  • Sağ olasın hocam ya ortaya çok iyi bir şey çıkacak yada kötü bir şey bende ne olacak pek kestiremiyorum olay kaportacıda bitiyor.
  • Bugün ilk kat zımparayı attım yarın biraz daha üstünden geçeceğim.

Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niirvana -- 26 Ağustos 2014; 16:51:36 >

• Takip,kolay gelsin

Edit:-3'e selam olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan G. -- 21 Ocak 2015; 18:28:36 >
  • Kolay gelsin. Krom kaplasanız nasıl olur acaba.
  • Kolay gelsin, eminim bitince çok güzel olacak :)
  • Orjinal bi çalışma olacak gibi takipteyim
  • Kolay gelsin.Özel kaplama mı yaptıracaksınız krom tarzı yoksa boyatacak mısınız?
  • Kaplama düşünmüyorum arkadaşlar metal zaten kanser olmuş kaplama yaparsam daha da fena olur. muz sarısına boyatacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niirvana -- 28 Ağustos 2014; 16:38:46 >
  • Kolay gelsin, resimleri bekliyoruz
  • Kolay gelsin. Merakla yapacaklarını bekliyorum.
  • Gösterge kutusunun kasası pastan görünmüyordu zımpara atıp güzel bir boya attım. Gösterge çerçevesi maalesef çok zarar görmüş onun yenisini alacağım.
    Kaportacıya bu hafta vereceğim arkadaşlar top artık ustada.

Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak Vosvos göğüsünden konsol yapmak

• Km sayacıyla oynamak çok kolay sıfırlayacaktım orjinal kalsın dedim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi niirvana -- 31 Ağustos 2014; 2:17:12 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.