Şimdi Ara

AKK aşıldıktan sonra Youtube Sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 16 Mbit ultranet paketi kullanıyorum. 75 Gb kota geçildikten ve hızım 3 mbps ye indikten sonra Youtube'da 720p ya da 1080p video izleyemiyorum.

Bilgisayarda da videolar otomatik olarak 144p geliyor. Yükselttiğimde izlemek işkence gibi 480p'de bile. Çok ağır yükleniyor.

Sizce sıkıntı nereden kaynaklanıyor olabilir ?

Modem olarak Air 5650 kullanmaktayım.

Değerlerim de paylaştığım resimdeki gibidir.
     AKK aşıldıktan sonra Youtube Sorunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emperor1907 -- 21 Ağustos 2014; 17:48:43 >

• sorun yok herkeste ağır yüklenir, yapabileceğin birşeyde yok malesef.

hattında da sorun yok.
  • Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ne biçim iş anlamadım.
    Bir video izleyelim diyoruz onu da mahvettiler. Bakalım daha neler göreceğiz :/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten 3mbit ile 480 üstü sakat izlemek istiyorsanız ıdm ile indirip izleyin yoksa maleesef 360p de sürünüyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

Hocam zaten 3mbit ile 480 üstü sakat izlemek istiyorsanız ıdm ile indirip izleyin yoksa maleesef 360p de sürünüyoruz.

Hocam yine eskiden tekleyerek de olsa izleniyordu. Şimdi hd moduna bile alamıyorum videoyu. Bilhassa mobil cihazlarda.

Gün geçtikçe geri gidiyoruz şu teknolojide.

Allah sonumuzu hayretsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emperor1907 kullanıcısına yanıt
    Haklısınız maleesef akk zımbırtısı kadar saçma bişey yok sınırsız diye satıp kota koyuyor var mı böyle haksızlık
    Şimdi başka arkadaşlar gelip sadece tr de değil çoğu ülkede var diyebilir.Ha o ülkelerde yanlış yapıyor tabii suç sadece btk de değil akk çıkarmalarının sebebi milletin torrent,idm ya allah diyip abanması bunu önlemek için yapmışlar %51 olmamasının tarafıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KüfürbazHaydoo -- 22 Ağustos 2014; 1:35:05 >
  • Konuyu hortlatmak gibi olacak ama google'dan ararken buldum bu sayfayi. Ben cok erken doldurmusum AKK'mi. Turknet kullaniyorum, dunden beri cok problem vardi internette sonunda AKK'den dolayi erken kisitlama oldugunu ogrendim. Az bir ihtimal de olsa steam indirmis olabilir diye dusunuyorum. Ama internet sitelerinde problem yasatan baglantim youtube'da 1080p goruntuyu takilmadan da oynatiyor. Bakiyorum 2.5mbit/sn. hizinda indiriyorum 1080p video izlerken. Cok garip, acaba turknet youtube'da kota olayini mi kaldirdi da benim haberim yok. NTV'ye BBC'ye donanimhaber'e dogrudurust baglanamiyorum ama 1440p vide izleyebiliyorum youtube'dan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.