Şimdi Ara

Kilit tuşu iphone 5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
309
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim yurtdışı İphone 5 var arkadaşlar İstanbulda değişitrecem kilit tuşu bozuk.Bir ara dediler yurtdışı cihazlar değiştirilmiyor internetten seri numarasından baktım değişime uygun diyiyor bi sorun çıkarmı sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay2323

Benim yurtdışı İphone 5 var arkadaşlar İstanbulda değişitrecem kilit tuşu bozuk.Bir ara dediler yurtdışı cihazlar değiştirilmiyor internetten seri numarasından baktım değişime uygun diyiyor bi sorun çıkarmı sizce?

Ya hiçmi bilen yok

• berkay2323 kullanıcısına yanıt
    Amerika olmadığı sürece değişim yapılır.

• A1428 ABD cihazı hocam :( hiçmi şansım yok

Hiç şansın yok hocam daha bu salı mağaza müdürü ile görüştüm "Kendi cihazım vardı onu bile Amerika'ya yolladım" dedi bana, ne kadar doğru bilmiyorum artık ama kesinlikle bakmıyorlar.

• Napacam hocam ABD ye yollasam değiştirdiler diyelim yeniden imei kaydı falanmı olacak nasıl olacak

Eğer Amerika'da değişim olursa yanında verilen değişim belgesi ile birlikte pasaport sahibi Btk'ya başvuruda bulunursa eski kayıt yeni cihaza aktarılıyor yani bir sorun olmuyor.

• Değişim belgesi kesinlikle veriliyor demi hocam

Evet veriliyor

• Peki çok teşekkür ederim iyi akşamlar

• kilit tuşu değişim proğramına uygun yurtdışı avrupa cihazlar zorluda direk 0 cihaz ile değiştiriliyor , amerika cihazlarının hiç şansı yok . ayrıca kilit tuşu tamir olmuyor direk cihaz değişiyor (bugün değiştirdim) .// birde cihazınızın daha önce hiç tamir görmemiş veya açılmamış olması gerekiyor , aranan şartlar bunlar .

diğer arkadaşlara bilgilendirme amaçlı yazdım .
  • avrupa cihazıysa sıkıntısız değişim olur hertürlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: Iwan

kilit tuşu değişim proğramına uygun yurtdışı avrupa cihazlar zorluda direk 0 cihaz ile değiştiriliyor , amerika cihazlarının hiç şansı yok . ayrıca kilit tuşu tamir olmuyor direk cihaz değişiyor (bugün değiştirdim) .// birde cihazınızın daha önce hiç tamir görmemiş veya açılmamış olması gerekiyor , aranan şartlar bunlar .

Benim ABD cihazı ücret verip yaptırsam olurmu?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkay2323

quote:

Orijinalden alıntı: Iwan

kilit tuşu değişim proğramına uygun yurtdışı avrupa cihazlar zorluda direk 0 cihaz ile değiştiriliyor , amerika cihazlarının hiç şansı yok . ayrıca kilit tuşu tamir olmuyor direk cihaz değişiyor (bugün değiştirdim) .// birde cihazınızın daha önce hiç tamir görmemiş veya açılmamış olması gerekiyor , aranan şartlar bunlar .

Benim ABD cihazı ücret verip yaptırsam olurmu?

o konuda bilgim yok malasef

Maalesef olmuyor.

• Ne saçma bişey sanki ayrı marka gibi insanı mağdur ediyorlar

• Garantisi biten fransadan alınma tuş değişim programında gözüken telefonumu değiştirebilir miyim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iwan kullanıcısına yanıt
    selam benim telefon yurtdışı fransadan gelme garantisi bitmiş sanırım. kilit tuşu eski düzeninde çalışmıyor benim yapabilecegim bişey var mı hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesutefe

selam benim telefon yurtdışı fransadan gelme garantisi bitmiş sanırım. kilit tuşu eski düzeninde çalışmıyor benim yapabilecegim bişey var mı hocam

2013 mart ayına kadar olan üretimlerde değişim oluyor google a iphone5 kilittuşu değişim yazın ordan seri numaranız ile sorgulayın olumlu ise değiştirirsiniz ama kilit tuşunun sorunlu olması gerek

• amerika kanada çin bildiğim kadarıyla bakmıyorlar emin olmak için sorun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.