Şimdi Ara

Fatih Terim kibir sanayii

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
2.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fatih Terim, Florya'ya yaklaşık 50 kişilik ekiple geldi. (verilen poz, tavırlar tam godfather özentisi)

Fatih Terim kibir sanayii

Turgan Ece için tesislerde yapılan törende Prandelli ile ayak üstü sohbet eden Terim, İtalyan hocanın “Görüşelim” isteğine, “Numaramı idari menajer Mert Çetin’den alırsın” yanıtını verdi. Ardından yanında oturan Hayri Kozak’a “Burada ona telefonumu verirsem, işinden olur” dedi. (alex ferguson havalarıx99999)

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/27043619.asp

• Diyebilir beklerim kendisinden fakat fotoğrafta Terim in sağındaki Florya nın sahibi arkasındaki birkaç kişi oyuncu sanmıyorum korumaları veya onun ekibi olduğunu herşeye muhalefet olmayalım
  • adami bildim bileli bir kasilmarda zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Birkaç yıl içerisinde GS nasılsa dibe çöker sonra gelir kurtarır kahraman olurum hesabı yapıyordur. Ego üzerine kurulu bir kariyerin böyle kasıntı olmasına şaşırmamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magnussen

Birkaç yıl içerisinde GS nasılsa dibe çöker sonra gelir kurtarır kahraman olurum hesabı yapıyordur. Ego üzerine kurulu bir kariyerin böyle kasıntı olmasına şaşırmamak lazım.

Size de malzeme vermemek lazım ha adamı az bi kötüledik ya içinizde kalan ne varsa kusuyorsunuz.
  •  Fatih Terim kibir sanayii
  • Adam sırf kasinti, hocaligina lafim yok.

• Fatih hoca kravat takmaz
  • Bzilarina dokunuyor tabi .

Hoca dediğin böle olmali aşortmanla mi gezecekti tek başina köşedemi duracakti adam ekibini almiş gelmiş işte .

Istiyorlarki ezik buzuk dursun

• Bu adam Galatasaray'ın çöküşe geçeceği anı beklemiyorsa bir şey bilmiyorum.
  • kovulan florya sorumlusuda en önde gidiyor diğerlerini bir kısmı twitterdan tanıyorum terimsporlu taraftarların başında gelirler, diğerleride terimle beraber kovulan elemanlardır.

hayri kozakta azılı bir muhalefttir, aysala karşı değil kim gelirse gelsin.terim görevdeyken sevmezdi ,kovulduktan sonra sırf aysala ters işler diye divanda terimin borazanlığını yapıyor
  • Numaramı alırsın dediği gerçek mi kaynak sağlam değilde

• Imparatore yeeeeaaaaa...

tam duygusal gs taraftarına seslenen birisi. 1 uefa kupası resmi, 2 dakikalık Youtube klibi, yarısında zaferler sonrası ağlaması filan. Sonra imparatore yeeaaaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Imparatore yeeeeaaaaa...

tam duygusal gs taraftarına seslenen birisi. 1 uefa kupası resmi, 2 dakikalık Youtube klibi, yarısında zaferler sonrası ağlaması filan. Sonra imparatore yeeaaaaaa

• quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

quote:

Orijinalden alıntı: iARDAs

Imparatore yeeeeaaaaa...

Kendinle barışık olup kıskanç olduğunu forumda söylemen büyük bir cesaret örneği. Tebrik ediyorum seni.

• winter is coming .

pelerinleri eksik bi duvarı koruyorlar herhal

terime italyanlar dedi imparatore diyenler floransalılar :)
  • iARDAs İ kullanıcısına yanıt
    ne gereksiz sığ bi insansın bloklamıyorum seni eğlence çıkıyor bana

ben neyi kıskanıcam asıl siz kıskanıyorsunuz adamı kovdunuz eleman dediniz hala tatmin olamadınız .banane terimden ben oynattiği futbolu severim ama tribünde olmasını tercih ederim uzaktan idari menecer falan olsun
  • ''Numaramı vermedim. Burada numaramızı verirsek, adamı kovarlar'' Terim, Turgan Ece için düzenlenen törende aklınca başkana laf sokuyor. Adam egoist işte.
  • Bu adamda hemoroidin kralı vardır
  • Hürriyet'in yaptığı habere mi inanıyorsunuz? Adamlar kraldan çok kralcı; spor müdürü Galatasaray'a küfür eden gazeteden FT ile Prandelli çok samimiydi gibi şeyler yazmasını beklemeyin.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.