Şimdi Ara

1577 TL Asus i5-4200H 2GB GTX850 128Bit 4GB DDR3 500GB(taksitli 1.628 TL) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
14
Favori
15.289
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Magister Equitum

Asus musteri hizmetleriyle konustum arkadaslar:
    Bu urunde 1 bos slot var ve 4gb ram daha takilmayi destekliyor.(4+8 olmuyor yani, 4+4)
    Su anki ram ana kart uzerinde 4gb.
    Teknis servis ram takmiyor ve sizin taktiginizin anlasilmasi durumunda urun garanti disi kaliyor.Urunde herhangi bi degidim garanti kapsami disinda birakiyor;
    Hatta rami taksam, cikarsam oyle servise yollasam bi sorun ciktiginda, nasil anliyacaksiniz ki dedim; anlariz dedi, anlamazsak da garanti disina cikmaz dedi:)
    Anlarlar mi cidden?:)

İyi be hiç dokunmayalım cihaza deseydin siz zaten garanti dışına çıkarmak için yer arıyorsunuz. Hem kendileri değiştirmiyor hem siz değiştirince garanti dışı olsun. Şu yasayı teknolojiden anlayan biri yapsa da böyle saçmalıkları görmesek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Selfroot

Elimde orj w8 de var bi tanede 4gb ram aldım mı tamamdır ben laptopumu buldum :)

http://www.gold.com.tr/corsair-cmso4gx3m1a1333c94-gb-ddr3-1333-mhz-notebook-ram_u

• quote:

Orijinalden alıntı: cohannan

quote:

Elimde orj w8 de var bi tanede 4gb ram aldım mı tamamdır ben laptopumu buldum :)

http://www.gold.com.tr/corsair-cmso4gx3m1a1333c94-gb-ddr3-1333-mhz-notebook-ram_u

Eyvallah hocam tam f/p ürünü tahminimce GTA 5 dahil olmak üzere yeni çıkan bir çok oyunu medium da oynatacak bi alet zaten fifa ve lol dışında çok aman aman oynamıyorum onlar içinde fazla bile

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Yalniz urun rami 1600mhz?

• quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

quote:

Orijinalden alıntı: ommemo

ekran çözünürlüğü bana göre avantajdır.Laptop işlemci ve Ekran kartları zaten aynı model adı ile üretilse de masaüstülere göre daha düşük güce sahiptir.Laptoplada oyun oynamak isteyenler düşük çözünürlük sayesinde daha yüksek FPS ve grafik kalitesine ulaşabilir.Masaüstünde FHD olmaması dezavantaj ama Laptoplarda avatanjdır bence.

O kart bir çok oyunu 1080pde de oynatır ha diyelim oynatmadı diyelim ayarlardan oyunun çözünürlüğünü düşürürsün olur biter. Full hd ekran da yanına kar kalır. Ama full hd isteyen arkadaşları tüketici olarak haklı bulsam da piyasaya baktığımızda bu fiyata full hd ve gtx850m bulamıyorsunuz.
    2000 tl ye çıkma imkanı olmayan için güzel fırsat. Tutup bu fiyata gt840 m li cihaz almaktansa bu kart her türlü işinizi görür. Ama 2000 tlye çıkabiliyorsanız victor g501 iyi bir seçenek. Full hd ekran,8gb ram,6 hücreli pil,sırt çantası,soğutma sistemi,1tb 7200 rpm gibi bu bilgisayara göre artı özellikleri var. Üstelik yetkilileri gayet ilgili karşılıklı çok rahat bir şekilde konuşabiliyorsunuz.

Çözünürlüğü ayarlardan düşürmek yerine teknik olarak daha düşük çözünürlüğe katlanmak da ilginçmiş hani.

• quote:

Yalniz urun rami 1600mhz?

http://www.gold.com.tr/corsair-value-cmso4gx3m1a1600c11-ram_u

• cohannan kullanıcısına yanıt
    Hayir ben bulabiliyorum, arkadasa yanlis bilgi vermemek icin soyledim. Sag ol yine de:)

• quote:

Asus musteri hizmetleriyle konustum arkadaslar:
    Bu urunde 1 bos slot var ve 4gb ram daha takilmayi destekliyor.(4+8 olmuyor yani, 4+4)
    Su anki ram ana kart uzerinde 4gb.
    Teknis servis ram takmiyor ve sizin taktiginizin anlasilmasi durumunda urun garanti disi kaliyor.Urunde herhangi bi degidim garanti kapsami disinda birakiyor;
    Hatta rami taksam, cikarsam oyle servise yollasam bi sorun ciktiginda, nasil anliyacaksiniz ki dedim; anlariz dedi, anlamazsak da garanti disina cikmaz dedi:)
    Anlarlar mi cidden?:)

Belki (anlasilmasi muhtemel) belleği anlayamazlar ama o makinanın arkasını anlasilmayacak sekilde sokemezsiniz sanirim (tahmini yorum yapiyorum arkasini gormedim makinanın) Ram in resmini paylasan arkadaslar, makinanın kapagi kapali ve acik durumunu paylasabilirler ise ayrıca bircok yorum yapmak da mümkün olabilir.

• quote:

quote:

quote:

Eyvallah hocam tam f/p ürünü tahminimce GTA 5 dahil olmak üzere yeni çıkan bir çok oyunu medium da oynatacak bi alet zaten fifa ve lol dışında çok aman aman oynamıyorum onlar içinde fazla bile

İyi de sizin ihtiyacınıza göre G301 daha mantikli yada W500 de olabilir. Bu arada GTX 850M bircok oyunu 1366x768 cozunurlukte Ultra ya kadar oynatabilir.

• Yalniz alacak olanlarin aklinda bulunsun bu cihazdaki gtx850m ddr3, gddr5 degil. Dolayisiyla ekran karti performansi tam beklediginiz gibi olmayabilir.

Asus eger ayni isimli iki ekran karti varsa dusuk ozellikli olanini seciyor bu da beni ayar ediyor.

• DDR3 olması makina icin aslında bir avantaj GDDR5 olsaydı büyük ihtimalle makina kısa zamanda ısınıp, başta gösterdiği performans artışını throttling e girerek yada yüksek ısıdan hız keserek kaybedecekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Gaming Machine

quote:

quote:

quote:

İyi de sizin ihtiyacınıza göre G301 daha mantikli yada W500 de olabilir. Bu arada GTX 850M bircok oyunu 1366x768 cozunurlukte Ultra ya kadar oynatabilir.

Lol ve fifa oynuyorum diye diğer oyunları oynamayacağım anlamına gelmesin gta 5 in steamde pre order a açılmasını bekliyorum zaten orta-üst seviye bir masaüstüm var şehir dışında okul okuyacağım için orta halli bir laptop bakıyordum aradığımı buldum.

Ayrıca monster ve sizin markanız henüz güven vermiyor bana hele ki bu fiyat seviyesindeki modellerinizin gpuları bu model yanında baya kötü kalıyor.

• Upss, ben GTA 5 kısmını kaçırmışım. Secim sizin :) Yüksek performansla sorunsuzca kullanmanızı dilerim.

Bu arada G301 GeForce 840M aynı konfigürasyon ile 1412TL ye geliyor. W500 bir önceki nesil 128Bit GT 750M, evet GTX 850M den daha dusuk performansı, 840M daha iyi performansı var ama Full HD cozunurlukte ekran, Intel Wireless, 6 hücreli pil, mSATA SSD takılabilme avantajı da var ve tabii bellek ile işlemciyi hemen içini açarak da değiştirebilirsiniz.

Bu arada mSATA yada 2.5" SSD 120GB ları da 240GB'a yükseltiyoruz yani 120GB fiyatına 240GB :) Tüm ürünlerle 17" sırt çantası geliyor ki değeri 70-80TL civarındadır.

Bu arada G501 GTX 850M - Full HD - 8GB DDR3 - 1TB 7200rpm olarak 2000TL ye satıldı. Bize güvenen ve tercih eden herkese buradan bir kere daha teşekkür ediyorum :)
  • Kendi ürününüzün reklamını kendi konunuzdan yapsanız keşke tamam g501 modelinizde aynı gpu var ama full hd ekran aynı performansı vermez ben takılmıyorum çözünürlüğe f/p daha önde benim için

• quote:

Kendi ürününüzün reklamını kendi konunuzdan yapsanız keşke tamam g501 modelinizde aynı gpu var ama full hd ekran aynı performansı vermez ben takılmıyorum çözünürlüğe f/p daha önde benim için

Bence arkadaş reklam yapmak için konuya girmemiş , yardımcı olmak için burada.Ön yargınızla saldırmayın lütfen.
  • "Ayrıca monster ve sizin markanız henüz güven vermiyor bana hele ki bu fiyat seviyesindeki modellerinizin gpuları bu model yanında baya kötü kalıyor."
    Aslında sadece forumdaşların yukarıdaki cumleyi yanlis anlamaları ihtimaline karsilik neden fiyatların o sekilde oldugunu aciklamak istemistim ama cok problem değil. Bu arada yorumunuz için teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Victor Gaming Machine

"Ayrıca monster ve sizin markanız henüz güven vermiyor bana hele ki bu fiyat seviyesindeki modellerinizin gpuları bu model yanında baya kötü kalıyor."
    Aslında sadece forumdaşların yukarıdaki cumleyi yanlis anlamaları ihtimaline karsilik neden fiyatların o sekilde oldugunu aciklamak istemistim ama cok problem değil. Bu arada yorumunuz için teşekkür ederim.

bu kadar kapsamlı ve açıklayıcı anlatımınız için biz teşekkür ederiz şevkinizi kırmasın her daim farklı düşünceler olacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: balkan82

quote:

Orijinalden alıntı: hacı1992

quote:

Orijinalden alıntı: ommemo

ekran çözünürlüğü bana göre avantajdır.Laptop işlemci ve Ekran kartları zaten aynı model adı ile üretilse de masaüstülere göre daha düşük güce sahiptir.Laptoplada oyun oynamak isteyenler düşük çözünürlük sayesinde daha yüksek FPS ve grafik kalitesine ulaşabilir.Masaüstünde FHD olmaması dezavantaj ama Laptoplarda avatanjdır bence.

O kart bir çok oyunu 1080pde de oynatır ha diyelim oynatmadı diyelim ayarlardan oyunun çözünürlüğünü düşürürsün olur biter. Full hd ekran da yanına kar kalır. Ama full hd isteyen arkadaşları tüketici olarak haklı bulsam da piyasaya baktığımızda bu fiyata full hd ve gtx850m bulamıyorsunuz.
    2000 tl ye çıkma imkanı olmayan için güzel fırsat. Tutup bu fiyata gt840 m li cihaz almaktansa bu kart her türlü işinizi görür. Ama 2000 tlye çıkabiliyorsanız victor g501 iyi bir seçenek. Full hd ekran,8gb ram,6 hücreli pil,sırt çantası,soğutma sistemi,1tb 7200 rpm gibi bu bilgisayara göre artı özellikleri var. Üstelik yetkilileri gayet ilgili karşılıklı çok rahat bir şekilde konuşabiliyorsunuz.

Çözünürlüğü ayarlardan düşürmek yerine teknik olarak daha düşük çözünürlüğe katlanmak da ilginçmiş hani.

"ayarlardan oyunun çözünürlüğünü düşürürsün olur biter" neresi ilginç geldi anlayamadım. O kart çoğu oyunu zaten o çözünürülükte oynatır oynatmadığını da oyunun ayarlarından girip çözünürlüğünü düşürürsün demişim. Bir daha bütün sistemin ekran ayarını 720p ye getirmek daha ilginç olur dediğiniz buysa.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.