Şimdi Ara

Tura İçin 'mucize' dedi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UEFA Avrupa Ligi play-off turu ilk maçında sahasında Rusya'nın Rostov takımını konuk edecek Trabzonspor'un teknik direktörü Vahid Halilhodzic, "Rostov'un avantajlı yönlerine rağmen biz elimizden geleni, mucizeyi yaratmayı istiyoruz. İki maç sonunda rakibimizi elemeyi düşünüyoruz. Hatta zor olacağını söylesem bile biz bunu başaracağız" dedi.

Lig başlamadan kendini kovdurmaya çalışıyor

• Bu adamı hiç sevemedim çevremdekilerde öyle Mourinho tribi var adamda
    10 tane adam aldı TS en azından gruplardan çıkması UEFADA + Türkiye Kupası Alması + Ligi 3.bitirme
    Bunları yapabilecek bi kadroları var bence.
  • türk futbolunun yeni belası tey allahım yaaa.
  • Mac oncesi yazi tura atisindan bahsetti galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StoryBro

Bu adamı hiç sevemedim çevremdekilerde öyle Mourinho tribi var adamda
    10 tane adam aldı TS en azından gruplardan çıkması UEFADA + Türkiye Kupası Alması + Ligi 3.bitirme
    Bunları yapabilecek bi kadroları var bence.

Kardeş kadro var ama 10 tane dünyanın farklı yerlerinden gelmiş adamı direkt yan yana koyup hadi uefa kupasında ilerliyoruz diyemezsin.İlk 11'in çoğu değişti hatta daha da değişebilir,yeni oyuncular yeni teknik adam yeni yapılanma...Kadro güzel ama tam olarak oturması için bi 2 ay gerekli rahat.
  • sieve S kullanıcısına yanıt
    2011 2012 yılında Galatasarayda yeni kadro yeni teknik adam yeni transferler oldu sonuç =

Tura İçin 'mucize' dedi
  • Mucize demedi lan abartmayin isimiz zor dedi o kadar

• quote:

2011 2012 yılında Galatasarayda yeni kadro yeni teknik adam yeni transferler oldu sonuç =

Tura İçin 'mucize' dedi

Olum sen ne romantik taraftarsın ya. Bu kadar duygusal olma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

quote:

Tura İçin 'mucize' dedi

Romantik duygusal olabilirim ama konuya öyle yaklaşmadım üsteki cevaplara bakabilirmisin
  • quote:

quote:

quote:

Tura İçin 'mucize' dedi

Romantik duygusal olabilirim ama konuya öyle yaklaşmadım üsteki cevaplara bakabilirmisin

Genel olarak söyledim.

Ama bir gün seni linç edecekler hocam Terimsporluların başı diye

• StoryBro kullanıcısına yanıt
    bize gelen oyuncuların çoğu hazırdı ve fb bjk ts kötüydü. Tarih de bir laf varya bir şeyi o zamanın koşullarında değerlendirin diye tam öyle bir olay iste kıyaslanamaz.
    Konuyla alakalı olarak bu açıklamayı LVG de yapıyor Mourinho da yapıyor. belli bir strateji bu. Şu ana kadar yaptığı açıklamaların çoğu doğru adam diyor ki ben buraya şampiyonluk için geldim ve kadro yetersiz.Bu kadro bizde veya Fbde olsa yerin dibine sokarlar yönetimi. Bilmiyorum farkında mısınız ama adamların hedefi en azından şampiyonlar ligi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • maç öncesi karşı takımı rehavete sokmak için demiştir büyük ihtimal.
    her büyük avrupa takımı maçtan önce gelip ''galatasaray, fenerbahçe vs dünyanın en iyi takımlarından biri'' demiyorlar mı? bizim saf taraftarda buraya konu açıp ''hehe gurur point'' deyip seviniyorlar. aynı şekilde oyuncuların da ister istemez egoları tavan yapıyor.
  • Adam gerçekçi böle adamlar pek sevilmez.

Haklida sezon biter bitmez hazir olsaydi kadro farkli olurdu tabiki .

Gerçekçi olmasi iyi ama.mazaret uydurmasi kötü sen görevi kabul ettiysen sorumluluğuda alacaksin.

Mancinide sezon ortasi geldim zart zurt etmişti geldinde 30 puan mi gerideydi takim .ceyhunla hajrovicle sabriyle fantazi yapmasan şampiyonduk.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Tura İçin 'mucize' dedi

Genel olarak söyledim.

Ama bir gün seni linç edecekler hocam Terimsporluların başı diye

Farkındayım her Terimi övdüğümde eksi yiyorum
  • rostov a da elenmeyiversin bi zahmet adini sadece iddaa bulteninde gordugumuz takim

• Adam gercekleri konusuyor ama bizim pohpohlanmaya ve kesin sampiyonuz yeaa diye aciklama yapip ego tatmin etmek isteyen taraftarlar icin anormal tabi durum.

Adam gercekleri konusmus ts yi gorduk hazirlik maclarinDa nasil oynadiklarini.Bu sene lige ve/veya avrupada basari gelmeZse ts maddi acidan ciddi anlamda skntya dusecek.

Ne halil kalir ne iho o taraftar onlari oturtmaz o koltukta.

• bu adamın oyuncusu olmayı kimse istemez, doğruyu söylemek için bu kadar umursamaz olmak gerekmiyor
  • Karşı takımı etkilemek adına konuşmuşsa kabul edilebilir belki ama abartılı bir açıklama olmuş, şanslar eşit filan bir şey dese gene anlarım da mucize ne demek, sanarsın juventusla oynayacağız, Rostov nedir , her şekilde çıkıp eleyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adizman

Karşı takımı etkilemek adına konuşmuşsa kabul edilebilir belki ama abartılı bir açıklama olmuş, şanslar eşit filan bir şey dese gene anlarım da mucize ne demek, sanarsın juventusla oynayacağız, Rostov nedir , her şekilde çıkıp eleyeceğiz.

Her fırsatta birilerini gömüyor. Ben karşı takımı etkilemek için olduğunu düşünmüyorum. Trabzon için bu sene zor geçecek.

Hoca bahanesi kalmayınca ne yapacağını merak ediyorum
  • bizim maç öncesi neler diyecek acaba sabırsızlıkla bekliyorum
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.