Şimdi Ara

Beşiktaş Bu Sezon Şampiyon Olur..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk defa Beşiktaş'ı bu kadar çok beğendim.10 numara takım kurdular.Güzel top oynuyorlar.Bir Fenerli olarak diyorum ki, Beşiktaş bu sezon şampiyon olur..

Sezon sonu editlerim artık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Her sezon basinda bjk şampiyon oluyor zaten

• Bu oyununu sezona yayarsa olurlar.Cunku ciddi anlamda ligin suan en hazir ve dinamik takimi.

Gecen sezon gibi Ilk 4 5 haftada ki basariyla rehavete kapilmazsa %80 sampiyon gozukuyor benim gozumde.

• Oyun olarak gerçekten çağ atladı Beşiktaş ancak bunu tüm sezona yaymaları gerekecek.

3 kulvarda yarışacak olmalarına rağmen rotasyon oyuncuları yeterli değil.

Ek olarak Beşiktaş kontraya iyi çıkan bir takım ancak kapanan anadolu takımlarına karşı nasıl bir oyun sergileyecek buda belli değil.

Lig uzun maraton bakalım neler olacak.
  • Besiktas taraftarina ve yonetimine guvenim sonsuz. yine her sey yolunda giderken takimi tokezletecek bir sey bulurlar.
  • Bence editleyemezsin.

• 10 numara, btb, sağ bek transferleri yapılması lazım, ondan sonra takımı izleyip bir öngörüye varmak daha iyi olur.

• neden olmasın
  • birileri düğmeye basmazsa,truva atı taraftarlar içeriye sızmazsa olabilir de benim umudum yok. hiçbir şey olmazsa kilit adamların üçü birden sakatlanır olmadı değil daha önce.
  • Lig 5 hafta olursa evet şampiyon olurlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: megi21

Her sezon basinda bjk şampiyon oluyor zaten

Son 1 haftadır seni maaşa bağladılar anlaşılan,bölümün kadrolularından olmaya niyetin var
  • Kadro genç her turlu aksilik ve sakatlik eklenince sansimiz azaliyor.

• Şu bloklama işi kimin aklına geldiyse ilk allah razı olsun ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Onur!..

Besiktas taraftarina ve yonetimine guvenim sonsuz. yine her sey yolunda giderken takimi tokezletecek bir sey bulurlar.

+1 Beşiktaşın asıl problemi kendileri.Bir kaç kez daha yazmıştım bunu.İşler kötü gittimi bir kez bir daha toparlayamıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FnL

quote:

Orijinalden alıntı: Onur!..

Besiktas taraftarina ve yonetimine guvenim sonsuz. yine her sey yolunda giderken takimi tokezletecek bir sey bulurlar.

+1 Beşiktaşın asıl problemi kendileri.Bir kaç kez daha yazmıştım bunu.İşler kötü gittimi bir kez bir daha toparlayamıyorlar.

ben asla kotu bir niyetle yazmadim bunu. ama kendileri de biliyorlar. moralman cok cabuk bozulan bir takim. trabzonspor`da da var bu problem. umarim yanilirim ve sezon sonuna kadar cekismeli guzel bir lig izleriz.
  • Besıktas sadece hucumcu bı bek alırsa,sampıyonluk sansı artar.Takımda rotasyonda yapılamaz yorumlarınada katılmıyorum.Forvette yedeklerı cenk tosun,omer sısmanoglu,kanatlarda kerım,gokhan,olcay vb donerler.

• Stadlari tamamlanmadan bir cacık olmaz besiktastan. Kimse alinip gocunmasin takimin kalitesine mücadelesine lafim yok ancak her macini deplasmanda oynayarak sampiyon falan olamazsin. Sezonun ikinci yarisina vodafone arena yetişirse birşeyler olabilir ancak.

• Şu an her şey iyi gittiği için doğru tespit yapmak zor. Işler kotu gittiği zaman tam manası ile anlaşılır şampiyonluk şansı. Toparlama gücümüz ne olacak kestiremiyorum. Ayrıca bazı taraftarlar baya saçma bir halde. Sanki kötülüğümüzü istiyorlar gibi. Problemlerle baş etmek bu sene daha da zor. Kulvar sayisi fazla.

Ayrıca takım bence net bir şekilde takviye istiyor. Sağ bek bağırıyor. Arsenalin ilk maçını atlattik. Ikincide aynısı olacağını kimse garanti edemez. Bazen Oğuzhan kitlenecek alternatif iyi pas yapan kisaca 10 numaraya da ihtiyaç var. Birde stoper olsa fena olmaz ama Atınç bu sene bu boşluğu dolduracak. Ben inanıyorum

• Geçen sene 4 haftalık seriden sonra bizi şampiyon ilan eden taraftarlarımız yüzünden şuan diğer rakip taraftarları tarafından trolleniyoruz.Bu kaçıncı Beşiktaş şampiyon olur konusu sayamadım açıkçası.
  • düzgünce yorum yapan eleştiren adama rengi ne olursa olsun bişey diyemezsin. onlara teşekkür ediyorum

ama daha maçlar oynanmadan şu şampiyon olur demek yanlış. pişmiş tavuğun başına gelmeyenler gelebilir bu takımın başına.

takım son maça 9 puan farkla bile önde girse maç bitip stadyumun ışıkları sönmeden inanmam
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.