Şimdi Ara

Saraçoğlu stad gezi yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar küçük yigenlerim stadı gezmek istiyor görmek istiyorlar tur duzenleniyor mu müzeye girilince stadin icini gorebiliyor muyuz konuyla ilgili bilgiye sahip olan veya nereden ogrenebilirim bilgisi olan yardim lutfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• e-Posta: halklailiskiler@fenerbahce.org Telefon: 0216-542 1907
  • Bize öyle bir hizmet olduğunu sanmıyorum, ama paraya ihtiyacı olan bazı kulüpler misal barca 25 euroya turlar düzenliyorlar. Rakip soyunma odası dahil gezebiliyorsun. :v

• quote:

Orijinalden alıntı: xbagci

Bize öyle bir hizmet olduğunu sanmıyorum, ama paraya ihtiyacı olan bazı kulüpler misal barca 25 euroya turlar düzenliyorlar. Rakip soyunma odası dahil gezebiliyorsun. :v

paraya ihtiyacı olan kulüpler misal barça ?

salak olan insanlar misal Einstein
    .

nerelisin oglum sen
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeagueOfLegends

quote:

Bize öyle bir hizmet olduğunu sanmıyorum, ama paraya ihtiyacı olan bazı kulüpler misal barca 25 euroya turlar düzenliyorlar. Rakip soyunma odası dahil gezebiliyorsun. :v

.

nerelisin oglum sen

İroni?

• quote:

Orijinalden alıntı: Piece de Resistance

quote:

Orijinalden alıntı: LeagueOfLegends

quote:

.

nerelisin oglum sen

İroni?

• Barselona gezdiğim bir şehir, Hadi onu boş ver Napoli yi de gezdim, aradan geçmiş 20 sene hala Maradona nın ekmeğini yiyiyorlar, her yerde forması atkısı satılıyor. Millet para eden herşeyden para kazanıyor. Şu an tatildeyim cepten girdiğim için kaç kişi bu konuya bakmış göremiyorum, ama büyük çoğunluğu yaptığım ironiyi anlamıştır. Bu arada Einstein den de örnek verip nereli olduğunu sormuşsunuz, bendeniz Ulm doğumluyum ve beni burada gerçekte tanıyan bir kaç kişi Einstein in hemşerim olduğunu bilir. Biraz da ben güleyim hehehee.

• zamanında az gezmedim... içerde alt katta hapishanenin oldugu yerde pankartların vs oldugu bir oda var.. hala varmıdır bilemiyorum içerde bir küfürlü pankartlar meşaleler bıçaklar torpiller savaş odası gibi ne ararasan vardı kapıda yakalanan seyelr işte...
  • quote:

barcanın sahasını gezdim baya güzeldi haketti parasını :)
  • quote:

Barselona gezdiğim bir şehir, Hadi onu boş ver Napoli yi de gezdim, aradan geçmiş 20 sene hala Maradona nın ekmeğini yiyiyorlar, her yerde forması atkısı satılıyor. Millet para eden herşeyden para kazanıyor. Şu an tatildeyim cepten girdiğim için kaç kişi bu konuya bakmış göremiyorum, ama büyük çoğunluğu yaptığım ironiyi anlamıştır. Bu arada Einstein den de örnek verip nereli olduğunu sormuşsunuz, bendeniz Ulm doğumluyum ve beni burada gerçekte tanıyan bir kaç kişi Einstein in hemşerim olduğunu bilir. Biraz da ben güleyim hehehee.

<!--ok-->

87 kelimeyle neler neler anlattın hahaha :D

Ben sana tek cümleyle seni anlatıyım ; Aşşağılık kompleksin güzelmiş güle güle kullan.

• quote:

Barselona gezdiğim bir şehir, Hadi onu boş ver Napoli yi de gezdim, aradan geçmiş 20 sene hala Maradona nın ekmeğini yiyiyorlar, her yerde forması atkısı satılıyor. Millet para eden herşeyden para kazanıyor. Şu an tatildeyim cepten girdiğim için kaç kişi bu konuya bakmış göremiyorum, ama büyük çoğunluğu yaptığım ironiyi anlamıştır. Bu arada Einstein den de örnek verip nereli olduğunu sormuşsunuz, bendeniz Ulm doğumluyum ve beni burada gerçekte tanıyan bir kaç kişi Einstein in hemşerim olduğunu bilir. Biraz da ben güleyim hehehee.

adam ne demiş sen neler anlatmışsın
  • Ben dedim ki paraya para demeyen kulüp bile taraftarına stadını gezdiriyor, bizimkiler bu işlere tenezzül etmiyor. Ama herkesin anlayacağı şekilde söylemediğim için suçluyum.

• Hatta sonunda da :v işareti koydum, bunu anlamamak için mal olmak lazım dı.

• quote:

Hatta sonunda da :v işareti koydum, bunu anlamamak için mal olmak lazım dı.

Kardeş o kadar ortama girdim çıktım allah belamı versin '':v'' bunu ne kullananı gördüm ne de ne anlama geldiğini biliyorum hahaha :D

uls miydi ıls miydi doğduğun şehirde popüler sanırım kim doğmuştu orda aynştayn mı :D Bura türkiye kardeşş IQ seviyemiz anca bize yetiyor.
  • Sen ilk önce insanlara verdiğin sözü tut genç üslubunda belli oluyor kafa yapın zaten
  • xbagci kullanıcısına yanıt
    hocam sen çok yanlış gelmişsin. Sanıyorsun ki herkes fotoğrafta seni tanıyor diye burada da dediklerin anlaşılacak
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.