Şimdi Ara

Garip Şarj Sorunu İphone Sadece İpad Şarjıyla Doluyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
232
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar. iphone 5s cihazım orjinal şarj aletiyle kesinlikle şarj almıyor ANCAK her nasılsa orjinal ipad air şarj aletiyle doluyor. Fakat bu arada şarjı su gibi içiyor, sadece müzik dinleyerek ve safaride gezinerek 2 saat %40 şarjım gitti. Sorun ne olabilir? akşam apple store a gidicem gerçi ama belki bileniniz vardır?

• restore denediniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: alexi7

restore denediniz mi ?

elbette. restore ettim, dfu modda sıfırdan kurup yeni iphone olarak kurdum. hatta orjinal iphone kablosunu tanımayıp orjinal değil hatası bile alıyorum şuanda. şarj da olmuyor. ancak evdeki ipad şarjımla doldurabiliyorum :S
  • what_tha kullanıcısına yanıt
    iphone 5 usb kablo bozulmuştur kardesim yeni kablo alırsan çözersin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cezaturka12

iphone 5 usb kablo bozulmuştur kardesim yeni kablo alırsan çözersin...

+1 Arkadaş toy azıcık herhalde bu konularda
  • kablolarda sıkıntı yok arkadaşlar merak etmeyin ilk onu denedik zaten
  • Servise müracat güç kontrolünden sorumlu çipi arızaları büyük ihtimal. İ5 te vardı bu sorun bir ara. o çabuk bitme sebebidir aslında hiç şarz olmaması. Akım çekemiyor telefon doğru düzgün ama işareti yinede gösteriyor kablo takılı olduğu için

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • şuanda evdeki iphone ve ipad adaptörleriyle şarj edebiliyorum. batarya göstergesi de sapıttı. şarj olurken %27 gibi çektim cebe attım, 1 dakika sonra çıkarıp baktığımda %38 e çıktı :S dfu mod restore ve pile kalibrasyon deneyeceğim bakalım. ayrıca hem iphone adaptörü hem de cihazın kendisi inanılmaz ısınmış durumda şuan şarj halinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi what_tha -- 21 Ağustos 2014; 23:25:46 >
  • Fazla ipad şarjıyla kullandıysan bağımlılık yapmıştır :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.