Şimdi Ara

Sony'den parfüm şişesi şeklinde özçekim kamerası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Sony'den parfüm şişesi şeklinde özçekim kamerası

Bugüne kadar pek çok tasarım ve özelliğe sahip dijital kameralar üreten Sony, belki de uzun süre gündemden düşmeyecek yeni bir model ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. 

22 Ağustos tarihinde Çin'de lanse edilecek olan Cyber-Shot ailesine ait kamera Self-artifact adını taşıyor. Cihaz sadece bayanlara hitap edecek zira parfüm şişesi şeklinde bir kamerayı erkek tüketicilerin kullanacağını sanmıyoruz. 

19.2MP çözünürlüğe sahip olacağı belirtilen1/2.3 inçlik Exmor RS kamera sensörü firmanın G lensi ile destekleniyor. Optik imaj dengelemeye sahip olan modelin 3 inçlik 1.23 milyon noktalı dokunmatik ekranı üzerinden pek çok fonksiyon gerçekleştirilebilecek. Kameranın microSD yuvası, WiFi, NFC gibi diğer özelliklerinin olacağı belirtiliyor. 

Cihazı özçekim odaklı hale getiren ise kamera modülünün 180 derece dönebiliyor olması. Böylece cihazı çevirmeden kolay bir şekilde özçekimlerinizi yapabileceksiniz. Modelin satış bilgisi ve diğer detayları 22 Ağustos'taki lansmanda belli olacak.  

Kaynak:http://www.sonystyle.com.cn/products/cyber-shot/warmup/index.htm

• Selfie icin fazla kaliteli gibi fiyat uçuk olur

• Ben bu kelimeye alısamadım yahu, tamam Turkce olurda özçekim nedir arkadas? öz hakiki gerçek cekim olsaydı bence :)

ingilizcesi daha iyi sahsen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızlara ve ergenlere gün doğdu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hay şu selfieyi çıkaranın ben
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozzy_carpe

Ben bu kelimeye alısamadım yahu, tamam Turkce olurda özçekim nedir arkadas? öz hakiki gerçek cekim olsaydı bence :)

ingilizcesi daha iyi sahsen.

Günlük hayatında "özgüven" mi kullanıyorsun "self-respect" mi? Özçekim-Selfie de aynı şey. 3 gün kullan alışırsın.

• Özçekim kelimesini herkes ilk başta yadırgadı ama şuan bakıyorum etrafımdaki insanların çoğu özçekim diyor, sorun yok. Ürün de çok çirkin olmuş...

• bu selfie olayının cılkını çıkardılar
  • Kadınların ilgisini çekebilecek türde bir ürün olmuş. Herhalde hiç bir erkek bunu alıp kullanmaz. Özelliklerine bakıldığında fena değil ancak ne kadar gerekli ?

• oppo gibi ana kamerayı dönebilen yapıda yapsalar da herkes mutlu olsa derdinden kurtulsa. oppo da o tasarımı devam ettirmedi, çabuk kırılıp bozuluyor mudur nedir -_-

• Kadınlar için tasarımda, işlevde sağlam gözüküyor. Başarılı.
  • Samsung da bir galaxy modeli çıkartır, kalem girişi yerine ruj koyarsa şaşırmam.

• quote:

Orijinalden alıntı: MinPayne

Samsung da bir galaxy modeli çıkartır, kalem girişi yerine ruj koyarsa şaşırmam.

Yakındır. Maliyeti nasıl düşürsek diye uğraşıyorlardır
  • quote:

Orijinalden alıntı: metebyr

oppo gibi ana kamerayı dönebilen yapıda yapsalar da herkes mutlu olsa derdinden kurtulsa. oppo da o tasarımı devam ettirmedi, çabuk kırılıp bozuluyor mudur nedir -_-

Onun dönebilmesi için flex kabloya ihtiyacı var bu da zamanla aşınacaktır ne kadar dikkatli kullanırsanız kullanın.
  • Sony mobil cihazlarla ilgili sıkı çalışıyo belli hiç boş durmuyo valla

• Kokoşlar için birebir.
  • Sony'in kafa iyi çalışıyor tiki kızlarımız bu ürüne hücum edecektir.
  • Yıllar önce kendimi çekip facebooka atınca gülenler,şimdi selfie manyağı oldu özel ürünler çıkarıyorlar artık,fazla abartıldı oysa ki insanlar her yerde kendilerini fotograflayacak insan bulamazlar o anlarda on kamera kullanılır bu kadar basit bir durumken şimdi ki hali ilginç ,gerçi çok daha saçma şeyler de gördük bu güne kadar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Hegg

Kokoşlar için birebir.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johan Hegg

Kokoşlar için birebir.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.